Ana Menü

"Bana bazen düşmanca eleştirilerde bulunuyorlar"

Başlatan Simurg, Aralık 18, 2009, 09:59:51

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

ihsan abi, nihat konusundaki forumun 2ye bölünmesinde bende senin görüşündeyim cok seviyorum nihatı ve daha cok sabrı var bende.

Fakat son cümlendeki nihat kötü deil,td kötü cümlen cok anlamsız ve alakasız geldi bana, td ve nihatta kötü desen anlıcam bi yerde

Ama

Nihatı seviyoruz burası tamamda kötü değil demek saçma, kötü hemde cok kötü, ne yazıkki yarardan daha çok zararı var takıma şuan :S inşallah bir anda patlama yapıp zirve yapar ve bir daha inmez.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Denizlinin kotu oldugunu ve her yenilgide zamaninda herkesi TIGANA olsun SAGLAM olsun
elestirenler, simdi Denizlinin yenilgisinde ve hatalarinda bile DOGAL diyorken,
bende NIHATIN kötü olmadigini savunuyorum, takim olarak genelde kötüyüz
ve gol bile zor atiyoruz, elimizdede en iyi forvetler mevcutken..

Sadece insanlarin OBJEKTIF bakmadigi konulara uzuluyorum,
oyleyse sahanin en iyisi NIHAT.. Madem destekledigimizi bu sekilde destekliyoruz..
bende objektif olmayi birakiyorum bu konud[kufur otomatik degistirilmistir]i Saglam Tigana konusunda bile
hatalari yuzune vurdum, ama körü körüne desteklemedim, ben BESIKTASI destekledim..

Denizlide bana gore takima en buyuk zarari veriyor, 1.YD .2 Denizli buda benim gercegim

Denizli umarim FB ye geri döner(gerci kim napsin onu) ve ordaki tahmin ve medyumluklarina devam
eder, isteyende takip eder
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

denizli fenere degil tekrar en basa gs ye dönsun bence..  :)

arkadaslar bazi seyleri hala ayirt edemiyoruz, alcagimiz yol cok uzun. alin Capelloyu, italyada sampiyon etmedigi takim kalmadi,simdi ingilterenin basinda, lippi napoli, juventus inter gibi takimlari calistirdi su anda italyanin basinda , yazin belki dunya kupasindan sonra tekrar Juventusun basina gecmesi konusuluyor. ben juventus forumlarini takip ediyorum kimse ya bu adam napolili veya nefret ettigimiz interide calistirdi filan demiyor. herkes neler verebilecegine bakiyor.

dun göklere sigdiramadiginiz e.saglam bursanin basinda 3 cakti bize hemde inönude, sevincinden bi takla atmadigi kaldi ama biz hala denizli fenere gitsin diyoruz. cok celiskili olaylar.

nihat olayina gelince ; ben ilk defa nihati seyrettigimde forumun yarisi kisa pantolonla geziyordu 97de baslayan Besiktas kariyerini dun gibi hatirliyorum neyse bizim nihat askimizda elestride var sevincte. ama en basindan söyledigim olay topuza nispet olsun diye geldi, basindan yanlisti, ilk gittiklerinde hayir dedi, ispanyada kalkmak istiyorum dedi. araya topuz olayi girdi , öz evladimiza maasinda artis yaptik vede geldi. 4 senelik antlasma yapildi. gecen sene 17 macta sifir 0 gol atmis futbolcuya yillik 4 milyon euro veriyoruz, ilk basta bile cok para dedim. 17 mac sonra gelinen nokta önumuzde. kendimi hakli göruyorum.
icimizdeki Nihat aski hic bir zaman bitmez ama sadece öz evladimiz diye elestremiyecek miyiz?
ayrica kariyeri boyunca cok sakatlik gecirdi, Nihat hic bir zaman belli bir cizgiyi tutturmus her sene 20 gol ortalamasiyla oynamis bir futbolcu degil.
son zamanlarda stressin verdigi sIkintidan dolayi saga sola arkadaslarina saldiriyor, herseyi ben bilirim havasinda, kornerleri ben atacagim, frikikleri sadece ben kullanacagim, yakinda taclarida atarsa sasirmayin. ama daha öncede yazdim sonunda takimin "agir" futbolcularindan biri , mesela tellonun simdiye kadar nasil dayandigina sasiriyorum ama sonunda biri patlayacak.

bence su an tatilde guzelce dinlensin, sonra biraz hocasiyla kenarda otursun, oynayarak form tutamadi, belki kenarda oturarak form tutar, oynadigi maclarda hep sorun yasiyoruz, sakatligi sirasinda önumuze gelen her takimi yendik, bu yuzden biraz kenarda baslasin maclara.

hic kimse özevladini kapinin önune koymaz. bizde Nihati koymayacagiz. buda böyle bilinsin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Saglamin hakkidir,o Besiktasli ama Bursanin teknik direktoru
ve lig yarisinin icinde... Dogal..

bence Nihat 2.yari dinlenmis ve daha fit olarak baslayacaktir lige..
Baslamazsa YEDEK kalsin, BATUHAN oynatilsin, Holosko var,
yani YEDEK kalmaaycak diye bir durumda yok, bence KALSIN..

