Ana Menü

imzala diyordum simdi avcunu yala (serdarin aciklamasi 2´de)

Başlatan djinonu, Nisan 24, 2010, 21:08:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

dun bı haber okudum taraftar fener macını nıye kaybettık dıye sormus oda cokda s.... hocaya sorun o kurdu takımı dıye cevap vermıs
eger bu haber dogruysa DEFOL
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

Beşiktaşlı futbolcu Serdar Özkan, Sivasspor maçının devre arasında bir   taraftarla yaşadığı diyaloğun yanlış aksettirildiğini söyledi. Serdar   Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, devre arasında ısınmadan dönüp   kulübeye doğru dönerken bir taraftarın kendisine çok ağır bir küfür   ettiğini belirterek, ``Ben de (Üstümde Beşiktaş forması var bana neden   küfür ediyorsun?) dedim ve durumu polislere söyledim. Aramızda başka da   bir diyalog geçmedi. Ancak bugün hiç ağzımdan çıkmayan şeyler yazılmış.   Benim üstüme mi oynuyorlar? Futbol hayatımla mı oynanmak isteniyor   anlamıyorum. Ben Beşiktaş kulübünden ekmek parası kazanıyorum, niye öyle   bir şey diyeyim. Bu konuda her türlü kanuni haklarımı kullanacağım``   ifadelerini kullandı.

-TRANSFER KONUSU-

Sezon sonunda sözleşmesinin biteceği ve henüz Beşiktaş ile anlaşmaya   varmadığının hatırlatılması üzerine Serdar, ``Yöneticilerimizle geçen   hafta görüşecektik. Yurt dışındaydılar ve uçaklar kalkamadığı için   dönemediler. Bu hafta içi oturup konuşacağız`` dedi.

``Beşiktaş ile 4 kez sözleşme imzaladım. 4`ünde de Beşiktaş kulübü ne   dediyse ona imza attım`` diyen Serdar, ağzından para kelimesinin hiç   çıkmadığını kaydederek, ``Bu görüşmede de ağzımdan para kelimesi   çıkmadı. Şu an Beşiktaş`ın futbolcusuyum, beni Serdar Özkan yapan   Beşiktaş Kulübü`dür`` şeklinde konuştu.

-``GOLLERİ ATSAYDIM TEPKİ GÖSTERİLMEZDİ``-

Beşiktaş Kulübü`nde büyüyüp yetiştiğini dile getiren Serdar, kendisine   zaman zaman gösterilen tepkilerle ilgili olarak da şunları söyledi:   ``Kaçırdığım golleri atsam kimse bana ağzını açmazdı. Bu sezon benim   şansızlığıma geldi. Oynadığım çoğu maçta gol kaçırdım ama bu her   futbolcunun başına gelebilir. Futbol şansım belki yanımda değildi.   Benden çok gol atmak isteyen kimse yoktur. Ben forma giydiğim maçlarda   kötü oynamadım, sadece gol kaçırdım. O pozisyonlara da kendi   becerimlerimle girmişim ama kaçırmışım. Dünyanın en iyi golcüleri bile   gol çizgisinden topu auta atıyor.``

-``BARİZ HATALAR YAPILDI``-

Bu sezon şampiyonluktan uzaklaşmalarıyla ilgili olarak da Serdar, ``Her   insan hata yapar, hakemler de hata yapabilir, ama bu kadar bariz   hatalarla şampiyonluktan kopmamız düşündürücü`` dedi.

Sezona büyük emekler harcayarak hazırlandıklarını anlatan Serdar,   ``Ailemizden uzak kalıyoruz, mücadele ediyoruz, çalışıyoruz, ancak   yapılan hatalar tüm emeklerimizi boşa çıkarıyor`` diyerek sözlerini   tamamladı.

(AA)

Tolgahan_BJK

Serdar'ı kaybetmek kolay... yusuf'un nobre'nin 18de olduğu bi takımda Serdar BANKO oynar.
Beceriksiz Daum bile her maç en az bi tane %100'lük gol kaçıran Guiza'da ısrar ediyor.

