Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

bülent çatlı'dan;

Beşiktaş, bi bomba daha patlatacak. Siyah beyazlılar, gizlice Demba Ba'ya teklif götürdü. F.Orman, taraftarın gönlünü alacak bu transferle

Samet Aybaba, yönetime olur demiş... İlerleyen saatlerde tv'lerde son dakika diye görürsünüz. Ben şimdiden yazayım.

keskinli

Beşiktaş, Olcay Şahan'ın transferi için ile Kaiserslautern görüşmelere başlandığını bildirdi
28/06/12 17:27

Beşiktaş, Almanya'nın Kaiserslautern takımında forma giyen futbolcu Olcay Şahan'ın transferi için kulübüyle görüşmelere başlandığını İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) bildirdi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'den İMKB'ye yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da yer alan açıklamada, ''Futbolcu Olcay Şahan'ın transferi için Kaiserslautern ile görüşmelere başlanmıştır'' denildi.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

orta saha ve sol kanat oynuyor
son zamanlarda pek takip edemedim ama ilk ciktigi zamanlar ümit verordu oynadigi oyun

ilhan mansız_melis

K.D

belki yanlış düşünüyorum ama 25 yaşındaki adama gelecek vaad eden oyuncu gözüyle bakamam ben max 22-23 yaşındaki adam belki gelecek vaad eder benim için :) bu adam da hayırlı olsun umarım başarılı olur
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

keskinli

NoPasaran

Birisi mehmet topalı alıyor
birisi olcanı (pardon olcaymış)

Ekonomik sıkıntılar aradaki farkları öylesine açacakki bence bir daha kapanmayak gibiyegeliyor..

Beşiktaşın satılacak hiç gayrimenkulu arsası yokmudur arkadaş
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Paul Robinson yarın istanbul'a geliyormuş son duyumlara göre. ne saçma bir transferdir
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

That's me.

ilhan mansız_melis

eRe

sanırım menejer parasından dolayı olmamıs ıyı olmus :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Maestro

Mali krizdeki Beşiktaş, büyük oynamaya başladı. Siyah-beyazlılar, Eskişehir'in iki yıldızı Alper Potuk ve Veysel Sarı için harekete geçti. (Fanatik)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Maestro

ÖMER AYSAN KARTAL OLUYOR

Manisaspor ile biten sözleşmesini uzatmayan ve bonservisi elinde olan Ömer Aysan Barış'ın yeni adresi belli oldu. Sezonun sona ermesiyle birlikte adı hiçbir takımla anılmayan tecrübeli oyuncunun bu hafta Beşiktaş ile sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Milliyet
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~