Ana Menü

Yönetim ve Hoca farki olunca..

Başlatan [KralKartal], Eylül 03, 2009, 11:36:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Transfer dönemi basladiginda, Besiktas taraftari olarak yine her yil gibi, farkli beklentilere girdik.. Bu beklentilerimiz o kadar büyüktü ki quaresma'nin gelecegine bile yüzde yüz inandik..

Galatasaray ne yapti? Sessiz ve derinden transferlerini gerceklestirdi.
Hocanin istedigi oyunculari aldilar.(alabildiklerini).. Keita ve Elano gibi iki önemli futbolcu aldilar.. Bu oyuncularin Galatasaryi tercih etmesi büyük bir ölcüde teknik direktörün Frank Rijkaard olmasidir..
Rijkaard daha ilerde hangi takimlarda calisacak kim bilir, calistirdigi takimlara baktigimizda Barcelona var. Baktigimizda bir Mustafa Denizliyi avrupada hangi futbolcu taniyor, hangi ülkelerde temasi var, yani transferin gerceklesmesi icinde Teknik direktörün karizmasida lazim, sadece para ile olmuyor..

Besiktas bu sene ve gectigimiz senelerde yerli teknik direktörlerin karizma eksikliginden kaybetti...

Bizim yönetim ve hoca ne yapti.. Gereksiz UMUT verdi, YILDIZ alacagiz dedi, TARAFTAR merak etmesin denildi... 
Evet, keske merak etmeseydik.. SAMPIYONLAR LIGI kadrosunun bu kadar BECERIKSIZ ve bu kadar VASAT olacagini ben aklimin ucundan gecirmezdim.. Hangi YILDIZ alindi bu sene sampiyonlar ligi icin yada hangi COK IYI bir futbolcu aldik? Tabata mi? Onunda boyunu Avrupa Arenasinda görecegiz, 8 milyon edersen tek basina Besiktasi Avrupada sirtlayacaksa, ben hakkimi helal ederim, yok sadece anadolu kluplerine karsi artist kesilecekse, o zaman 8 milyon degil 8 kurus bile helal etmem!

Seneye ne olacak? Bu yönetim kaldigi sürece, ayni seyler tekrarlanacak...Rakiplerimiz hangi durumda olacak?
Onlar bizi coktan sollamis olacak..Tren kacmadan su transfer isine simdiden baslayin ve seneye alacagimiz futbolculari teker teker belirleyin, izlemeye alin !

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

Taraftar olarak malesef ki sadece konuşuyoruz
Şu zamana kadar demirören kaç kez bizi adam yerine koyduda bizim isteğimize göre transfer yaptı
Maddi olarak beşiktaş zorluk yaşıyor
O yüzden yıldız alamadık deniyor
milyonlar çıkarıp oyuncu alıyorsun
Beşiktaş yıllardır artık alıştık
Seneye göndermek üzere tranaferler yapıyor
Alıp alıp gönderiyoruz
Volkan abi bir konu açmıştı ve bi söz söylemişti
Çok dikkatimi çekti gerçekten bizim takımda şu kesinlikle ilk 11 de olur diyeceğimiz bir adam yok
Biz hep ümit ediyoruz diyoruz ki yıldız bile önemli değil oyuncu olsun oynasın yeter
Ama artık bizde yıldız futbolcu görmek istiyoruz
Madem adam alıyorsunuz o kadar para gözden çıkıyo kalitelisini alında
Forma satışları patlasın gelir getirsin bari

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Büyükmustafa

Şimdi Tabata çıkıp Manu maçında 1 gol atsa ve 1-0 yensek ne olacak?...

[KralKartal]

Aldigi paranin yarisini cikarttik demek olacak

Büyükmustafa

Buraya yıldız olarak gelip tatil yapan çok oldu.Kleberson,Ailton,Ricardinho geldiğinde Beşiktaş ne yaptı?...Tabata 8 milyon etmez doğru,ama bu yararlı olmayacak anlamına gelmez.Daha sahaya adımını atmadan yorum yapmak bence pek doğru değil...Bu gün Mehmet Topuz'un fenere olan maliyeti 43 trilyon adam ortada yok,eminim onlar bu kadar konuşmuyordur.

[KralKartal]

Cunki sadece umudu Topuza baglamadilar, yabanci transferlerini iyi yaptilar...

son anda bir hamle yapipta gundemde olmayan Tabatayi almadilar...

yani Reha Muhtarin yazisini oku derim anlarsin,
ordaki bulusma olmasa sanirim hicbir futbolcu almayacaktik..
Nasil is anlamadim...

Sampiyonlar Ligi kadrosunu cok iyi kurdular...Sonrada basari bekle...Peh

Büyükmustafa

Tabata inşallah bizi utandırır daha diyecek söz kalmadı.

Cem Goren

sorun bence yonetımde eger bır yonetım 15milyon euroyu adı sanı duyulmamıs ıkı oyuncuya verıyorsa goreve geldıgı gunden bu yana 50den fazla oyuncu alıp gonderıyorsa ona buna tazmınat oduyorsa gonderdıgı oyuncunun bıle parasını verıp kıralık olarak baska takımda oynayan oyuncusunun parasını verıyorsa demekkı o yonetım degıl...transfer donemı boyunca hep oyalandık ha aldı ha alacagız dedıler elımızde baska ıht. kalmadı deyıp tabatayı aldılarartık konusmanın kımseye bı getırısı olmayacak bu sene bu takımla bıseyler yaparsak yapacagız
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Büyükmustafa - Eylül 03, 2009, 13:12:51
Tabata inşallah bizi utandırır daha diyecek söz kalmadı.

konu sadece tabata degil ki...

Büyükmustafa

Tabata bardağı taşıran son damlaydı.3 milyon euro bonservis verseydik bu konuşmalar olmazdı.

[KralKartal]

Bence yaziyi tam bastan oku ve sadece tabata kismina bakma..
Futbolcuya vermis 8 milyon, almis tabatayi, bunu biraktim,
baktiginda her sene ayni...3-5 eksik fazla bunlar fark etmez,
harcanan paralara bak, alinan oyunculara bak?

Hatta bu sene sampiyonlar liginde oynayacagiz,
gecen sene ile ne farkimiz var acaba? Pek ahim sahim bir transfer mi yaptik?

Bakiniz rakiplerimize , bir Galatasarayin RIJKAARDI var, bu hocanin ismi yeter,
bir cok transferide bu isim gerceklestirir, bakiniz Denizli, kim takar bunu?

Cem Goren

tabataya gelene kadar daha neler var ama tabata ısın sonu oldu

erdibatmaz

tabata kötü futbolcu değil zaten. ama cl'de oynayacak bir takımda neler yapabilir. daha doğrusu 8 milyonluk iş yapabilir mi? Hayır... 3 milyona alınsaydı normal olabilirdi, veya en fazla yabancı kontenjanını dolduracağı için kızardık ama 8 aşırı.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

8milyonluk bir adamın cl kupasını getirmesi mi lazım?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

bu saaten sonra yonetımı elestırmek yersız olur zaten yıllardır elestırıyoruz ama olmayınca olmuyor duzelmıyor ısteocaktada bu yonetım olacak basımızda artık kabullenmekden baska caremız yok
Alıntı yapılan: yg1903 - Eylül 03, 2009, 13:28:01
8milyonluk bir adamın cl kupasını getirmesi mi lazım?
yııt o parayı verdıgın bır oyuncunun senı avrupada sırtlaması lazım kupayı getırmesede