Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Emre ile Egemen'i alıcaksak defansa pek faydası olacaklarını düşünmüyorum.
Since 1903

CR7

Gelecek sezon defansı Türkler'e emanet etmeyi planlayan Kartal, Egemen Korkmaz'ı kadraja aldI.
Futbol komitesi, Trabzon'la sözleşmesi mayısta bitecek olan 'gladyatör' ile prensipte anlaştı. Beşiktaş, Bursa'nın stoperi İbrahim Öztürk'ü ise yıllık alacağını ödeyip transfer edebilir

BEŞİKTAŞ Futbol Komitesi, sezon boyunca çok sayıda sıkıntı yaşadığı defans hattını güçlendirmek için harekete geçti.. Gelecek sezon tabiri yerindeyse taş gibi bir savunma bloğu oluşturmayı amaçlayan siyah-beyazlılar, gözünü Türkiye'nin tecrübeli isimlerine dikti.. Asbaşkan ve futbol komitesi başkanı Serdal Adalı ile futbol komitesi üyesi Cengiz Zülfikâroğlu taarruzu başlatırken, hedefteki ilk isim Trabzonspor'un gladyatörü Egemen Korkmaz...
BORDO-MAVİLİ kulüple olan sözleşmesi 31 Mayıs'ta bitecek olan 29 yaşındaki tecrübeli stoperi renklerine katmak isteyen Beşiktaş futbol komitesi, oyuncunun menajeri ile iki kez masaya oturdu ve taraflar prensip anlaşmasına vardı.. Ancak Trabzonspor'un F.Bahçe ile şampiyonluk yarışı yapması nedeniyle herhangi bir spekülasyona mahal vermek istemeyen siyah-beyazlılar, bu nedenle bu transfer girişimini büyük bir gizlilik içersinde yürütüyor..

700 BİN EURO'YA BİTİYOR
OFANS hattı ve orta sahayı dünyaca ünlü yıldızlara emanet eden, takımdaki yerli oyuncuların kalitesini yükseltmeyi amaçlayan Beşiktaş, defansta ise yerlilere güvenecek.. Sezon sonunda Sivok ve Ferrari ile de yollarını ayırmayı düşünen siyah-beyazlılar, Ersan'ı da kadroda tutmaya çalışacak. Adanaspor'un astronomik bonservis bedeli isteğine karşın Ersan için belirlediği bütçeyi aşmayacak olan siyah-beyazlılar, Egemen'in yanı sıra Bursaspor'un başarılı stoperi İbrahim Öztürk için de yeşil-beyazlı kulübün başkanı İbrahim Yazıcı ile temas halinde..

30 yaşındaki yıldızın kontratı 2012 yılının mayıs ayında sona erecek.. Adalı ve Zülfikaroğlu, başkan Yazıcı ile bonservis pazarlığı yapıyor.. Ancak siyah-beyazlılar 28 yaşını geçmesi ve 3 sezondur Bursa'da oynadığı için İbrahim'in 700 bin Euro'luk gelecek sezonki alacağını ödeyerek oyuncuyu serbest bırakıp, transfer edebilir.. Hem İbrahim hem de Egemen'i Beşiktaş'a kazandırmak isteyen futbol komitesi, kadrodaki stoper alternatifini artırmak istiyor.

VATAN

ben faydalı olacağını düşünüyorum Egemen'in. ama emre soru işareti.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

robben haberi nedir ya :D robben şu an messi ve ronaldodan sonra gelir benim için.

egemenin faydalı olacağını düşünüyorum.

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

şu nobreyi alsalar ne güzel olur ya. halay çekerim akşama kadar.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

kesimal'ı almışız. kaynak sağlam diyolla.

nobre-kesimal felan bir şeyler olacak gibi.

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: L_James_6 - Nisan 23, 2011, 21:26:47
kesimal'ı almışız. kaynak sağlam diyolla.

YHA ?  :) 

Defansı adam edecek adam budur Luisao  :ok
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

El Maestro

Defansı yerliden kurmak iyidir kontenjandan sıkıntı çekicez seneye Forlanda gelirse ..

Hamit-Ersan-Kesimal-İsmail nasıl ama ?  :D  Kesimal'ı aldıysak defansta tek sıkıntı sağ bek kalıyor ..

CR7

yha değil başkasından aldım :D o da başkasından almış haberi.
almışız demeyeyim de anlaşmışız diyeyim :D

El Maestro

Cem Goren

Alıntı yapılan: L_James_6 - Nisan 24, 2011, 00:11:31
yha değil başkasından aldım :D o da başkasından almış haberi.

peki o başkasından alan kimden almış ;;D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

özlemişim transfer gecelerini yine başlayacak yakında.hatta duyumlar başlamış bile :D

IL Capitano

aslinda transferleri bu aylarda bitirmek lazim.1 haziranda attirirsin imzalari, tatile gönderirsin, sezon öncesi kampa tam kadro gidersin..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Nisan 24, 2011, 08:46:22
aslinda transferleri bu aylarda bitirmek lazim.1 haziranda attirirsin imzalari, tatile gönderirsin, sezon öncesi kampa tam kadro gidersin..

Cem o zamanda sansasyonel transferler olmuyorlar. Zor olsn guzeldir. Zorlaya zorlaya alacaksin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

haklisin adminim de, sonra adamlar takima alisana kadar sezonun ilk 5 macinda 2 maglubiyet, 2 beraberlik ve 1 galibiyet alinca hic kimse anlayis göstermiyor.

ocakta gelen almeidaya subatta bu nasil futbolcu diyen Besiktaslilar var. Arda bile önumuzdeki sene Besiktas cok can yakacak derken önumuxdeki sezon takima bastan assagiya degistirmek isteyen 40 yillik Besiktasli spor yazarlari var.

defans sorunu cözulurse bu takim cok is yapar.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....