Ana Menü

imzala diyordum simdi avcunu yala (serdarin aciklamasi 2´de)

Başlatan djinonu, Nisan 24, 2010, 21:08:32

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Alıntı yapılan: +18 ! - Nisan 24, 2010, 23:18:31
Tutupta kimse toplu halde Serdar Özkan'a ana avrat sövmedi..

Varsa videosu koy buraya biz de görelim..

Bende çok arkasında durdum ama bu kadarı fazla!

Toplu olarak tabikide sövülmedi toplu olarak sövüldü demedim zaten lafı başka bi yere çekme.
Serdar Özkan'ın forumlarda olsun tribünde olsun anasına avradına sövülmediğini bilmeyen yok herhalde.
Ha sen diyorsan ben bilmiyorum sen o zaman harbiden olandan bitenden haberin yok.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Diğer futbolculara da sövüyor herkes neden bu kadar göze batmıyor..

Serdar artık genç falan değildir verilen şansları değerlendiremeyerek zaten yeteneklerinin ne kadar olduğunu da gösterdi..

carsi52

Göze batanlara karşı cevabımı ben veriyorum zaten.
Serdardan başka sövülenleri hatırlamıyorum yada bilmiyorum ben.
Adam iyi oynasada kötü oynasada küfür yiyor..O kadar küfürden sonra insan ister istemez böyle hareketler yapabilir.

+18 !

Fink kötü oynuyor küfür yiyor,Bobo'nun bile küfür yediğini gördük..

Diğer futbolcular etkilenmiyorda sadece Serdar mı etkileniyor..

Neyse gitsin kurtulalım artık şu artistten..

carsi52

Fink ne zaman küfür yedi bu taraftardan ? Bana gelipte elbet eden olmuştur deme sakın.
3-5 kişinin ettiği küfürü gösterme söyleme bana hem o söylediklerin küfür yedilerse bile KÖTÜ oynadıkları zaman yemişlerdir..
Ama Serdar iyi oynadığında bile yiyordu ben bunu anlatmaya çalışıyorum ama anlamıyorsun.

+18 !

Serdar iyi olduğunda da girdiği gol pozisyonlarını değerlendiremiyorduki..

Holosko'yu bugün beğenmememizin nedeni kaçırdığı gollerse Serdar'ı da kaçırdığı goller nedeniyle beğenmiyoruzdur..

carsi52

Holoskonun görevi gol atmak.
Serdar Özkan'ın görevi gol atmak değil eğer Serdar gol pozisyonuna giriyorsa o bizim için ayrı bi avantajdır.
Hatta ve hatta Serdar Özkan'ın gol pozisyonuna girmesi bile takıma katkı yaptığının göstergesidir.

+18 !

Serdar Özkan hücum futbolcusuysa ayağına gelen fırsatları tepmeyecek..

Eğer görevi gol atmak değilsede arkadaşlarına pozisyon hazırlasın diyecemde o da yokki..

carsi52

Ayağına gelene atıcak tabi orasına birşey diyemem ama atamadı diyede pek birşey diyemeyiz.
Çünkü o bizim için sürpriz bir olaydır.
Yapıcak birşey yok büyük ihtimalde gidicek ama saçını başını kestirip takımda kalsa harbi çok sevinirim :lol

CR7

Serdar Özkan, "Fenerbahçe'ye niye yenildik" diyen taraftara, "Çok da s....... Takımı kuran Mustafa Hoca düşünsün" cevabını verdi. Kendisine küfür eden taraftarları da polise şikayet etti.

BEŞİKTAŞ ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan ve yönetimin masaya oturma tekliflerini geri çeviren Serdar Özkan, dünkü maçın devre arasında bir taraftarla küfürleşti. Devrenin sonuna doğru yedek kulübesinin arkasındaki numaralı tribünün önünde ısınan genç oyuncuya bir taraftar laf atınca ortalık karıştı. Serdar Özkan, "Ağabey, Fener'e niye yenildik?" diye soran taraftara, "Çok da s......... Bana ne? Mustafa Hoca düşünsün. Takımı kuran o" cevabını verince gerginlik yaşandı.
Taraftar bulunamadı
Siyah beyazlı taraftar bu cevap üzerine, Serdar Özkan'a küfürle karşılık verince genç oyuncu da küfür etti. Bunun üzerine polislere, "Görmüyor musunuz? Bana küfür ediyorlar" diye şikayette bulunan Serdar Özkan, o taraftarın hemen bulunmasını istedi. Ama, polis tribüne yönelmesine rağmen hemen oradan kaybolan taraftar bulunamadı. Serdar, devre sonunda da soyunma odasına doğru giderken bazı taraftarlar tarafından ıslıklandı. Cevap vermeye kalkan genç oyuncuyu takım arkadaşları engelledi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Eğer gerçekten böyle bir şey olduysa..

...tir git Serdar !

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Alıntı yapılan: Simurg - Nisan 25, 2010, 12:52:19
serdarla servet takas edilcekmiş

Kalpten giderim böyle birşey olursa..
Serdar'ın öyle birşey dediğine inanmıyorum.Eğer doğruysa s.git Serdar.

[KralKartal]

öyle bir soruya bu sekilde cvp verilmez, sanmiyorum, yani kolpanin önde gidenide olsa o sekilde cvp vermesi mumkun degil..

zaten dogruysa yonetim cezasini vermesi lazim, ama buda basinin oyunu, serdari kapmak istiyorlar, GS veya FB hemen alirlar,

iste bizide sogutuyorlar adamdan, kurnaz bunlar, bizde yiyoruz !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi