Ana Menü

Sercan'ın gideceği tek takım:Beşiktaş

Başlatan CR7, Ocak 01, 2010, 14:10:19

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Sercan'a karşılık Batuhan ve Serdar Özkan + para mı ?
Böyle bir transfere yuh derim ve böyle bir aptal yönetime kötü küfür ederim..
Batuhan,Serdar Özkan transferine onlar bize sercan ile + para versin.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

sercan kımdır yahu bu kadar para edermı o adam
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Batuhan şu an kaç para eder? Adam kendine bakıyor mu?
ben umudumu kestim Batuhan'dan. Adam olmaz ondan. Harcayın harcayın diyorsunuz. İsmail genç değil mi? Oynamıyor mu iyi olduğunda? Manchester maçında kötü müydü? Hayır gayet iyiydi.
Peki ya batuhan? Girer girmez daha 30. sn'de sarı kart gördü. Bir de ses çıkmayan stadda hakeme "duymadım abi " işareti yapıyor. Bu kadar sorumsuzluk olur mu? olmaz.
Sadece gaziantep maçında 1 gol ve hacettepe maçında 1 gol attı diye bu adama nasıl umut bağlanıyor,Sercan'dan çok eder deniliyor anlamıyorum. Eskişehir'de gol attı tamam ama milli takıma 1 kere çağrıldı mı Sercan çağrılırken? Milli takımda da gördük Sercan'ı.
şansı hak etse eminim şans verilirdi bu adama.
Ayrıca şu an A2'de olan Can Erdem'in bu adamdan daha iyi olacağına inanıyorum ben. Aynı özellikler o adamda da var. Ama daha disiplinli ve fazla medyatik de değil.

Serdar Özkan'a gelince; kim abi Serdar Özkan ya? Bir tane olumlu hareketini gördünüz mü bu adamın? Adam altyapıdan çıkma işte. Ertuğrul Sağlam oynatıyordu Denizli de oynatıyor. Ama tek olumlu hareketini ben görmedim.

Sercan konusuna gelirsek eğer şu andaki transfer görüşmelerine göre Sercan'ın almaya en yakın kulübün Beşiktaş olduğunu söylemiş menajeri. Kendisi değil. Keşke gelse ama gelmez işte.Şu an bu takımda Bobo hariç Sercan'dan iyi forvetimiz de yok.
ve eğer gençleri harcıyorsak Sercan ne oluyor ve niye alınıyor veya alınmak isteniyor?
Ben Batuhan'a 4 milyon desem maximum+ Serdar özkana da 1,5 milyon değer biçsem o da maximum eder 5,5 milyon euro
+ 2 milyon euro da para versem 7,5 milyon euro tabata'ya verilen 8 milyon ve ismaile verilen 6,5 milyon''un yanında hiçbir şey
ki ismaile o para verildiği için kimsenin de gık'ı çıkmadı genç diye. Sercan da genç ve bence ona da çıkmayacaktır hiçbir ses. Alınırsa çok çok iyi olur alınmazsa da fb-gs'ye gider geçmiş olur.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Alıntı yapılan: husoeagle - Ocak 01, 2010, 15:23:25
egosu olan bi insan neden ingilterede manchester maçında oyuna alsınki batuhanı
eğer çalışırsa kendisine bakarsa disiplinli olursa oynar
şu anda bobo dan başka forvetimiz yok
akıllı olan bi insan şimdiye formayı çoktan kapmıştı
batuhan futbol kalitesi olarak iyi bi oyuncu bunu herkes gibi bende kabul ederim ama herşey sadece yetenekte bitmiyo formayı kapmak için çalışmak gerekir
bugün en basiti hiç bi işe yaramayan nobre hala bu takımdaysa bu işine gösterdiği saygıdan ve arzudandır
batuhanda bu yok işte malesef

İyi bir teknik direktör oyuncusunu kazanmaya çalışır.Kötü teknik direktörse işte böyle harcar oyuncuyu..

[KralKartal]

Sercanda gelse birsey olmaz kaybolur gider
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

eger kazanilmayi istiyorsan cabalamak zorundasin, cocuk yetistirme kurumu degil Besiktas..ayrica Nihata gösterdigi sabirda göz önunde bulundurulsa bence batuhan konusunda pek suc araramamak lazim hocada.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ocak 01, 2010, 17:53:10
eger kazanilmayi istiyorsan cabalamak zorundasin, cocuk yetistirme kurumu degil Besiktas..ayrica Nihata gösterdigi sabirda göz önunde bulundurulsa bence batuhan konusunda pek suc araramamak lazim hocada.

