Ana Menü

Yönetim ve Hoca farki olunca..

Başlatan [KralKartal], Eylül 03, 2009, 11:36:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Bastan beri Qua gelmez dedim, ben kendimi taraftar olarak kucuk gordum,
tribunlerin baskana qua diye bagirdiginda..
Orada yerin dibine girdim..Qua icin birbirimize girdik neredeyse...

Buyukmustafa, yazdim BASARILI OLUR VEYA OLMAZ, bunu tartismiyorum ki,
Elano kotu oynar, Tabata iyi oynar, sorun bu degil,
laf ediyorsun, qua gelecek diye umut var, bu taraftara son anda al size
TABATA diye dalga geciyorlar, sonrada yok DESTEK laflari duyuyorum..

Destek vere vere bu hale geldik...Olsun Cefa cekmeye alistik...
Ne desek bos...

ELANOYU bilen bilir, Cityde iyi oynadi, kariyeri cok iyi...Yetenekli bir futbolcu.
Rijkaard almasa, gelmezdi...AC Milan ve INTER takimlari Elano transferini yapmak isterken GS kapti..Rijkaard farki ile tabiki... Asil konum bu...Buda sadece bir örnek... Denizlide Irandan alsin
birtane futbolcu...ALI KARIMI denen futbolcuyu bile alamiyor, yada almak istemiyor.. hic mi Iranda iyi futbolcu yok.. Hani belki Iranda biraz karizmasi vardirda futbolcu alir diye umuyordum..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

adamlar resmen kufrettıler bıze sızı oyalayabıldıgımız kadar oyaladık qua-rıque-deco dıye beklettık hayallere kapılmanızı sagladık sapkadan tabatayı cıkardık alın tepe tepe kullanın dedık delgadoya verılen ımtıyaz tolerans tabatayada verılmelı ama delgadoya verılen kadar fazla degıl bunuda unutmayalım

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Büyükmustafa

Ben şunu savunuyorum.Tabata çok pahalıya geldi ama bu onun suçu değil,yönetimin suçu.Gidersin yönetime tepkiyi koyarsın.Ama maçta Tabata'ya destek olmazsan yararlı olacaksa da olmaz...Yönetim istifa diye bağıramayanlar gidip Tabata'ya yok fenere koymazsan bilmemne bestesini yapmayı biliyorlar.O 8 milyon euroyu ne Tabata istedi ne de Tabata'nın cebine gitti.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Eylül 03, 2009, 13:49:24
ELANOYU bilen bilir, Cityde iyi oynadi, kariyeri cok iyi...Yetenekli bir futbolcu.
Rijkaard almasa, gelmezdi...AC Milan ve INTER takimlari Elano transferini yapmak isterken GS kapti..Rijkaard farki ile tabiki... Asil konum bu...Buda sadece bir örnek... Denizlide Irandan alsin
birtane futbolcu...ALI KARIMI denen futbolcuyu bile alamiyor, yada almak istemiyor.. hic mi Iranda iyi futbolcu yok.. Hani belki Iranda biraz karizmasi vardirda futbolcu alir diye umuyordum..

Kameralara demec vermeye benzemez transfer... hadi baskan beceriksiz
cahil, sen de mi cahil Denizli?

Cem Goren

buyukmustafa @zaten konu yonetımın zaafıyetı burda tabataya verılen para yuzunden kımse tabayatı suclamıyor suclayamazda tabataya destek olunacaktır ıllakı ama zamanı geldıgı zaman o verılen para bı sekılde yuzune vurulacaktır bunu ben yaparım demıyorum yada bız yaparız degıl ama bı sekılde yapılırkı basladılar zaten bılmem kaç para verdık dıye

CR7

o çarşı adı altındaki grup gitsin başka şeylerle uğraşsın ne çarşıymış arkadaş ya
beşiktaşlılık duruşundan bahsediyorlar
bu mu duruş
futbolcuya bilmem ne yapmak
bütün basın traş diyorlardı ne oldu
şimdi iddaa yorumculuğu yapıyor birisi gazetede

sanki tabata bana zorla 8 milyon verin dedi ya
tabata'yı şu forma altında izlemeden astınız kestiniz
antep değil de santos'tan alınsaydı bu kadar laf edilir miydi bilmiyorum

ayrıca 800.000'den 8 milyon'a diyorlar

Daniel Carvalho'yu araştırın
şimdiki kulübü kaç önceki kulübü kaç para vermiş
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Konuyu TABATAYA getirip durdunuz, kim tabata suclu diyor??
Ben biryerde okuyamadim oyle bir yazi..
Baslik yonetim ve hoca... Baslikta bile TABATA ismi gecmiyor..
Yazinin bir kisminda bu isim gectigi icin Tabata oldu cikti konu..

ELANO transferi ile TABATAYI bir koyuyorsaniz ve ikiside esit diyorsaniz
eyvallah..

