Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Bugün Mustafa Denizli'ye ait olduğu iddia edilen  Twitter adresinden yapılan "Güvenilir bir kaynaktan öğrendiğime göre Samuel Eto'o Beşiktaş yolcusu" açıklamasının ardından Mustafa Denizli'ye ulaştık.

Denizli, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

" Ben kesinlikle Twitter adresi kullanmıyorum. Bunuda kendi programımda defalarca dile getirdim. Birileri benim adıma sayfalar açıp cevaplar veriyor. Kesinlikle bu iddia edilen sayfa bana ait değildir. " dedi.

Beşiktaş'ın Benfica'dan transfer ettiği savunma oyuncusu Sidnei'de değerlendiren Denizli " Beşiktaş savunmaya iyi bir transfer yaptı. Sidnei transferi benim açımdan olumludur" diyerek sözlerini tamamladı.
Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber

ERHUN

Beşiktaş Kulübünde bekleneni veremeyen Mert Nobre'nin Spor Toto Süper Ligin yeni takımlarından Mersin İdman Yurdu ile anlaşmak üzere olduğu gelen haberler arasında.

Beşiktaş Kulübü yöneticilerinin, Mersin İdman Yurdu yöneticileri ile yaptığı görüşmelerin olumlu geçtiği ve bu transferin Pazartesi günü sonuçlandırabileceği öğrenildi.
Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber

El Maestro

KEWELL BEŞİKTAŞ'A DOĞRU !

Yeni sezona mutlak şampiyonluk hedefi ile girmek isteyen Beşiktaş; Galatasaray´la yolları ayrılan Harry Kewell için harekete geçti. Teknik direktör Tayfur Havutçu´nun, 33 yaşındaki Avustralyalı hücum oyuncusu için "Bonservisi elinde. Kalitesi de zaten belli. Kadromuza kadarsak uzun lig maratonunda bize çok faydalı olur" dediği kaydedildi. Beşiktaş´ın, Kewell´a yıllık 1.5 milyon euro artı maç başına 25 bin euro para teklif edeceği öğrenildi.

İstanbul´dan ayrılmak istemeyen Kewell´ın da siyah-beyazlılardan gelecek böyle bir teklifi kabul edebileceği vurgulandı

Takvim

Oha ya bu kadarda sallanmaz ki .  ;D
Napalım biz Kewell'i ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

NTV SPOR'da son dakika geçmiş. Ersan Gülüm Beşiktaş'ta diye.

El Maestro

SİNAN BOLAT: BEN BEŞİKTAŞLIYIM[/t]       

• Standard Liege´in yıldızı Sinan Bolat´tan şok itiraf: Ben Beşiktaşlıyım, Siyah-Beyazlı formayı giyersem süper olur. Ancak top bende değil, kulübümde...

İsmi üç büyük kulübün transfer listesinde yer alan Sinan Bolat, A Milli Takımımız'ın kampında oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu. Futbol yaşamını Türkiye'de sürdürmek istediğini dile getiren Sinan, "Süper Lig'de inanılmaz bir yarış oluyor. Ben de vatanımda kariyerimi sürdürmek isterim. Ancak kulübümle 2013 yılına kadar kulübümle sözleşmem bulunuyor. Ben ne dersem diyeyim, son sözü Standard Liege söyler" ifadesini kullandı.

'Hepimiz profesyoneliz'

Siyah-Beyazlı renklere gönül verdiğini itiraf eden Sinan, "Beşiktaş'ı tutuyorum. Siyah-Beyazlı formayı giyersem süper olur. Ancak hepimiz profesyoneliz. Başka bir takımda da oynayabilirim" diye konuştu.

Kaynak: Fanatik

CR7

Kemal Tokak da alınacakmış.

Sidnei
Egemen
Toraman
Ersan
Kemal Tokak
Sivok
Ferrari :)

Sivok ve Ferrari gidecek kesin anlaşıldı artık.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

Beşiktaş'ın hedefindeki forvetler 1- Eto'o (şartlar zorlanıyor. 2-Forlan(anlaşma sağlandı ancak fiyat iyileştirmeye çalışılıyor) 3- D.Costa

twitter.com/transferborsasi

ERHUN

Eto'o'nun geldiğini düşünemiyorum. İnanılmaz bir olay olur.

CR7

NoPasaran

Alıntı yapılan: ErhuN - Haziran 06, 2011, 21:50:08

Abi niye alay ettiriyorsunuz kendiniLe

Etoonun sol bacagi gelmez Besiktasa, cikin bu ruyadan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Allah'tan twitter hesabım yok.İnsanı twitterdan soğuturlar valla her geçen kafasına göre haber yapıyor :D
Since 1903

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Haziran 06, 2011, 22:35:19
Alıntı yapılan: ErhuN - Haziran 06, 2011, 21:50:08

Abi niye alay ettiriyorsunuz kendiniLe

Etoonun sol bacagi gelmez Besiktasa, cikin bu ruyadan

Düşünemiyorum dedim zaten :D 40 m € bonservis bedeli.

CR7

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 06, 2011, 22:38:29
Allah'tan twitter hesabım yok.İnsanı twitterdan soğuturlar valla her geçen kafasına göre haber yapıyor :D

biz çok eğleniyoruz valla orada. gelmeyeceğini bilmiyor muyuz?
geyiğimizi yapıyoruz dalgamızı geçiyoruz.
ne var bunda?

ERHUN

Beşiktaş'ın transfer sihirbazı yöneticileri Serdal Adalı ile Cengiz Zülfikaroğlu yarın Almanya'ya gidiyor. Hedefteki isimler Miroslav Klose, Lukas Podolski ve Klaas Jan Huntelaar...

Yabancı golcü dışında transferi bitiren Beşiktaş'ta, transfer komitesi başkanı Serdal Adalı ile Cengiz Zülfikaroğlu yarın Almanya'nın yolunu tutuyor. Uzun süredir Trabzonspor'un da gündeminde yer alan ve Valencia'nın da istediği Miroslav Klose için son görüşmeleri yapacak olan ikili, daha sonra alternatif isimlere yönelecek.
Altyapısından yetiştiği Köln'den artık ayrılmak isteyen Almanya Milli Takımı'nın da yıldızı Lukas Podolski'yi gündemine alan Siyah-Beyazlılar, Kırmızı-Beyazlı kulüple de masaya oturacak. Hedefteki bir diğer isim de Schalkeli Klaas Jan Huntelaar... Kâbus gibi bir sezon geçiren Schalke'de beklentileri karşılayamayan   Huntelaar'ın da listedeki isimler arasında yer aldığı belirtildi.

Haber Kaynağı: Fanatik

El Maestro