Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 09, 2010, 22:43:06
Şu son yıldız transferini bitirsekte şu duyumlar bitse artık ;D
al bendende o kadar ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

çılgın transferlerine devam edecek takım. şöyle ki; çarşı forza sitesinin admini olan arkadaşıma yönetimden robinho ve ibrahimovic(evet ben de ilk duyduğumda şaşırdım) için index hazırlaması talimatı geldi. söylediklerine göre robinho ile kesin anlaşmaya varılmış, zlatan ise büyük ihtimal gelecek imiş. bir rakip taraftar olarak benim nacizane fikrim ise; guti'nin gelme ihtimaline günlerce güldükten sonra büyük konuşmamak, zamana bırakmak. geldilerse ligimiz için hayırlı uğurlu olsun.

edit: doğru mu diye soran çok arkadaş oldu. ben bunu duydum, arkadaşın diğer adminlerle konuştuğunu da duydum, arkadaşıma bu gece bunu ekşi'den duyuracağım haber kesin mi dedim, robinho kesin, zlatan büyük ihtimal dedi, bu şekilde yazabilirsin dedi. bendeki bilgi bu kadar.
(trouniset, 10.08.2010 00:20 ~ 00:55)

EKŞİ SÖZLÜK-BEŞİKTAŞ BAŞLIĞI
www.erdemeksi.com

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

ulan su taraftarımıza bak ya. ne kadar cok yonetıcı tanıyor :D halkın takımı bu olsa gerek

beckyZWICKY

hem robi hem zlatan üstelik 2si birden...

Kusura bakma ve sen asla üstüne alınma ere kardeş ama; Sittir git derler adama yahu.

İnsanlar çok gaza gelmiş anlaşılan..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eRe

eksı sozlukte bole saglam bır duyum sasırttı benı
www.erdemeksi.com

eRe

çılgın transferlerine devam edecek takım. şöyle ki; çarşı forza sitesinin admini olan arkadaşıma yönetimden robinho ve ibrahimovic(evet ben de ilk duyduğumda şaşırdım) için index hazırlaması talimatı geldi. söylediklerine göre robinho ile kesin anlaşmaya varılmış, zlatan ise büyük ihtimal gelecek imiş. bir rakip taraftar olarak benim nacizane fikrim ise; guti'nin gelme ihtimaline günlerce güldükten sonra büyük konuşmamak, zamana bırakmak. geldilerse ligimiz için hayırlı uğurlu olsun.

edit: doğru mu diye soran çok arkadaş oldu. ben bunu duydum, arkadaşın diğer adminlerle konuştuğunu da duydum, arkadaşıma bu gece bunu ekşi'den duyuracağım haber kesin mi dedim, robinho kesin, zlatan büyük ihtimal dedi, bu şekilde yazabilirsin dedi. bendeki bilgi bu kadar.

BU MESAJI FORZADA 3 KEZ YAZDIM 3 KEZ SILINDI...!!!! KAFAYI YIYECEM
www.erdemeksi.com

Cem Goren

carsi52

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 10, 2010, 01:43:53
ulan su taraftarımıza bak ya. ne kadar cok yonetıcı tanıyor :D halkın takımı bu olsa gerek

Harbiden ha ;D
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Şok Şok ŞOooooooook!!!

VE Sonunda BEŞİKTAŞ BOMBAYI PATLATTI !!

An itibariyle; Hem yönetimde olan hem rüyamda olan yönetici abi, Rüyama girip müjdeyi verdi..

BEŞİKTAŞ GALACTİOS takımı; Barçanın yeni patlattığı bombası David Villayı 70 Milyon EURO verip ALIP GERÇEK BOMBAYI PATLATTI !!!

David Villa yarın öğlen 14:00 de hava alanına iniş yapacak..

Hadiyin beyler eller telefonlara, Arkadaşları arayın smsler yağdırın.. Yarın rekor bir karşılama yapmalıyız..

:) :)

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eRe

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 10, 2010, 01:49:53

BU MESAJI FORZADA 3 KEZ YAZDIM 3 KEZ SILINDI...!!!! KAFAYI YIYECEM

4.KEZ MESAJIM SILINDI VE UYARI ALDIM FORUMDAN :D BIR DAHA ALINTI YAPMAYIN DIYE
www.erdemeksi.com

[KralKartal]

hadi bu baska renk olan taraftar bizim transfer ile ilgilendigini anladik diyelim,
forza admininden biri arkadasi diyelim,
Robi gelebilir inaniyoruz diyelim

Ibrahimovic nereden cikti ikisi birden YAVAS gelsin derim, bundan sonra bu yaziya inanirligim okuyucu olarak bitmisitir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 10, 2010, 02:07:06
hadi bu baska renk olan taraftar bizim transfer ile ilgilendigini anladik diyelim,
forza admininden biri arkadasi diyelim,
Robi gelebilir inaniyoruz diyelim

Ibrahimovic nereden cikti ikisi birden YAVAS gelsin derim, bundan sonra bu yaziya inanirligim okuyucu olarak bitmisitir

Abi 4kez silip yonetıcının mesaj atma sebebi nedir sence ?
www.erdemeksi.com