Ana Menü

Sezon sonu hangi oyuncular gönderilmeli (ANKET)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:35:14

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Aslında bakıyorumda Avrupada başarı için şampiyonluk için yabancılarımız hatta türk oyuncularımız çok yetersiz  :-\
Zapo
Gordon
Tello
Tabata
Delgado
Hatta Holosko
Fink
Uğur İnceman
Yusuf
Nobre

Bunların hepsini yollıcaksın Quaresma,Deco,Volkan Şen veya Ozan İpek birde alınabilirse yerli veya yabancı yıldız olmasına gerek yok iyi bir forvet bu takıma yeter süper ligde şampiyon olur avrupada başarı sağlarız diye düşünüyorum.Çok mu zor bunları yapmak ? Bana göre tek zor olan Deco.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Ben de Deco yu yaşından dolayı kararsızım...
Since 1903

RCA

neyin kararsızı be arkadaş. deco diyorsun 60 m havadan ayağa tınk diye top atan adam. ölüsü bile iş yapar o adamın.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

KeePSaKe

E Carlos da çok iyidi ? Herkes o güzel şutlarını bekliyordu da noldu ? Katkısı oldu mu takıma ? Hayır...
Bende farkındayım Deco nun iyi futbolcu olduğunu biliyorum ama tek korkum ya carlos olayı gibi olursa...
Since 1903

carsi52

RCA

carlos bek ti. ama bu tam hücumcu. carlos her sezon 10 gol atan biri de değildi. deco kumaşı gayet sağlam olan birisi. carlos la karşılaştırmak yanlış olur bence.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

he burda carlosa laf atıyorum diye demiyorum. ben sadece iyi olamama gibi bir ihtimal veremiyorum.

That's me.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Resulbjk - Mayıs 15, 2010, 23:39:57
carlos bek ti. ama bu tam hücumcu. carlos her sezon 10 gol atan biri de değildi. deco kumaşı gayet sağlam olan birisi. carlos la karşılaştırmak yanlış olur bence.
Tamam da Carlos kendi mevkisinde de yeterli değildi ki beklentileri karşıladı mı sence ?

Since 1903

RCA

olmayacak transferin arkasından hayallere dalmayalım. :) yok decoymuş yok oymuş.. bize kuzey avrupadan oyuncu getirsinler.

That's me.

NoPasaran

Carlos gelmiş geçmiş en iyi sol bekti..

Futbola saygısı bittiğinden oynayamadı..

Başka açıklaması yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

33yasında bı oyuncu almakdansa genc bı oyuncuyu ısterım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Erkan Zengin'i Es-Es'e satmışız

Erhan Güven'i de Antalyaspor'a mı satacağız acaba ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

ilhan mansız_melis

Valla hatırlamıyorum ama bi yerde okumuştum satmışız Erkan'ı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.