Tabatanin basarisinida konusmuyoruz...farkindaysaniz?

CR7

Evet, keske merak etmeseydik.. SAMPIYONLAR LIGI kadrosunun bu kadar BECERIKSIZ ve bu kadar VASAT olacagini ben aklimin ucundan gecirmezdim.. Hangi YILDIZ alindi bu sene sampiyonlar ligi icin yada hangi COK IYI bir futbolcu aldik? Tabata mi? Onunda boyunu Avrupa Arenasinda görecegiz, 8 milyon edersen tek basina Besiktasi Avrupada sirtlayacaksa, ben hakkimi helal ederim, yok sadece anadolu kluplerine karsi artist kesilecekse, o zaman 8 milyon degil 8 kurus bile helal etmem!

ben kör değilim herhalde gözüm bozuk da değil galiba[/]

Cem Goren

tabatayı suclamak burda ayıp olur zaten ve kımsede suclamıyor zaten suclayamazda tabatayada sorsanız sen kendıne asagı yukarı ne kadar bonservıs bedelı bıcersın oda 8den asagı bır rakam dıyecektır elbetburda sorun yonetım ve onu elestırıyoruzcarsıya gelınce artık hıcbıseyin eskısı gıbı olmadıgı gıbı orasıda eskısı gıbı degıl basına sovenler ıddaa yorumcusu olmus herkez rant pesınde yd etrafında donuyorlar ıkı sene oncekı manısa maçının topıgınde yazmıstım neyın ne old. hala o gunu unutamıyorum o gunden sonra herkes safını bellı etmıstır

[KralKartal]

Alıntı yapılan: yg1903 - Eylül 03, 2009, 14:06:01
Evet, keske merak etmeseydik.. SAMPIYONLAR LIGI kadrosunun bu kadar BECERIKSIZ ve bu kadar VASAT olacagini ben aklimin ucundan gecirmezdim.. Hangi YILDIZ alindi bu sene sampiyonlar ligi icin yada hangi COK IYI bir futbolcu aldik? Tabata mi? Onunda boyunu Avrupa Arenasinda görecegiz, 8 milyon edersen tek basina Besiktasi Avrupada sirtlayacaksa, ben hakkimi helal ederim, yok sadece anadolu kluplerine karsi artist kesilecekse, o zaman 8 milyon degil 8 kurus bile helal etmem!

ben kör değilim herhalde gözüm bozuk da değil galiba[/]

estafurullah, burada guzel konusacaksak konusalim, birbirimizi kiracaksak ben yazimi keserim burda, konu benim icin kapanir..
Bu yaziyi okuduysan digerlerinede göz atabilirsin..Burda TABATA kotu mu diyorum?
Sadece soru isareti olarak, anadolu kluplerine karsi iyi oynayacaksa zaten 8 milyon etmez diyorum, bu Delgado icinde gecerli degilmiydi? Anadolu kluplerine karsi oyna sonra derbilerde avrupada yat... Tabata iyi veya kotu , bunu tartismiyorumda dedim,
YILDIZ sozu verilip TABATA aliniyorsa o paraya, bu YILDIZ ise senin icin, zaten konusmaya bile degmez... YILDIZ gelir basarisiz olabilir, ama 2 ay bekle, sonra turkiyeden Tabatayi al..
Sonra en ufak basarisizlikta kimseyi suclamayalim, kendimizden haric..

tekrar soruyorum, ELANO transferi ile TABATAninki ayni mi? Biz ELANOYU alsaydik
ve GS 8 milyona Tabatayi gülerdik, kazik yediler derdik degil mi?

Cem Goren

hemde oyle bır gulerdıkkı hanı karnımıza agrılar gırerdı sımdı onlar guluyor ama tabataya degıl bızım becerıksızlık abıdesı yonetımızze

CR7

performansa bakmadan konuşmak yanlış diyorum ben de
bekleyelim görelim
nice futbolcular geldi başarılı olamadı
elano'yu da göreceğiz
tabata'yı da

Büyükmustafa

Yıldız beklemek bizim hatamızdı.Yönetim istediği kadar söz versin,bunların beceriksiz olduğunu biliyorduk boş yere umutlandırdık kendimizi.Yönetim ne açıklama yaparsa yapsın gülüp geçmemiz lazımdı.

Cem Goren

yıldızı bekledık hata yaptık ama yapacak baska bırseyımız yoktu ve elımızde patladı zaten

[KralKartal]

Tabiki ama suan kagit uzerine baktigimizda konusmalarimizi yapiyoruz..
Hani izlemeden zaten Tabata vasat demiyorum, bunu tekrar vurguluyorum,
Tabatanin Turkiyede basarili olmamasi icin bir engel yok ama sorun
Avrupa maclarinda basarili olabilmek... Umarim olur...
Umutsuz degilim ama umutluda degilim, bekle gör politikasi uyguluyorum
ama beklerkende gecmise bakaraktan bu konuyu acmak istedim...