Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

cenk
bosingwa - 2 stoper - zhirkov

Necip-Ernst

Quaresma  Guti     Simao

Forvet

Forvete eren derdiyok olsa ne güzel olurdu.
Guti yerine de Fernandes'i tercih ederdim.
stoperler de kesimal ile ömer toprak.

bu kadro çok canlar yakardı.
he ismail bek zhirkov yedek de olabilir gitmezlerse almeida veya bobo'dan biri giderlerse yeni alınacak yabancı forvet konulabilir.

Zhirkov-Bosingwa-Ernst-Fernandes-Guti-Simão-Quaresma-Sivok-Almeida/Bobo/???-Hilbert
çok iyi olur bence.
Nobre gönderilip kaliteli bir forvet ki kastım Eren Derdiyok-Cenk Tosun gibi bir forvet.
hem genç hem yetenekli.

he bu arada Sivok'un gitmesine de hayır demem.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Since 1903

NoPasaran

Yabancı sınırlamasına takılmamak lazım aslında..

Bu sabah bende takıldım ama düşündümde ya birisi cezalı y sakat ya başka bişey..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

zhirkov bazen ilerde de oynayabilir hani simao yu falan dinlendirmek adına.hele bi gelsinler de o zaman düşünürüz, bu takım çok iyi olur bu isimlerle.

eRe

alınmayacak adamlarda degıl ha.dedıgınız gıbı gelsınler oyle dusunelım.ben cok takılıyorum ama harbıden yarısı oynamıyor zaten sezon boyunca
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

İspanya, Beşiktaş-Galatasaray-Atletico Madrid üçgeninde gerçekleşecek transferi konuşuyor. 02/04/11 12:11

Beşiktaş, Guti'nin ayrılması durumunda yerine alacağı futbolcuyu İspanya'dan buldu. Siyah-beyazlılar, Galatasaray Kaptanı Arda'yı transfer edeceği belirtilen Atletico Madrid'in 10 numarası Tiago'yu renklerine bağlayacak.

Müthiş senaryoya göre, Arda Turan Atletico Madrid'e geçecek, Beşiktaş da Guti'nin ayrılması durumunda bu takımda forma giyen Tiago Mendes'i transfer edecek.

Ortaya atılan iddialara göre, Atletico Madrid'in, Galatasaray Kaptanı Arda ile ön anlaşma sağladığı, bundan dolayı iki sezondur kiralık oynayan Tiago'yu artık takımda tutmayacağı ifade edildi.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in, geçtiğimiz ay Madrid'e yaptığı ziyarette, Atletico Madrid'de forma giyen Portekizli futbolcuyla bir araya geldiği belirtildi. Menajerliğini Jorge Mendes'in yaptığı ve bonservisi Juventus'ta bulunan futbolcunun Beşiktaş'a gelmeye sıcak baktığı ve herhangi bir problem yaşanmayacağı belirtildi.

ATLETİCO DA DOĞRULADI
Tiago'da da Simao transferindeki yolu izleyecek olan siyah-beyazlıların , bu futbolcuya Atletico Madrid'in ödediği rakamın üzerine çıkarak ikna ettiği ifade edildi.

Atletico Madrid Kulübü ise Tiago'nun Beşiktaş ile görüştüğünü doğruladı ve bu oyuncu ile önümüzdeki sezondan itibaren devam etmeyeceklerini açıkladı.
29 yaşında olan Tiago, Portekiz Milli Takımı'nda 10 numara giymesine karşın, artık milli formayı giymek istemediğini ifade etmişti. Portekiz, İngiltere, İtalya ve İspanya gibi güçlü liglerde forma giyen Tiago, Avrupa'nın en deneyimli 10 numaralarından biri olarak gösteriliyor.

TİAGO KİMDİR?
Adı: Tiago Cardoso Mendes
Ülkesi: Portekiz
Doğum tarihi: 2 Mayıs 1981
Boy: 1.83 m.

SEZON TAKIM MAÇ GOL
1999-02 Braga 62 4
2002-04 Benfica 75 19
2004-05 Chelsea 34 4
2005-07 Lyon 56 10
2007- Juventus 42 0
2010- A.Madrid(kira) 32 6

Milliyet

IL Capitano

ben begenmiyorum Tiagoyu, Juve göndermek icin cok ugrasti , sonunda kiralik gitti. Italyada oynayamamasinin en buyuk sebebi fizik olarak Serie A icin yeterli degildi. Yani sert futbol karsisinda tutunamadi. Turkiyede ne olur simdiden tahmin edebiliyorum.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

CR7

@ercantanerreal Andre Villas-Boas (Porto), Enrique Sanchez Flores(A.Madrid), Rafael Benitez....BJK, şu andaki adaylar..

CR7

@ercantanerreal
Bu arada, BJK Reyes'le de ilgileniyor...Sanchez Flores, Türkiye'ya çok sıcak bakıyor.

KeePSaKe

Artık yeni sezon başlayana kadar duyarız bu haberleri :)
Since 1903

CR7

KeePSaKe

Since 1903