Ana Menü

Sergen Yalçın İstifa Etti

Başlatan beckyZWICKY, Aralık 24, 2009, 01:34:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Beşiktaş A2 Futbol Takımı Antrenörü Sergen Yalçın,Şuan Ntvspor da görevinden istifa ettiğini açıkladı.

ayrıntılar konusunda şuan pek bir bilgim yok, arkadaşımın dediğine göre Nedeni sanırım gençler konusunda sergen ile fikir alışverişi yapılmaması altyapıya önem verilmemesi vs gibi sebepler.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Fazla eleştiriyordu ama çok iyi yorumcuydu ya keşke gitmeseydi...
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

8aydır maaş alamadıgı ıcın bırakmıs gorevı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Çok üzüldüler
Yalçın'ın bu kararı, A2 takımı oyuncularında büyük üzüntü yaratırken, genç çalıştırıcıya kararından vazgeçmesi yönünde baskı yaptıkları ve 'Bizi bırakma' dedikleri öğrenildi. Futbolcuların, her golün sevincini Sergen Yalçın'la yaşaması da gözlerden kaçmadı. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Sergen hoca ise, "Bu kararımın arkasında bir şey aranmasın. Her teknik direktör, bırakması gerektiği anda bırakmasını bilmeli" demekle yetindi.

www.fanatik.com.tr
haber1903emı ınanalım fanatıgemı :S
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Her teknik direktör, bırakması gerektiği anda bırakmasını bilmeli"
% 500 Katılıyorum Bu Cümleye

[KralKartal]

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 24, 2009, 09:51:54
çok iyi olmuş.

yuh

Sergen'in oyun zekasi oyun okumasi tartisilmaz,
yani yapamayanlar takimin basinda
yapanlar A2de..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

para icin istifa etmis .....

Marmara Grubu'nda G.Saray'a 9, F.Bahçe'ye 13 puan fark atan siyah beyazlıların hocası, "Emeğimin karşılığını alamıyorum. Artık dayanacak gücüm kalmadı" diye dert yandı.

FUTBOLCULUĞU döneminde başarılarıyla Beşiktaş'ın tarihine geçen Sergen Yalçın'ın alt yapıdaki görevi de kısa süreceğe benziyor. Beşiktaş'ın A2 takımını çalıştıran ve Marmara Grubu'nda 16 maçta ezeli rakipleri G.Saray'a 9, F.Bahçe'ye 13 puan fark atan Sergen, kulüpten 8 aydır maaş alamadığı için görevi bırakıyor.
Başkanı kıramadım
Takımının dün Kasımpaşa'yı 3-1 yendiği maçtan sonra, alt yapı koordinatörü Halim Aydın ve Gökhan Keskin'le bir görüşme yapan Sergen Yalçın sıkıntılarını dile getirdi. Ve şunları söyledi: "Başkanımızı kıramadım ve görevi kabul ettim. Beşiktaş'ta gönüllü çalışıyorum. Ancak 8 aydır maaş alamıyoruz.
Antrenörlerimiz Sarp Yiğit ve Hakan Yurtevermez'le birlikte emek veriyoruz. A2 Ligleri'ndeki 4 grubun en fazla puan toplayan takımı Beşiktaş. Emeğimizin bir karşılığı olmalı. A2 takımında hangi oyuncuyu alırsanız alın hemen A takımda oynatabilirsiniz. Ekonomik sorunlar yüzünden moralim bozuluyor.
Rakiplere fark attık
Beşiktaş benim yuvam. Başkanımız Yıldırım Demirören'in isteği ile bu işi ciddi bir şekilde buralara kadar getirdim. A2 takımımız, ezeli rakiplerimiz G.Saray ile F.Bahçe'nin açık ara önünde.
Tüm bu hizmetlerimizin bir karşılığı olmalı. Başkanımızla görüşüp ayrılıp ayrılmama konusundaki son kararımı vereceğim."

Hürriyet

eger gercekten para icinse varya
sana belalarin en büyügünü okuyorum sergen su an...
unutma sen Sergen yalcin besiktasta oldun..ve yedigin paralara say kumarda kaybettigin paralara say simdi almadigin paralari...

admin kusura bakma ama bu sebebtense gercekten inaninki sergen diye bir besiktasli futbolcu yok bu dünyada benim icin bundan sonra...

[KralKartal]

Hurriyet ?

Ercan Saatci kolpasi, Hurriyetin abuk subuk haberlerini koymayalim
ki Sergen ne icin istifa ettigini aciklar
para icinse para icin der,
baska seyse onun icin der,
ama suan her cikan haberede baliklama atlamayalim

djinonu

dogru ercan saatci yazarda ama bizim yönetiminde para vermeme huyu var bunlari cok iyi biliyoruz...ta 25sene önce oynattigimiz ailtonun parasini bile vermemis schalkeye yani o yüzden biraz dogruyu yansitir gibime geliyor...

Ersin Develi

Benim tanıdığım sergen para yüzünden gitmez,hele de bu konumda ike

[KralKartal]

Sergen garanti para alir, para icin birakmaz, yorumlarindan dolayi huzursuz oldu
yonetim sanirim, uyardi, sergende karsi cikti, biraz atisma fln olduysa,
Sergen bu, bilen bilir, EYVALLAH der gider..

Yani onun bunun agiz kokusunu baskisini cekemez sergen, oyle bir huyu var
yani artist biraz, futbolcuykende TDyi dinlemez, kendi kafasina gore oynardi,
yani Sergeni biliyoruz..

Asil neden ne, para olmadigi kesin bana gore..Ki parada odenmiyorsa
SERGENDE hakli, ki 8 ay para odenmiyorsa YUH derim

djinonu

iste ben diyorumya bizim yönetimin öyle bir huyu var del bosqueye ödemedi tazminati cikti cikti iki katina yakin ödedi ve daha kac tane futbolcularla ters düstü para konusunda...
yani örnekler cok o yüzden olabilir ama sergenin para yüzünden biraktigini sanmam milyonlar kazandi besiktastan ama eger öyleyse yuh ki ne yuh sergene iki kurusa ortaligi bozuyorsa...neyse bakalim ne cikacak...

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 24, 2009, 11:04:49
Çok üzüldüler
Yalçın'ın bu kararı, A2 takımı oyuncularında büyük üzüntü yaratırken, genç çalıştırıcıya kararından vazgeçmesi yönünde baskı yaptıkları ve 'Bizi bırakma' dedikleri öğrenildi. Futbolcuların, her golün sevincini Sergen Yalçın'la yaşaması da gözlerden kaçmadı. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Sergen hoca ise, "Bu kararımın arkasında bir şey aranmasın. Her teknik direktör, bırakması gerektiği anda bırakmasını bilmeli" demekle yetindi.

www.fanatik.com.tr
haber1903emı ınanalım fanatıgemı :S

Eğer bu haber doğruysa bir yerin altını çizmek istiyorum
Bu kararımın arkasında bir şey aranmasın. Her teknik direktör, bırakması gerektiği anda bırakmasını bilmeli" demekle yetindi.
Belkide amacı rahatsızlık duydugu yerlere mesaj vermekti.Kim bilir