Ana Menü

Sercan'ın gideceği tek takım:Beşiktaş

Başlatan CR7, Ocak 01, 2010, 14:10:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Allah allah kızlarla gezmicek mi başka şeyler yapmıcak mı fotoğraf çekinemicek mi ? Siz kızlarla gezmiyormusunuz kızlarla fotoğraf çektirmiyormusunuz ?
Bu onun özel hayatı kimse karışamaz kimse birşey diyemez.Ardanında neler yaptığı ordada kızlar konusunda ama onların ne taraftarı nede yönetimi böyle şeyler yapıyor.
Yazık yahu gese taraftarı kadar futbolcularımıza sahip çıkamıyoruz.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 01, 2010, 18:13:18
Sen batuhanı oynattınmıda değer kazandı ?
Oynatmadığın insan en fazla ne kadar para edebilir ki ?
O batuhan 16 yaşında oyuna sonradan girip 90da çakıp Beşiktaş'a 3 puan kazandıran çocuk hemde 16 yaşında..O zaman pascal noumayıda sevmeyelim oyuna girdi 5 dakika sonra kırmızı kart gördü 2 sarı karttan işinize gelen insana karşı birşey yok işinize gelmeyene karşı disiplinsiz şudur budur.
Sercan kimdir ? Ben birşey yaptığını görmedim pek fazla tamam kötü futbolcu demiyorum iyi futbolcu ama batuhan+serdardan 5 milyon fazla bir oyuncu değildir.Sercana 5 milyon verilceğine Batuhan oynatılsa dahada güzel olur.
Gelelim Serdar Özkan'a..
Serdar Özkan kendisini futbola verebilse neler yapabilceğini o zaman görürsünüz.
Ümit milli takımında nasıl goller attırdığını tekrar izle bakalım izleyin o hareketleri yapıp gol attırmak her baba yiğidin harcı değildir.
Serdar Özkan şuanda 11'de oynaması gereken oyuncudur.Çünkü Serdardan iyi kanat oyuncumuz yok.

+rep
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

gese taraftarı bu konuda bizden kat kat iyi malesef..

Adamlar laf söyletmiyorlar Arda'ya..

pAscAliAnUmut

Tabi ki çekinecek. Tabi ki kızlarla birlikte olacak. Benim onlara sözüm yok..

Ama neden her yaptığı davranışla haber oluyor bu çocuk

Arda zaten adam değil. Türkiye'nin en iyi futbolcusu ama adam değil. Hakemlere karşı tutumları, saha dışındaki hareketleri tam bi rezillik..

Ama sen Arda'yla Batu karşılaştıracaksan şunları da göz önünde bulundurmalısın kaan

Arda hiçbir zaman takımını satmadı. Hiçbir röpörtajında gs'ye ihanet etmedi.

Ama Batuhan ?  Eskişehirdeyken ben bir daha Beşiktaş'a dönmem. Gönlümün tahtı Eskişehir diyen Batu değil mi ? Hocasına o kadar laf edip şimdi kendisini affettirmesini bekleyen Batu değil mi ?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

IL Capitano

demekki Arda aradaki balansi buluyor, özel hayati futbol hayatini etkilemiyor. acaba Arda Vestelde oynarken Istanbula maca gelince  kamptan kacarmiydi gecenin bir saati eglenmek icin, ilk önce yaptigin ise saygin olacak.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ocak 01, 2010, 18:33:52
demekki Arda aradaki balansi buluyor, özel hayati futbol hayatini etkilemiyor. acaba Arda Vestelde oynarken Istanbula maca gelince  kamptan kacarmiydi gecenin bir saati eglenmek icin, ilk önce yaptigin ise saygin olacak.

+ rep

carsi52

Basının gazına gelip Beşiktaş'ın futbolcularını suçlamayı bırakın artık yahu.
Neden her zaman bu çocuk haber oluyor biliyormusun ? Cevap verim hemen.
Her zaman bu çocuk haber oluyor çünkü basın bu çocuğu harcamak istiyor Beşiktaş taraftarını gaza getirmek istiyor vede geliyor zaten.
Batuhan'ın öyle sözler söylediğini kendin duydun mu ? Eğer duydunsan şöyle cevap verim sana.
Arda bildiğim kadarıyla daha büyük batuhandan.
Batuhan eğer o sözleri söylediyse o zamanlar 17 yaşında oluyor.17 yaşında ki çocuğa sahip çıkmayıp sen onu eskişehire yollarsan ve eskişehir o çocuğa sahip çıkarsa sende bunları düşünürsün şimdi düşünmem diyipte yalan konuşma yani doğruya doğru.Hem 17 yaşında ki çocuk bu sonuçta 35 yaşında ki adamlar gibi olgun konuşmasını beklemeyin.

Batuhan'ın özel hayatı ne zaman futbolunu etkilemiş ya ?

Cem Goren

kaldıkı batuhan besıktasta ne zaman oyunuyla on plana cıkmıs bunu hocaya bı soralım adam fotbol oynamadıkı bızde ozel hayatını etkılesın

pAscAliAnUmut

Eğer 17 yaşındaysan. Ne konuşacağını bilmiyorsan. Senin kameralar önünde ne işin var ?

