Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 2010 | ikinci dalga | Sampiyon Resinho JK

Başlatan [KralKartal], Aralık 23, 2009, 12:33:43

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Bu kamp olayı son haftalarda hep bana karşı kullanıldı ve takımım dağıldı. İnadına 3. olacağım.

Gerii ile oynuyorum. FC.Gökhan ile Kralkartal maç yapıyor.Bu maç berabera biter ve bende galibiyet alırsam iyi olur. Oyuncularım yorgun. Bilmiyorum artık nasıl bir performans gösterecekler. Hüsran olmasın sonuç !
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

Ben alirim maci artik, baska sansim yok :) yenildim dun zaten bugun almam lazim

bende beraberlik yok ya galibiyet ya maglubiyet bu nedenle tek parola GALIBIYETTIR..

hedef ilk 5. ti ulastik

simdiki hedef ilk 3.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Abi kabul ediyom red ediyor anlamadım ya

bi daha gönder :D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

son 18 maçta 1 mağlubiyet 2 beraberlik..

gercekten ilk 10 maçta herkes beni ilk 10 da bile göremiyordu son sıralara oynar düşüncesi vardı herkesin aklına belkide.. ama ben gec açılacağımı biliyordum.. çünkü ona göre oyuncular secmiştim.. hepsi gençti hepsi iyi oyunculardı.. ve şuanda 2.liği garantiledim..

şuan 1. olmak için bir çabam yok istiyorum.. ama olamıcağımı biliyorum çünkü gürkan abinin son kalan 3 maçı gayet onun için rahat yenebileceği takımlar..

güzel maçlar çıkardım... elimden geleni yapmaya çalıştım.. ihsan abinin emeği büyüktür.. onun çırağı olarak başladım diyeblirm..

2. sezonda biraz kendimden bişiler kattım.. taktik denedim habire ve tuttu.. ilerliyorum da..

becky fc ile karşılaşıcam.. sercandan çekindiğimi her defasında söylüyorum yine söylerim.. kolay bir maç olmucak.. yine elimden geldiğince tam kadro çıkmaya çalışıcam. hedefim son kalan maçlarda 3 te 3 yapıp, rakibimin puan kaybetmesini beklemek.. ayrıca averajımı yükseltmek için hırslı ve bol pozisyonlu  maçlar çıkarmak...

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

evet defansa LAHMi transfer ederek takimimi guclendirdim fakat oyuncum yorgun :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

Kralkartal21

Kalan maçlara bakılırsa büyük süpriz olmazsa Gürkan abi şampiyon olur diye düşünüyorum.
Bu ligde uzun süre 2. liğimi korudum. Lider olma fırsatını hep teptim. Şimdi 3.lüğü kurtarmaya çalışıyoruz.

Çok yanlış işler yaptım sezon ortasında. Ama daha ilk kez oynuyordum bir acemi için iyi iş çıkardım diyebilirim. Kalan 3 maç için umutluyum aslında, kazanabilecek gücüm var ama bizim takımın ne yapacağı belli olmadığı için temkinliyim biraz.

Kralkartal21

Alıntı yapılan: Batuhan* - Mart 17, 2010, 21:46:50
yağma yapın,listeye bakın.

Ee Batu aç gibi aldın hepsini hiç kimseye yıldız bırakmadın. Yıldızlarla olmadığını gördün herhalde. Aslında olurdu belki ama bir türlü taktiği tutturamadın. Tecrübe edinmiş oldun :)

Batuhan

NoPasaran

Bu sezonki hedefin 6.th sıra. Senin seviyendeki bir menajer için bu hiç problem olmamalı. Bir daha internete girersem namerdim, çünkü ne zaman bir spor sitesi görsem bana bizim 10. sırada olduğumuzu hatırlatıyor.
;D Başkan diyor :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

bende para yok. olsa ordan bir tek kakayı alırdım..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Kralkartal21

Alıntı yapılan: Batuhan* - Mart 17, 2010, 22:04:01
oyunda yıldız kavramı olduğunu sanmıyorum.

Sonuçta güçleri yüksek oyuncular. Geliştirmek için haftalarca beklemen gerekmiyor.

NoPasaran

C.Ronaldoyu kadromuzda gördük :D

TAKIM TAKTİĞİNİ Çok geç buldu..

İyi oyuncularım vardı ama sistemi oturtamamıştım bence..

Kadromu beğenmeye admini 2 maçtada sahada silerek ağzının payını verdim ve ligi bitirdim ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Batuhan

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net