Ana Menü

"Bana bazen düşmanca eleştirilerde bulunuyorlar"

Başlatan Simurg, Aralık 18, 2009, 09:59:51

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 19, 2009, 22:10:03
Emre ne zaman yuhlandı ? Emre fenerin evladı olmamasına rağmen sahip çıkıldı kötü oynamasına rağmen.
Ama sözünü tutmuş Beşiktaş'ın evladı olan Nihat'a ? Daha kaç maçta yuhlandı ana avrat küfredildi ıslıklandı.Böyle yapınca insan başarılı olamaz.

Not olarak:Bizim verdiğimiz paranın 2-3 katını fener verdi.Ama düdüğü çalamadı.İşinize gelenleri söylemeyi bırakın artık.

tamam abi sen haklısın. :)   

demem gerek. düşünceleirmiz farklı bunu benim demem gerek diye düşünüp kesiyorum bu tartışmayı kendi içimde.

ama şunu söylemek istiyorum. ben içimdekileri yansıtamıyorum buraya dökemiyorum..

elimde bir fırsat olsaydı da siiznle oturup çayımı içerek muhabbet etmek isterdim. yüzyüze.. abi kardeş havasında. emin olun daha çok anlardık birbirimizi.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

IL Capitano

fener verdiginde daha önce yazmistim,okumadan yorum yapma artik, sIkildim valla,
5 sene önceydi. para verdik öz evladimizi satin aldik.

ayrica sunuda iki gunde ögrendim taraftar arasindada saygi , sevgi kalmamis maalesef. istedigimiz kadar iyi niyetli olalim yetmiyor artik.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

DÜNYA'NIN EN İYİ 100 FUTBOLCUSU-

1-10: Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Fernando Torres, Iker Casillas, Kaka, David Villa, Zlatan Ibrahimovic, Sergio Aguero, Rio Ferdinand, Steven Gerrard.

11-20: Xavi Hernandez, Cesc Fabregas, Frank Lampard, Ruud Van Nistelrooy, Emmanuel Adebayor, Didier Drogba, Frank Ribery, Michael Ballack, Guianlugi Buffon, Sergio Ramos.

21-30: Wesley Sneijder, Michael Essien, Daniel Alves, Wayne Rooney, Ricardo Carvalho, Maicon, Andres Iniesta, Andrei Arshavin, Deco, Marcos Senna

31-40: Luis Fabiano, John Terry, Daniele De Rossi, Nemanja Vidic, Javier Mascherano, Samuel Eto'o, Dimitar Berbatov, David Silva, Nihat Kahveci, Patrice Evra
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Laf uydurmayın diyince saygısızlık yapmış ben oluyorum malesef.Dahada birşey demiyorum artık.İyi olsa avrupa göndermezdi dediniz örneklendi sonra çevirip türk dedik dediniz yine örneklendi.Dahada uzatmaya gerek yok.Son olarak yorumları okumadan yorum yapanlar ortada.Dahada uzatmıyorum.

Haklı sizsiniz.Size Tümer gibi yapmak yakışır bu hakediliyor.Ahh nihat ahh senin hakkında böyle düşünenleri görsen keşke.
Bölünür senin için uykular!

RCA

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 19, 2009, 22:14:16
DÜNYA'NIN EN İYİ 100 FUTBOLCUSU-

1-10: Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Fernando Torres, Iker Casillas, Kaka, David Villa, Zlatan Ibrahimovic, Sergio Aguero, Rio Ferdinand, Steven Gerrard.

11-20: Xavi Hernandez, Cesc Fabregas, Frank Lampard, Ruud Van Nistelrooy, Emmanuel Adebayor, Didier Drogba, Frank Ribery, Michael Ballack, Guianlugi Buffon, Sergio Ramos.

