Ana Menü

Sergen Yalçın İstifa Etti

Başlatan beckyZWICKY, Aralık 24, 2009, 01:34:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Denizliye örnegin :)

Yorumlarindan yazilarindan anlayacagiz, simdi elestirilerini guzel yapacak

ve dogru noktalara inecek..

Mustafa Denizli Rezil ettin Sen Bizi,

Sergen Yalcin Sampiyon Yap Bizi !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

vallaha babamda aynisini dedi su an
birakti en iyi yerde ve denizliye gözdagi olsun diye...

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 24, 2009, 12:51:23

Yani onun bunun agiz kokusunu baskisini cekemez sergen, oyle bir huyu var
yani artist biraz, futbolcuykende TDyi dinlemez, kendi kafasina gore oynardi,
yani Sergeni biliyoruz..

iyi olmuş diyeince yuh ama sergeni sen tarif etmişsin.. :)

a2 de olması hata
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bence TD onu bunu dinlememesi gerek, kendi futbol bilgisini sahaya yansitir
basarisiz olursa gonderilir yada gider,
ama baskanin aldigi oyuncularla, verdigi taktikle futbol takimi yonetilmez
Denizlin yaptigi gibi, pasif ve yureksiz teknik direktorleri sevmem,
sende sevmiyordun, Riza'ya Ertugrula yukleniyordun
futbolcular transfer konusunda, Denizliye yuklenmiyorsun?

Sinan Engin aldi dedigimde, TD sorumlu diyordun,
Burdada Denizli sorumlu..Tabatayi gorduk, alinanlarida gorduk..

Neyse OBJEKTIF olmak biraz zor bazen...

Sergen konusuna gelince, Dunyadaki basarili TDler,
kendi bildiklerini yaparlar.. Inandiklarini yaparlar,
ve kotu sonuc alincada istifa ederler..

Turkiyede bunu TERIM zamaninda yapti, cok basarili oldu,
tum yetki terimdeydi !

Bu gibi benzer TDler, sevip sevmeme farkli olay, Turkiyede
Samet Aybaba ve Ziya Doganda var... BEnim takimim,
ben sorumluyum, isime karismayin diyenlerden bunlar !

KeePSaKe

Ben Ntvspor dan gitti sandım A2 den gitmiş :D
Since 1903

+18 !

Bazı kişilere mesaj vermek için istifa etti bence..

Ama boşuna ekmek elden su gölden para almak varken ve böyle bir başkan bulmuşken o kişiler gitmez bu kulüpten..

Yazık oldu keşke bırakmasaydı..

Umarım bir gün A takımın başında da görürüz Sergen Yalçın'ı..

carsi52

Neden bıraktığını bilmeden yorum yapmak istemiyorum.Neden bıraktığı ortaya çıksın önce.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Para için istifa ettiyse bile haksız sayılmaz hani..

8 aydır bi adam para alamıyorsa yuh derim yani..

Bunun arkasında art niyet ararım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ferdikoclu

Sezarın hakkı sezara.. A2 yi gerçekten çok güzel yönetti ve çok başarılı oldu.. Her ne durumdan olursa olsun Sergen'e iyi olmuş diyemeyiz.. Para içinse ayrılık sebebi 8 aydır maaşını vermeyen Yönetimin terbiyesizliği..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

Ersin Develi

''Bu arada Beşiktaş'ın A2 takımının başında olan Sergen Yalçın, genç futbolcuların A takıma alınmamasına, hazırlık kampı kadrosuna da çağrılmamasına tepki göstererek istifasını yönetime ilettiği bildirildi. Ancak yönetim kurulunun Sergen Yalçın'la bir görüşme yapmayı kararlaştırdığı, bu nedenle de istifasını işleme koymadığı ifade edildi.''

