Ana Menü

Nevruz Bayramı ...

Başlatan [KralKartal], Mart 21, 2010, 14:44:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Banucan

kutlamalarından çok etrafa verilen rahatsızlık var ortada tahammül edemediğim de bu zaten
sen birşey yaparken başkasına zarar vermiyceksin veriyorsanda saygı beklemeye hakkın yoktur bunu belirtmek istedim sadece
FEDA

NoPasaran

Ya banu ta gudeceksin ya gideceksin bu deveyi..

Kurt kokenli kardeslerimiz artik hayatimizda artik kabul edelim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

yahu ben asla ırkçılık yapmam herkes kendi bayramını kutlasın tabiki ama etrafı rahatsız etmeden
FEDA

KeePSaKe

Valla abi en başta Allah kimseye böyle bir günde acı yaşatmasın en başta bunu söyliyim ama benim yerimde kim olsa aynı tepkiyi verirdi bunu anlayabilmeniz icin yaşamanız lazım onun icin ben burda ne söylesem boş bugün yaşadıklarım bir ben bir Allah bilir ama kimse de benden bu insan kılıklı teröristle saygı göstermemi beklemesin...
Since 1903

keskinli

andac kardesim basin sagolsun
Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabir versin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Since 1903

El Maestro

Bu kadar büyütmeye gerek yok ya ..

Kuzey yarımküre sakinlerinin baharı karşılayışı.

Bayram geleneği barış, dayanışma ve kardeşlikten doğan bir olgu ise, baharın sadece Türke, Kürte, ya da niteliklerinden ziyade milliyetiyle tanımlanmak / kişileri tanımlamak isteyenlere gelmediğini hatırlatmak gerek.

Newroz, ırkın, dilin, dinin değil, hakiki değerler bütüne sahip olan insanların ortak hissiyatının kutlaması, kucaklaşmasıdır..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

bayramla bi sorun yok zaten
bayrami bi yerlere saldirmak sananlarla problem var
maalesef bi halkin cok anipatik gözükmesine sebep oluyor buda

[KralKartal]

Alıntı yapılan: banı - Mart 20, 2011, 21:32:54
kutlamalarından çok etrafa verilen rahatsızlık var ortada tahammül edemediğim de bu zaten
sen birşey yaparken başkasına zarar vermiyceksin veriyorsanda saygı beklemeye hakkın yoktur bunu belirtmek istedim sadece

maclardada rahatsizlik veriliyor
milli maclarda derbilerde, yilbasilarda, neler neler.

Yani bu olayi provokasyon icin kullanan cok, maalesef. Amacini asan zavalli insanlarda var yani,
cürük elma olmaz mi onca insanlar icinde?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Bence kurtlerin mutlu ve guclu olmasini kabul edemiyoruz.fasist damarlarimiz aziyor hepimizin.

Oysa olaya genisten baktiginizda bunlari kutlayanlarinda ne kadar bizden oldugunu gorebilirsiniz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

bayram gibi kutlansa kimse bir şey demeyecek ama işte asıl sorun orda zaten
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Banucan

:ahaha :ahaha sabah sabah güldüm Volkan abi yahu neden kaldıramıyim kürt çoğunluğunu benim en yakın arkadaşım kürttü ne alakası var sanırım yeterince açık olamadım herkes bayramını kutlasın ama kimseye zarar vermesin herkes istediği yere gitsin ama kimseyi mağdur etmesin papa gelmişti ya hani hatırlarsanız ben papanın geldiği gün kasımpaşa yolundaki mezarlıktan taksime yürüdüm yada Dink cinayeti adam öldü ben taaa eminönü köprüsünden taksime yürüdüm halkı mağdur ediyolar sürekli kızdığım nokta bu şimdi hristiyan yada ermeni karşıtımıyım  tabiki hayır ki ben bu konuda devlete de suç buluyorum bi yer ayarlasınlar orda kutlansın ve bitsin

ayrıca İhsan abi milli maç vs.lerde bir yer ayarlama şansın yok ama bu gibi belli olan günlerde biraz daha dikkat edilmeli kimseyi rahatsız etmeye hakları yok söylemek istediğim tek şey bu :D
FEDA

carsi52

Ş.sizler Türk bayrağını taşlamışlar Türk bayrağını indirmişler Abdullah Öcalan pankartları açmılar..

Terörist bunlar işte neyini savunuyorsunuz bunların.
O gün onlarla beraber kutlayan bi insan benim gözümde teröristtir.

Adi herifler..
Bölünür senin için uykular!

keskinli

iste bende bunu kastediyorum tam olarak
yüzbinlerin icinde bi kac bin kisi cikip pislik yapiyor tüm bi halkin antipatik olmasini sagliyor
bu adi provakatörlerin icinde politikacilarda var
organizatörlerde büyük ekran tv yerlestiriyor meydan tv de bi köpek oynatiyorlar
tabiiki o güzel bayram acayip itici bi hal aliyor
cikin güzelce bayraminizi kutlayin,ne gerek var tv de köpek oynatmaya?

NoPasaran

Herkes terorist artik bu baglamda

Hepsi birbirine bagli
Aşk bu Aşk !

volkanca.net