21-30: Wesley Sneijder, Michael Essien, Daniel Alves, Wayne Rooney, Ricardo Carvalho, Maicon, Andres Iniesta, Andrei Arshavin, Deco, Marcos Senna

31-40: Luis Fabiano, John Terry, Daniele De Rossi, Nemanja Vidic, Javier Mascherano, Samuel Eto'o, Dimitar Berbatov, David Silva, Nihat Kahveci, Patrice Evra
[/quo

abi isterse bir numara olsun :) ki kalbmizde öle dğeil mi? takımımıza fayda sağladı mı? hayır..

beklicekmiyiz evet elimiz mahkum..

söylencek söz kalmamıştır
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

NIHATA tamamen KOTU futbolcu bir HIC demek, futbol cahilidir.

onu demıyorum zaten abı ama oyle mı anlasılıyor yada ben anlatırken o sekıldemı anlatıyorum ınan cozemedım
dahada uzatmaya gerek bu konuyu farklı boyutlara gıdıyor bırbırımızı kırmaya dogru gıdıyor ama buna gerek yok cunku DEGMEZ...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Gruplasma  degil

1. Nihat para icin gelmedi, hatta gelmek hic istemedi, bunu gitti gideli soyledi

2. Gelirsemde Yuvama dönerim, ben Besiktasli Nihatim, beni Nihat yapan Besiktas oldu
dedi, ve baska tekliflere acik olmadigini bas bas bagirdi(azizeye gönderme!)

3. Nihatin kariyeri belli, ve devam etmek istese en kotu ispanyol takimi bile
Besiktastan daha göz önündedir...Orada devam ederdi..

4. Nihat formsuzdur, bunu diyorum, insanlar anlamiyor..Yada lafi Nihat
bitmis, Nihat kimdir, ne yapmistir demeye getiriryor..O zaman ben bu diyenlerin
futbolu takip ettiginden suphelenirim ve buna karsi tepkimi koyarim..

5. Nihat, bu puan kayiplarinin tek nedeni olarak gösterilmekte, ben buna karsiyim,
neden Nihat sorun olsun ki? takimin hocasi Nihat degil ki?
Basinin linc kampanyasina bizde alet oluyoruz ya, ben buna karsi tepkiliyim..

6. Nihat cok para aliyormus, nasil aliyor cok? Nobre kac aliyor, Nobreden 1.5 milyon
fazla alan Nihata, ve onun kariyerinde birisine bu cok mu? bence degil..
Guiza 4 alir, Nihat 4 alir, Semih 2 alir, Nobre 2 alir, Baros 4 alir, Keita 4 alir,
bu kisilerin isimi var, futbolda isim yapan daha cok para alir..bunuda biliyoruz sanirim
bilmeyenlerde varsa, bunu anlatmak istiyorum, ama gruplasma sozkonusu oluyor..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

tekrar gönderiyimde okuyamiyanlar tekrar okusun , iste benim nihat hakkindaki dusuncelerim ve bence bundan sonra yapilamsi gerekenler.

Alıntı yapılan: Cem Baba - Aralık 19, 2009, 20:56:45
nihat olayina gelince ; ben ilk defa nihati seyrettigimde forumun yarisi kisa pantolonla geziyordu 97de baslayan Besiktas kariyerini dun gibi hatirliyorum neyse bizim nihat askimizda elestride var sevincte. ama en basindan söyledigim olay topuza nispet olsun diye geldi, basindan yanlisti, ilk gittiklerinde hayir dedi, ispanyada kalkmak istiyorum dedi. araya topuz olayi girdi , öz evladimiza maasinda artis yaptik vede geldi. 4 senelik antlasma yapildi. gecen sene 17 macta sifir 0 gol atmis futbolcuya yillik 4 milyon euro veriyoruz, ilk basta bile cok para dedim. 17 mac sonra gelinen nokta önumuzde. kendimi hakli göruyorum.
icimizdeki Nihat aski hic bir zaman bitmez ama sadece öz evladimiz diye elestremiyecek miyiz?
ayrica kariyeri boyunca cok sakatlik gecirdi, Nihat hic bir zaman belli bir cizgiyi tutturmus her sene 20 gol ortalamasiyla oynamis bir futbolcu degil.
son zamanlarda stressin verdigi sIkintidan dolayi saga sola arkadaslarina saldiriyor, herseyi ben bilirim havasinda, kornerleri ben atacagim, frikikleri sadece ben kullanacagim, yakinda taclarida atarsa sasirmayin. ama daha öncede yazdim sonunda takimin "agir" futbolcularindan biri , mesela tellonun simdiye kadar nasil dayandigina sasiriyorum ama sonunda biri patlayacak.

bence su an tatilde guzelce dinlensin, sonra biraz hocasiyla kenarda otursun, oynayarak form tutamadi, belki kenarda oturarak form tutar, oynadigi maclarda hep sorun yasiyoruz, sakatligi sirasinda önumuze gelen her takimi yendik, bu yuzden biraz kenarda baslasin maclara.