Serdar, numaralı tribünde kapıştığı birkaç taraftardan daha iyi Beşiktaşlıdır !

carsi52

Arkadaşlar serdarı bende sevmem şahsen..Olaylar tam benim önümde oldu..Serdar ısınmaya giderken,bi taraftar serdara sözlü sataştı,Allah belanı versin dedi.sonra serdar duymazlıktan gelip yoluna devam ederken,küfür etmeye başladılar çocuğa ana avrat.bi taraftar elini tuttu tokalaşmak için bırakmadı.o esnada bişeyler söyledi taraftar serdara çocukta dinledi,dinledi gitti..Ama küfür etmedi...Bu haberi kim uydurduysa yalan haber arkadaşlar..   

+Yeni açıktan pet şişe bile atmışlar adama..

ALINTIDIR..

Artık ne diyim ben daha ? Kapak olsun denir bunların üzerine ama demiyorum.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: carsi52 - Nisan 26, 2010, 14:24:59
  Arkadaşlar serdarı bende sevmem şahsen..Olaylar tam benim önümde oldu..Serdar ısınmaya giderken,bi taraftar serdara sözlü sataştı,Allah belanı versin dedi.sonra serdar duymazlıktan gelip yoluna devam ederken,küfür etmeye başladılar çocuğa ana avrat.bi taraftar elini tuttu tokalaşmak için bırakmadı.o esnada bişeyler söyledi taraftar serdara çocukta dinledi,dinledi gitti..Ama küfür etmedi...Bu haberi kim uydurduysa yalan haber arkadaşlar..   

ALINTIDIR..

vala bunları görmedim ama benim tam önümden geçerken ben bile bağırdım oyuna girip oyunu batırma diye:D sevmiyorum bu adamı geçen seneden beri hangi maçta güzel oynadı ki.. giderse çokta sevinirim yani..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

husoeagle

kim ne derse desin serdar bir cevherdir
kullanmak lazım
giderse gerçekten üzülürüm

keskinli

artik usandirdi,anladigim kadariyla kendini futbola vermiyor
yolu acik olsun
kesinlikle gitmesinden yanayim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Nisan 26, 2010, 16:39:30

ALINTIDIR..

vala bunları görmedim ama benim tam önümden geçerken ben bile bağırdım oyuna girip oyunu batırma diye:D sevmiyorum bu adamı geçen seneden beri hangi maçta güzel oynadı ki.. giderse çokta sevinirim yani..

Kübra naaptın ? Sen de böyle dersen... eyvah eyvah

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Nisan 27, 2010, 19:32:18

ALINTIDIR..

anlamadım ne demek istediğinizi..

www.bbskd.org

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Nisan 27, 2010, 20:57:08
Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Nisan 27, 2010, 19:32:18

ALINTIDIR..

anlamadım ne demek istediğinizi..

Takımda Beşiktaşlı kalmadı o bakımdan. Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa sen semtten değil miydin ?

BJK_Kübra

Orası öyle ama serdarda artık çok kötü oynuyo ya gerçekten.. evet doğru hatırlıyosun=)

www.bbskd.org

CR7

Galatasaray`ın ve Milli Takım`ın eski oyuncusu Hakan Şükür Trt`de yorumculuk yaptığı programda  Serdar Özkan`ın Galatasaray ile görüştüğü söylentiler  hakkında açıklamalarda bulundu..

Hakan Şükür Serdar Özkan hakkında iyi bir oyuncu olduğunu ve de Galatasaray`la görüştüğünü teyit etti ve detaylı açıklamada bulunmadı..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Seneye serdar yok artık iyice belli oldu..

Çok mu önemli, Değil

Bu konuyuda çok konuşturmaması lazım artık Beşiktaşın..Gidecekse gitsin. Ancak gs ye giderse artık onlarada tepki koymanın vakti geliyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net