+1

bence de. Nihat'a gösterdiği sabrı,Serdar Özkan'a gösterdiği sabrı,İnceman2a gösterdiği sabrı kimseye göstermemiştir. Adamlar demek ki çalışıyor. Batu napıyor?
konuş dur...
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

[KralKartal]

Cocuk yetistirme yurdu degil diyenler alt yapiya hic onem vermiyor demek ki..

uzucu bir durum... Besiktasin alt yapisi cok onemlidir,

A takimdan cok herzaman alt yapi ile gundeme geldik

sonra yetistirme yurdu benzetmeside bana cok ters..

Boyle dusunuldugu surece, hicbirsey olmaz..

ama birgun oyle bir TD ve oyle bir yonetim gelir ki

genclere sahip cikan, ve genclerin o basarisinada bu dusuncede

olanlar hic sevinmesin

kendi evladina sahip cikmayan nankördür

IL Capitano

Ihsan dogruya dogru simdi, Batuhan altyapida degil , A takiminda.

Calismiyor iste , 100 kilo olacagina biraz kendine baksa sende bende biliyoruz rahat oynardi.

Bu konuda hocaya yuklenmemek lazim.

[KralKartal]

Batuhanin fizigi o durumda, kilosu sorun degil..

ayrica batuhan degil sadece, ben genel yazdim,

benim icin alt yapi cok onemli, herzamanda diyorum..

Seba donemindeki alt yapi ve simdiki duruma bakiniz,

adi var kendi yok maalesef.

IL Capitano

Altyapi konusunda yerden göge haklisin ama Batuhanin kendini toparlamasi lazim. ya yasini basini dusunup herkesten iki kat calisip Besiktas formasini sirtina gecirecek yada kucuk takimlarin buyuk golcusu olacak.

carsi52

Sen batuhanı oynattınmıda değer kazandı ?
Oynatmadığın insan en fazla ne kadar para edebilir ki ?
O batuhan 16 yaşında oyuna sonradan girip 90da çakıp Beşiktaş'a 3 puan kazandıran çocuk hemde 16 yaşında..O zaman pascal noumayıda sevmeyelim oyuna girdi 5 dakika sonra kırmızı kart gördü 2 sarı karttan işinize gelen insana karşı birşey yok işinize gelmeyene karşı disiplinsiz şudur budur.
Sercan kimdir ? Ben birşey yaptığını görmedim pek fazla tamam kötü futbolcu demiyorum iyi futbolcu ama batuhan+serdardan 5 milyon fazla bir oyuncu değildir.Sercana 5 milyon verilceğine Batuhan oynatılsa dahada güzel olur.
Gelelim Serdar Özkan'a..
Serdar Özkan kendisini futbola verebilse neler yapabilceğini o zaman görürsünüz.
Ümit milli takımında nasıl goller attırdığını tekrar izle bakalım izleyin o hareketleri yapıp gol attırmak her baba yiğidin harcı değildir.
Serdar Özkan şuanda 11'de oynaması gereken oyuncudur.Çünkü Serdardan iyi kanat oyuncumuz yok.
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

Batuhanin nasil bir yetenek oldugunu kendisi disinda herkes anladi ama bir kendi kavrayamadi. 16 yasinda mac cikisi kizlarin msn lerini istedigi gunleri unutmadik.genelde ekonomik zorluklarla bogusmus ailelerin cocuklari ilgi karsisinda böyle oluyorlar. Bu cocugun psikolojik yardima ihtiyaci var ama en önemlisi yasin gelmis 19a cocuk degilsin artik. toparla kendini yoksa eskisehir , bank asya vs vs.

pAscAliAnUmut

Kimse Batuhan'ı savunmasın. Neler neler yaptığını herkes biliyor ..

Kimse hata yapamaz mı hayır herkes yapar ama herkes yaptıklarından ders çıkarır..

Batu hiç çıkardı mı ?

Bir kaç gün önce bu resim çıktı ortalğa.. Hiç mi akıllanmayacak peki bu..

Adam olamayan futbolcu olamaz..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş