Ana Menü

Sezon sonu hangi oyuncular gönderilmeli (ANKET)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:35:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Biraz klasik bir konu oldu ama açmak istedim böyle bir anket..
Sezon sonu kimler gitmeli sizce ?

Necip,Batuhan gibi isimleri koymadım kimse işaretlemez diye.İbrahim Kaş'ıda eklemedim sezon sonu gideceği için.
Gitmesini istediğiniz futbolcuları işaretleyebilirsiniz..

Sınır yok.
Bölünür senin için uykular!

pAscAliAnUmut

Mevki mevki sayıyorum  :)

Defans: İbrahim Kaş, Muhtemelen Zapo tekrar Bursa'ya gönderilecek

Orta Saha: FİNK, Tello, S.Özkan,Yusuf, herşeye rağmen Delgado :(

Forvet: Nobre, Holosko

Hakkaten değişiklik yapılmak isteniyorsa, herşeyin farklı olması isteniyorsa bunların yapılması gerek  :-\
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

Yusuf gitmeyecek ama işaretledim
Holosko yüksek ihtimal gidecek ama gitmesini istemediğim ve sevdiğim,geçmiş sezonlarını bildiğim için onu işaretlemedim
MErt Nobre kesin gitmeli istemediğim adamlar listesinde numero uno
Serdar Özkan da gitmeli
Tello da gitmeli
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Tabata gönderilsin dedim.Çünkü tabata'nın artık bize fazla katkı yapacağını düşünmüyorum tabata kötü bir futbolcu değil ama artık başarılı olacağına inanmıyorum.
Uğur İnceman:Bu takımda yeri olmadığını düşünüyorum ilk geldiği zamanlar beğeniyordum ama iş yok.
Michael Fink:Sadece mücadele ediyor başka yaptığı birşey yok Türkiye Ligi için yeterli olabilir ama avrupa için olamaz.
Yusuf Şimşek:İlk geldiği sezon 2.baharını yaşadı ona eyvallah ama bu sezon hiçbirşey yapmadı seneyede yapıcağına inanmıyorum.
Tello:Artık vadesi doldu yeni kan lazım takıma daha yetenekli bir yabancı güle güle tello.
Nobre:Sana yorum bile yapmıyorum defol takımdan !
Holosko:Çok çok çok çok üzülerek gitmesi taraftarıyım.Aslında gitmesini istemiyorum ama Beşiktaş'ın başarısı için gitmen gerekir be holosko.Tamam iyi futbolcusun ama Beşiktaş'a çok iyi futbolcular lazım.
Delgado:Delgadonunda yeteneğine inanıyorum ama kalıpta kumar oynamaması lazım kulübün.
Bölünür senin için uykular!

djinonu

ugurun ne ise yaradigini hala anlamis degilim
yusuf isimize yaramaz son 10 dk alindigindan katkisi olmuyor ilk 11de baslayinca verimli olamiyor yüksek tempoya uyum saglayamiyor...
tello orta saha bozuntusu kafasina göre oynuyor
nihat cok yatti cok destekledik ama iki cümlesi: kimse aldigim paraya karisamaz! ve ben fedakarlik yapmayacagim imzaladigim ücreti alirim dedikten sonra....yürü kocum
nobre yeterince yatti parasini aldi...
bobo kardes cok iyi topcusun ama burda cürüyorsun 3 sezondur 10 golün altina düsmedin helal olsun kendi basina o kadar atabildin...yolun acik olsun...
holosko aldigimizdan beri yildizim uyusmadi...5milyon ve iki futbolcu daha kimlerdi unuttum...10milyon... 10milyonluk birsey yapmadin holosko hele son maclarinda bardagi tasirdin sakatligindan sonra dedim tamam holosko patlama yapacak ondan sonra kupaya gidip para kazandiracak ama sen elimizde patlayacaksin ya türk vatandasi ol cifte olarak kontenjan bosalt yada sende taragini topla na$
delgado yattigin yerden parani gicir gicir aldin
birde FEDAKARLIK yaptim dedin eyvallah.sagolasin ama yerine aldigimiz adam ayni senin kadar yararli olabildi bu takima...seninde bundan sonra bi damla faydali olabilecegini sanmiyorum...kendine iyi bak cakma 10 numara.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Nobre,oturduğu yerden para kazanıyor resmen.. Gitsin artık kurtulalım..

Yusuf'u işaretledim ama sözleşme imzalandı..

Fink,mücadele ediyor ama maalesef bizim ayarımızda topçu değil..

Ve tabiki Serdar Özkan.. Verilen hiç bir şansı değerlendiremedi.. Artık yolun sonuna geldi..

[KralKartal]

Kalmasi gereken Holosko, Bobo, Ernst, Nihat, İsmail Köybaşı, Ferrari

sonrasinda kim giderse gidebilir, lakin alinacak futbolcu onlarin ayarinda yada daha kotu olacaksa
kalmasindan yanayim...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Serdar , Tabata,Nobre dedim

Nobre'yi bugüne kadar hep savundum ama yeter katkısı yok aldığı para çok
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Tabata,Tello,Nobre,Holosko(Eğer yerine iyi bir oyuncu gelirse),Serdar Özkan,Delgado...
Uğur da derdim ama uzatıldığı için demiyorum...
Since 1903

fguldas

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 25, 2010, 01:45:06
Tabata gönderilsin dedim.Çünkü tabata'nın artık bize fazla katkı yapacağını düşünmüyorum tabata kötü bir futbolcu değil ama artık başarılı olacağına inanmıyorum.
Uğur İnceman:Bu takımda yeri olmadığını düşünüyorum ilk geldiği zamanlar beğeniyordum ama iş yok.
Michael Fink:Sadece mücadele ediyor başka yaptığı birşey yok Türkiye Ligi için yeterli olabilir ama avrupa için olamaz.
Yusuf Şimşek:İlk geldiği sezon 2.baharını yaşadı ona eyvallah ama bu sezon hiçbirşey yapmadı seneyede yapıcağına inanmıyorum.
Tello:Artık vadesi doldu yeni kan lazım takıma daha yetenekli bir yabancı güle güle tello.
Nobre:Sana yorum bile yapmıyorum defol takımdan !
Holosko:Çok çok çok çok üzülerek gitmesi taraftarıyım.Aslında gitmesini istemiyorum ama Beşiktaş'ın başarısı için gitmen gerekir be holosko.Tamam iyi futbolcusun ama Beşiktaş'a çok iyi futbolcular lazım.
Delgado:Delgadonunda yeteneğine inanıyorum ama kalıpta kumar oynamaması lazım kulübün.

Tolgahan_BJK

Rüştü + Nobre + Yusuf

Yukarıda "gitmesi gereken" olarak ismi geçen üç arkadaşın ortak özelliği nedir ?

NoPasaran

Bütün yerliler kalsın..

FERRARİ
SİVOK
ERNST
FİNK
BOBO

+ DELGADO (Belki)

Kalıp 2 tane çok çok iyi yabancı alınması lazım..

Fink ve Delgado yerinede oyuncu alınabilir ancak klubun bütçesi buna yetmeyecektir..

Gerek yok..

2 tane çok iyi oyuncu bu takımı şaha kaldırabilir...

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

melankolizm

fink,nobre,delgado,tabata gitsin kesin :D gökhan inler, di natale,naldo ve iyi bir yattara yeter bize :) :D ilaç bunlar Beşiktaş için.

CR7

İyi bir yattara dışındakiler gelmez bize

:)

italyadan alıcaksın topçu alıyosan ve zenci olucak :)

mesela simplicio
ilaç olur takıma
ama gelmez :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)