Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 2010 | ikinci dalga | Sampiyon Resinho JK

Başlatan [KralKartal], Aralık 23, 2009, 12:33:43

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

scouse hopefulls kampa yollamış Gürkan abi :) Ligden düşer ayak sana bir çelme takmış. :)

Bundan sonra Resul şampiyonluğu bırakmaz. %99.9 Resul şampiyon :)

Bende 3. oldum :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Bende gönüllerin Şampiyonu ;D

Düşme potasından nerelere geldik be :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

dereyi görmeden paçayı sıvamıcaksın.. :)

hele bi maçlar oynansın, en son bakarız puan durumuna yorumumuzu yaparız.. gürkan abi rahat yenicek geriyi çünk adamın kupa maçı var yorgun çıkıcak..

ben ise güçlü bir takımla oynayacağım.. belki şampiyonluk turunu seyircim önünde atabilirim.. belkide 2. olabilirm. hiçbirşey belli olmaz.. tek bildiğim gercekten iyi bir lig gecirdik..

kiminin ummadığı şeyler oldu.. başta yiğit, sercan,VOLKAN ABİ ;D , sergen iyi başlamıştı sonra durakladı.. ihsan abi kötü başladı sonra bir açıldı pir açıldı..

ama ne olursa olsun gürkan abi hep zirvedeydi.. ben ise sonradan arap atı gibi ortak oldum ona.. şuan ise sadece 1 puan öndeyim ve son maç fantasy ligi için kader anı diyebilirm.. tüm sir bobby serverlerı bizim ligi takip edip sonuçları öğrencekmiş :P neyse hayırlısı diyelim..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Batuhan Gokhani yende ben 4.olayim ;D

sana guveniyorum oyuncularini satsanda beraberlik olsun bari.. tabi benimde galip gelmem lazim,
ama hedefim ilk 5.ti ilk 5 te bitirirsem baskanim memnun olacak , ayni sekilde bende.. kotu basladim, gereksiz puan kayiplari oldu
ama hedeften kopmadik, azimli olduk inandik takima...

Resul ve Gurkan zirve mucadelesinde, fiksture gore resul sampiyon olur :) ama son maca kadar heyecanli gececek cunki bu oyunda
banko mac yoktur...merakla takip edecegim, gonlum IYI olanin kazanmasindan yana, resul gerilerden geldi, zirveye göz dikti,
gurkan gereksiz puan kayiplari yasadi, takimini son haftalarda iyi motive edemedi gibi..hayirlisi.. :)

sampiyon nihayet FORUMDAN cikacak
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KartaL_Gurkan

evet öyle oldu ihsan abinin dedigi gibi belki yanlis yerde kullandim kamp hakkimi bilmimyorum.
Rahat alirim dedim ofansif bir takim kurdum macta daha iyi oynayan taraf bizdik ama gol yollarinda sikinti yasadik :)
Saglik olsun önemli degil bundan sonra reslulun puan kaybetmesini bekliycem :)

Ama Resul avantajli :) Güzel bir lig oldu ama ;)

beckyZWICKY

Bobô   KralKartal JK   25       For   100   8   54   € 70.189.000   

Daha neler KralKartal... 70 kusur milyon EURO..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Kralkartal21

beckyZWICKY

Bunu bu fiyata satan kralkartal, yani geçenlerde messi ye mi benzemaya mı ne bu tarz bi oyncuya 30-40 fiyatı cok pahalı bulmuştu gereksiz felan bulmuştu o kadar para verilmez bi futbolcuya felan gibi bişe demişti de o geldi birden aklıma ;D ;D ;D

unutmam gereken..

[KralKartal]

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Kralkartal21

Şampiyon Resul. Tebrikler :)

Hedefimiz 6. sıraydı 4. olduk.

Averajla 3.lüğü kaçırdım burdan bana 6 tane gol atan Gürkan abiye selam yolluyorum keşke daha az atsaydın :D

Bu elimdeki kadroyla zoru başardığımı düşünüyorum. Gürkan abiyle birlikte ligde en az gol yiyen takımıyım.
Güzel bir ligdi.Biraz ara vericez herhalde lige. Yeni ligde görüşmek dileğiyle :)

[KralKartal]

hedefime ulasmisim :) 5.sirada bitirdim

TEBRIKLER RESUL !  ;D   :bjk :beer

heyecanli bir lig oldu, son macta bile sampiyon degisebilirdi..ilginc

Gürkan sanada tebrikler son maca kadar direndin , bir beraberligin olsa averajdan sampiyon olurdun

küme düsenler

14   scouse hopefulls 30 5 3 22 18 22 - 64 -42   
  15   Eaglona FC 30 3 7 20 16 25 - 79 -54   
  16   LEN FC 30 2 7 21 13 25 - 80 -55   

KartaL_Gurkan

Tebrikler Resul! Mükemmel bir hava yakaladin macin 2inci yarisi ve sampiyon oldun :)
Cok gereksiz puanlar kaybettim ama bu futbol her an her sey olabilir :)
Kubilay valla bende o kadar atmalarini istemedim ama takimda motivasyon üst düzeydeydi o zamanlar :) Ama 4üncülük de iyi, tebrikler :)

tesekkür ederim ihsan abi son haftalarda sampiyonluk kacti :) Ama zevkli gecti lig. Bu arada sende cok iyi toparlandin sonradan 5incilik de iyidir :)

Kacan sampiyonluktan sonra istifa dilekcemi verdim :D ara verip yeni kulüp ariyacam :) ama biraz ara, dinlenmek istiyorum :)

[KralKartal]

Herhalde örnek oldum, baslarda dibe vursanda üst siralari zorlayabilecegimizi..(ilk 4 haftada 1 puanim vardi)

Küme düsme hattindan 5.lik hedefim olan yere geldim... :)

Devre arasindan sonra umarim tum menejerler bu sekilde takimini son ana kadar iyi motive eder..

beckyZWICKY

yeni ligde istediğim kadroyu kurayım yeter..

Psikolojik olarak takıma inancım ve güvenim olsun yeter..

G E L İ Y O R U M ! ;D

unutmam gereken..