Iyi oldugu zaman yine forma onundur..

+18 !

Taraftarlar arasında öyle bir ortam varki şuanda Denizli aşıkları var resmen..

Bende diyorumki feneri,galatasarayı şampiyon yapan bir "profesyonel" hocayı ben sevmiyorum.. Futboldaki "profesyonelliği"de anlamıyorum o da farklı bir konu..

Daha öncede söyledim sadece "Ben Türkiye'de tuttuğum takımdan başka takıma gelmem!" deyip bize gelmesi bile verilen parayı hak ettiğini gösterir..

İtalya'dan örnek vermişsin abi İtalya'daki taraftar profiliyle Türkiye'dekinin farklı olduğu verdiğin örneklerden de anlaşılıyor..

[KralKartal]

feneri,galatasarayı şampiyon yapan , Bence burda sorun olmamali, isini yapiyor, ben bu sebebten dolayi
degil, yetersiz oldugundan dolayi istemiyorum..

Besiktasi istedigimiz yere tasiyamayacagindan dolayi, yillar ve zaman bosa gecmesin diye istemiyorum..
Yoksa 17 klubu sampiyon yapsin yine gelebilir..farzedin ki yabanci hoca gibi

+18 !

İhsan abi tamamını okuduysan benim profesyonellikle ilgili görüşlerimi de görmüşsündür..

IL Capitano

ilk nihata soruldugunda niye gelmem ispanyada kalmak istiyorum dedi , araya topuz olayi girdi, maasi artirildi geldiama siz sadece Besiktastan baska takimda oynamam lafini göruyorsunuz, arada 1 mlyon euro (gazetelerin yalancisiyim) maas artisini görmuyorsunuz, neyse evlatsa bizimde evladimiz.

profesyonellik olayini cözemedigimiz icin avrupa sifir, turkiyede 6 yilda bir sampiyonluga devam.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !

Çözemediğimiz için nefret ediyorum zaten "Ben işimi yapıyorum." diyenlerden..

Cem Goren

Alıntı yapılan: Cem Baba - Aralık 19, 2009, 21:09:59
ilk nihata soruldugunda niye gelmem ispanyada kalmak istiyorum dedi , araya topuz olayi girdi, maasi artirildi geldiama siz sadece Besiktastan baska takimda oynamam lafini göruyorsunuz, arada 1 mlyon euro (gazetelerin yalancisiyim) maas artisini görmuyorsunuz, neyse evlatsa bizimde evladimiz.

profesyonellik olayini cözemedigimiz icin avrupa sifir, turkiyede 6 yilda bir sampiyonluga devam.
ımza...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Neden Nihat'ın aldığı para bu kadar sorun oldu ? Takımda o parayı o kadar haketmeyen futbolcu varken ? Eğer böyle kötü oynamaya devam ederse fiyatta ortak bi nokta bulunur zaten.Adamı rahat bırakmıyorsunuz ki futbolunu oynasın !
Böyle yapa yapa Serdar Özkan'ıda harcadı Beşiktaş taraftarı.Daha demin gese maçını izliyordum Arda hiç top oynamıyor rezil bi top oynuyor yani.Ama gese taraftarı onu ıslıklamıyor yada örnek olarak Arda olmasın herhangi bir futbolcu.Ama bizim taraftarımız serdar olsun nihat olsun her pozisyonda ıslıklanıyor ana avrat küfrediliyor yuhlanıyor.Eee adam bu koşulda nasıl top oynar allah aşkına ? Sizi çıkartsalar inönüde maça her maç küfür yiyip yuhlansanız siz daha top oynayabilirmisiniz ?
Adamı bi rahat bırakın karışmayın oynasın futbolunu eğer yine kötü bi futbol sergilerse elbet bi ortak yol bulunur zaten..
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Cem Baba - Aralık 19, 2009, 21:09:59

Aziz Yildirim neler vermedi Nihata ve klubune?
15 milyon bonservis veriyordu yeterki Nihat gelsin diye
Nihat o zamanlar bile gelmedi !!

Yani Topuz ile alakasi yok, bence art niyetli dusunmiyelim bu konuda..

Gecmise baktigimizda yani bu seneden öncesine kadar bile Nihat gelmek istemedi
Turkiyeye, gelirsemde BESIKTASTA oynarim dedi..

Y.D nin hayaliydi Nihati getirmek, sonunda getirdi.. Olay bu

carsi52

Aziz Yildirim neler vermedi Nihata ve klubune?
15 milyon bonservis veriyordu yeterki Nihat gelsin diye
Nihat o zamanlar bile gelmedi !!

+ rep
Bölünür senin için uykular!

RCA

nihat kariyerine en basından başlayacağına inandığı için mi beşiktaş a geldiğini sanıyorsunuz yapmayın allah aşkına..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

neden geldı zate karıyerı bıtıyor ıspanyada tutunamayacak eee barı besıktasa gıdeyım orda bırakayım futbolu hem eskı kulubum hem evlat gıbıyım falan...
altın kapılarımız kan oldu tayfun