[KralKartal]

genclere sahip cik sergen..destekliyorum seni

+18 !

carsi52

Olaylar hemen hemen ortaya çıktı..Yönetimin terbiyesizliği başkada birşey değil.
Doğru olanı yapmış Sergen Yalçın.

carsi52

Düşündüğünü açık açık söyleyen antrenör Sergen Yalçın, A2 takımındaki görevini bıraktı ve zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

Habertürk'ün haberine göre; Sergen Yalçın, şunları söyledi: Ben bu göreve Beşiktaş ve futbol sevgimden dolayı geldim. Hiç para talebim olmadı. Zaten doğru düzgün para da alamadık. Sadece ben değil altyapıdaki tüm hocalar büyük bir özveri ile çalışıyor. Maaşlarını geç alıyorlar ama hiç seslerini çıkarmıyorlar. Altyapının tümünün bir Tabata kadar değeri yok. Halbuki bize eğilseler, biraz önem verseler, Tabata gibi oynayacak kaç tane futbolcu olduğunu görürler. Tabata için verilen milyon Euro'lara günah.

'BİR KİŞİ ARAMADI'

Rıza'lar, Feyyaz'lar, Sergen'ler altyapıdan çıktı. Yıllarca Beşiktaş'ı taşıdılar. Ancak şimdi bakıyoruz altyapıyı bir hiç olarak görüyorlar. Bizde de ne oyuncular var... Necip, Ali Kuçik, Erkan, Orhan ve Umut; bunların hepsi A takımda oynayacak futbolcular. Mustafa Hoca bir tanesini bile değerlendirmiyor. Düşünün, bu takım kendi liginde rekor kıran bir takım... G.Saray ve F.Bahçe'ye fark attık. Bir tane yönetici aramaz mı? "Size teşekkür ediyoruz" demez mi? Bu kadar mı bu iş bitmiş? Bilmiyorum başkan bu olayları biliyor mu. Yönetimden gerekli desteği göremedik.

'SÖZLER SAMİMİ DEĞİL'

Mustafa Denizli, en son Manisa maçına Rıdvan ve Necip'i götürdü. 18'e almadı. Özellikle Necip bizim içimizden yetişen bir futbolcu. Beşiktaş, Manisa ile oynayacağı kupa karşılaşmasından bu derece mi çekiniyor! Galatasaray'a bakın A2 takımından 3 oyuncuya şans verdi, kazandı. Korcan'ı bu mücadelede oynattı. Kötü kaleci değil ama şu ana kadar hiçbir maçta oynamadı. Umut daha hazırdı. O alınabilirdi. Mustafa Hoca bize bir kere gençleri sormadı. İkinci yarıda gençleri oynatacağını söylüyor. Bu açıklamaya gülüyorum. Kupa maçında oynatmadı, ligde mi şans verecek? Samimi bulmuyorum. Hepsi hikâye. Bu kafayla da hiçbir şey olmaz.

'HARCANIP GİDECEKLER'

Ayrılacağım için çocuklar çok üzüntülü. Ben de onlara üzülüyorum. Böyle nereye kadar gidecek bilmiyorum. Bu çocuklar kaybolup gitmez ama şu anki görüntü öyle değil. Yönetim bu anlayışla devam ederse gençler harcanıp gidecek. Ayrılma nedenim takımın amacının, hedefinin olmaması. Bizim planımız A takıma oyuncu çıkarmak. Üzüntülü bir şekilde ayrılıyorum ama gönlüm çocuklardan yana olacak.

+18 !

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 25, 2009, 15:34:30
'SÖZLER SAMİMİ DEĞİL'

Mustafa Denizli, en son Manisa maçına Rıdvan ve Necip'i götürdü. 18'e almadı. Özellikle Necip bizim içimizden yetişen bir futbolcu. Beşiktaş, Manisa ile oynayacağı kupa karşılaşmasından bu derece mi çekiniyor! Galatasaray'a bakın A2 takımından 3 oyuncuya şans verdi, kazandı. Korcan'ı bu mücadelede oynattı. Kötü kaleci değil ama şu ana kadar hiçbir maçta oynamadı. Umut daha hazırdı. O alınabilirdi. Mustafa Hoca bize bir kere gençleri sormadı. İkinci yarıda gençleri oynatacağını söylüyor. Bu açıklamaya gülüyorum. Kupa maçında oynatmadı, ligde mi şans verecek? Samimi bulmuyorum. Hepsi hikâye. Bu kafayla da hiçbir şey olmaz.

Nokta.