hic kimse özevladini kapinin önune koymaz. bizde Nihati koymayacagiz. buda böyle bilinsin.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

peki nihat neden huzrsuzluk yaratıyor ihsan?

arakdaşları ile tartışıyor görüyoruz duyuyoruz

neden
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

kimden duyuyorsun BASINDAN MI

-->
5. Nihat, bu puan kayiplarinin tek nedeni olarak gösterilmekte, ben buna karsiyim,
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 19, 2009, 22:18:46
Gruplasma  degil

1. Nihat para icin gelmedi, hatta gelmek hic istemedi, bunu gitti gideli soyledi

2. Gelirsemde Yuvama dönerim, ben Besiktasli Nihatim, beni Nihat yapan Besiktas oldu
dedi, ve baska tekliflere acik olmadigini bas bas bagirdi(azizeye gönderme!)

3. Nihatin kariyeri belli, ve devam etmek istese en kotu ispanyol takimi bile
Besiktastan daha göz önündedir...Orada devam ederdi..

4. Nihat formsuzdur, bunu diyorum, insanlar anlamiyor..Yada lafi Nihat
bitmis, Nihat kimdir, ne yapmistir demeye getiriryor..O zaman ben bu diyenlerin
futbolu takip ettiginden suphelenirim ve buna karsi tepkimi koyarim..

6. Nihat cok para aliyormus, nasil aliyor cok? Nobre kac aliyor, Nobreden 1.5 milyon
fazla alan Nihata, ve onun kariyerinde birisine bu cok mu? bence degil..
Guiza 4 alir, Nihat 4 alir, Semih 2 alir, Nobre 2 alir, Baros 4 alir, Keita 4 alir,
bu kisilerin isimi var, futbolda isim yapan daha cok para alir..bunuda biliyoruz sanirim
bilmeyenlerde varsa, bunu anlatmak istiyorum, ama gruplasma sozkonusu oluyor..

Bunun üstüne bir şey yazmak doğru olmaz..

Ne demek istediğimizi anlamak isteyenler yukarıdakileri sindirene kadar okusun!

Artık bu konuda bir şeyde yazmayacağım..

NoPasaran

Mustafa Denizli her fırsatta sahip çıktığı Nihat Kahveci'ye bu kez 45 dakika dayanabildi. İkinci yarıda yerini Nobre'ye bırakan tecrübeli futbolcu, rakip kaleye tek isabetli şut gönderemedi. Maç sonunda İnönü'de "Niye döndün Nihat?" tezahüratları yankılandı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

''Niye Döndün Nihat?''

yazıklar olsun..

birde bencil yok şöle böle şut atıo pas vermio frikikleri o kullanıo felan deniyorda, peki düşündünüz mü niye diye?? Ben söyleyim, bir an önce gol atmak istiyor üstündeki bu baskıyı hafifletmek istiyor bizi sevindirmek istiyor.. yani iyi şeyler için uğraşıyor! ama olmadı şimdiye dek orası ayrı ama olacak elbet!

Ve Ozamanda ''hoş geldin nihat'' , ''Hep yuvanda kal gururumuz nihat'' felan tezahuratları yankılanacak o stadda.

Yazıklar olsun demek geçiyor içimden sadece.. Nobreye o kadar katlanıp ses çıkarmayıp, cocukken gurur duyup hep özendiğim maçlarını izlerken BEŞİKTAŞLI diyip gururlandığım(ız) adama yapılanlara bak harbiden yazık.

''Niye döndün nihat'' yerine ''Niye hala burdasın nobre'' diyemiyorsunuz dimi!!!

Bi nobreye katlanıldığının yarısı nihata katlanılmıyor ya, söylencek söz yok.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

husoeagle

aaa olurmu hiç kardeş nobre koşuyo mücadele ediyo pres yapıyo formasını sonuna kadar terletiyo ona hiç tepki verilirmi varsın golde atmasın canım ne olacak

nihat Beşiktaşın çocuğudur formsuz olabilir şu anda performansı çok çok kötü olabilir ama Nihatın neler yapabileceğini biliyoruz o yüzden sabretmek gerekir

o bizim Nihatımız

NoPasaran

niahata olan sevginizde abartı
nobreye olan düşmanlıkta..

takım içinde bölünmeyin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net