Yönetim mi ona gidip Tv'lere gazetelere röpörtaj ver diyor.. Sen de diyorsun bu daha 17 yaşında bir çocuk. Bu çocuğuun SÜREKLİ ne işi var kamera önlerinde

Ben Batu'ya zamanında şansta verildiğine inanıyorum. Sağlam zamanında Kadıköy'de 2-1 yenildiğimiz bir maç vardı. Kendisinden daha net pozisyona sahip olan Bobo'Ya (yanlış hatırlamıyorsam) topu vermiyor. Kendisi vuruyor dışarı. Kendi çıkarını Takımın çıkarlarından daha üstün görüyor

Ben neden istemeyeyim Batuhan'ın uluslararası bir golcü olmasını. Ama futbolundan daha çok özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ettikçe bir cacık olmayack bu çocuktan

carsi52

Basının gazına geliyorsunuz hala yok kameraymış şöyleymiş böyleymiş..
Her futbolcu yapmıştır o dediğin hareketi arkadaşına pas vermeyip kendisi vurmayı denemiştir.
Bunu yaptı diye böyle yaparsak her futbolcuya dünyada futbolcu kalmaz.

Cem Goren

o an ben olsam bende aynısını yapardım. ya herro ya merro atarsam ben o golu daha o yasta vıtrıne cıkacagım dusuncesı vardı ve dusuncesını gerceklestırdı ama olmadı

CR7

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Ocak 01, 2010, 18:31:59
Tabi ki çekinecek. Tabi ki kızlarla birlikte olacak. Benim onlara sözüm yok..

Ama neden her yaptığı davranışla haber oluyor bu çocuk

Arda zaten adam değil. Türkiye'nin en iyi futbolcusu ama adam değil. Hakemlere karşı tutumları, saha dışındaki hareketleri tam bi rezillik..

Ama sen Arda'yla Batu karşılaştıracaksan şunları da göz önünde bulundurmalısın kaan

Arda hiçbir zaman takımını satmadı. Hiçbir röpörtajında gs'ye ihanet etmedi.

Ama Batuhan ?  Eskişehirdeyken ben bir daha Beşiktaş'a dönmem. Gönlümün tahtı Eskişehir diyen Batu değil mi ? Hocasına o kadar laf edip şimdi kendisini affettirmesini bekleyen Batu değil mi ?

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Ocak 01, 2010, 18:44:55
Eğer 17 yaşındaysan. Ne konuşacağını bilmiyorsan. Senin kameralar önünde ne işin var ?

Yönetim mi ona gidip Tv'lere gazetelere röpörtaj ver diyor.. Sen de diyorsun bu daha 17 yaşında bir çocuk. Bu çocuğuun SÜREKLİ ne işi var kamera önlerinde

Ben Batu'ya zamanında şansta verildiğine inanıyorum. Sağlam zamanında Kadıköy'de 2-1 yenildiğimiz bir maç vardı. Kendisinden daha net pozisyona sahip olan Bobo'Ya (yanlış hatırlamıyorsam) topu vermiyor. Kendisi vuruyor dışarı. Kendi çıkarını Takımın çıkarlarından daha üstün görüyor

Ben neden istemeyeyim Batuhan'ın uluslararası bir golcü olmasını. Ama futbolundan daha çok özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ettikçe bir cacık olmayack bu çocuktan

+rep

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Ocak 01, 2010, 18:34:58
Alıntı yapılan: Cem Baba - Ocak 01, 2010, 18:33:52

+rep
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Futbolcu futbolunu oynasin, adamligi ona kalsin, arda adam olmus olmamis,
futbolunu oynuyor mu, gerci konu bu degil ama saptiriyorsunuz gercekten..

Arda dedim bizde olsa 3 haftada yok olmustu ,
Arda GSde oldugu icin tutundu, iyi oldu...

Batuhan GSde olsa, Batuhan Hakan Sukur olmustu,
Batuhan BESIKTASTA oldugu icin harcaniyor dedim !!

teknik direktormus, suymus buymus bunlar beni ilgilendirmez,
ama bu taraftar bunlari harciyor, o Seba donemindeki dusunce ve mantik
tarzi tam yokulmus, hadi yeni nesillerde yok olmus tamam,
ama bazi yasini basini o gunleri gormus insanlarinda boyle dusunmesi
insani dusunduruyor..

- rep
+ rep ? 
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Ihsan;

Seba dönemi olsaydi zaten Batuhan olayi diye bir olay olmazdi, Batuhan o televizyonlara cikip konusmaz sadece isini yapardi, kizlarlada resimlerinin cikmasinin mumkun olmazdi, tesi olsa kapinin önune kordu seba baskan onu. tabataya 8 milyon verilmez, del bosqueye 9 milyan tazminat ödenmezdi.

habire ne olur bizi takimlarla karsilastirmayin? hele hele Turk tarihinin en cirkef takimiyla , rica ediyorum.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Sercan iyi futbolcu gelmesini isterim. Batuhandanda şu ana kadar daha iyi bir oyuncu olarak göze çarpıyor. Milli Takıma kadar yükseldi ve yaşıda bildiğim kadarı ile genç

Batuhan konusuna gelince, iyi futbolcu olacak gibi duruyor ama malesef adam sorunlu biraz bunuda kabul etmek gerekiyor. Son aylara bakarsanız Batuhanın idmanların %70 ine çıkmadığını göreceksiniz. Mustafa Denizli Disiplinsiz adamları sevmiyor ve bu yüzden hazır olsada oynatmıyor. Takım içinde Batuhanın sevilmediğini düşünüyorum ayrıca..

Geçen seneki röportajında sadece hocasına değil, hem Nobreye Hem Delgado konusundaki söylemleride (iyice belli etmişti) hiç hoş ev yakışıksız değil..

Yukardaki Fotoğrafı yeni gördüm,

pes yani ne deyim :)

Bende kız arkadaşımla gezerim ama ben Volkan, o koskoca Beşiktaşıj futbolcusu batuhan. biraz daha dikkat edecek kendisine..

Batuhan yıldız olabilecek bir oyuncu ve bu kendi elinde. İyi oyuncu iyi yada kötü bir şekilde o formayı üstüne giyer..

Konuya tekrar gelirsek,

Sercan transferi devre arasında yapılabileeck en iyi iş olur..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net