Ana Menü

[TSL 5.Hafta] Galatasaray-Beşiktaş [12 Eylül] [21:00]

Başlatan CR7, Ağustos 28, 2009, 23:46:34

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Manchester maçında o kadar korkuyorum ki şu 8 hikayesine geri dönmeyi.
Denizli aslında çok akıllı bir adam ve bana öyle geliyor ki istediği maçı aldırır istemediği maçı kaybettirir.
Adama gibi bi kadroyla çıktığımızda yapılanlar ortada
Aama şu denizli yeni arayışlara girdimi film orda kopuyor
Beşiktaşın başına gelen şaka gibi bir hadise zaten rüştü
ondan behsetmiyorum bile
defalarca basit golleri yediğini gördük
Hakana dönsek rüştüden iyidir ama o da yeterli kaleci değil
Eğer demirören gıcıklık yapıp seneye gitmeyecek bir mevkide oyuncu göndermezse
bize en süperinden bir kaleci yıldızda forvet lazım

Allahım nolur manu maçı liverpool gibi olmasın!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 31, 2009, 18:28:57
GS bize fark atar yani maci alir...

Denizlide gonderilir yakin zamanda gibi

Manchester macindan sonra tahti sallanir, ondan sonraki lig macindada
puan kaybi olursa herhangi bir macta, Denizli sutlanir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Sağ bek,Sağ Kanat,Sol kanat birde süper forvet almadan bi cacık olmaz bu takımdan..
ernts,fink
serdar,ekrem
holosko-nobre veya holosko-nihat ile başlasaydık belki bişeyler olabilirdi..

Geçmiş Olsun yine rezil olduk.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Cisseyi gonderipte yerine Finki alan zihniyetide cözemiyorum...
alipta oynatmiyorsanda hic anlamiyorum...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Eylül 13, 2009, 14:52:38
Cisseyi gonderipte yerine Finki alan zihniyetide cözemiyorum...
alipta oynatmiyorsanda hic anlamiyorum...

Aynen..

Cisse gidiyorsa Ersten bile kalitelisi alınmalıydı CL için..

Boş transfer..

Delgado gelince gönderirler zten
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

dıyecek bır soz bulamıyorum maç 1-0 gdıyor ve tevrubelı!! kalecımız rustu hırvatıstan maçında yedıgı haltı yıyor ve 1-1 olacak maç bır anda 2-0 oluyor ve zaten ondan sonrada fılm kopuyor

maç oncesı basın bolumunde kadroları gorunce dedım mustafa denızlı yıne kendınden cok soz ettırecek nıhat forvetmı bellı degıl yusufun sol acıkda ne ısı var sag bekden cıkmayan ekrem oynuyor ıyılesen denen toraman yedek maçı degıstırebılecek tello-holosko-bobo-nobre yedek neyın fantezısı bu anlamıs degılım manu macınımı dusundu acaba....

hakem konusuna gelınce pozısyonu tam goremedım ozetıde ızlemedım eger hatalıysa kararında allahından bulsun o anda kaleye ufugun gecmesı demek o maçın bıze donmesı demektı...

serdar ozkan bence takımın en ıyısıydı adını altın harflerle tarıhe kazıyacaktı ama olmadı yapcak bısey yok
ersnt yıne ıyıydı bu takımdan kesılmeyecegı bellı
aslına bakarsanız dun sadece rustu-nıhat kotuydu bence
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Yusufunda hatası + Rüştünün hatası

Bu arada forvetlerimize bi bakalım
Nihat
Batuhan
Nobre
Holosko
Bobo

Bobo satılsın+Nobre satılsın
Nihat kalsın yuvasına yeni döndü hem ismi yeter formuna kavuşacaktır..
Batuhanda kalsın gitsin diyen futbol cahilidir zaten.
Holosko kalsın birde yanlarına süper forvet alınsın.

Bobo 5'e satsan Nobre 2.5 satsan eder 7.5
üstüne 2.5 katıp süper bi forvet alınabilir :D

NoPasaran

BOBO HOLOSKO

gider

yerin iyi forvet gelir..

sorun kalmaz ileri uçta.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

sen kalecesını kale sahasında dokunulmazlıgın var kaldır o lanet ellerınıde al topu sadece seyredıyorsun marsılya maçında hakan yedı aynısını
bobo eger devre arası gıtmezse seneye bedava gıdecek nıhat ıcın artık yeter beklemekten sıkıldık son sansı bence manu maçı

Cem Goren

Vallahi bir enteresan maçtı... Daha maçın başında Galatasaray kornerden golü bulup üstüne baskı kurunca dedim ki Galatasaray facia yarattıracak. Baros'un şutu direği sıyırınca bu görüşüm daha da desteklendi açıkçası. Kornerden yenen gol... Şaka gibi! Rüştü senelerdir bunu yapıyorda,yani buraya gelmeden önce neden Hakan Arıkan oynamaz, sakatlıktan yeni çıkmış bir oyuncu tercih edilir anlayamadım! Korner'den top süzülüyor Rüştü topun nasıl geldiğini bile hesaplayamıyor önce öne doğru gidiyor, sonra geriye doğru koşayım derken Yusuf'un tamamen Mustafa Sarp'ı bırakmasıyla topu ağlarında görüyor.       Mustafa Denizli de seçimleriyle kahraman olmaya çalışırken 100 yılını devirmiş dev çınarı, Beşiktaş'ı çöküşe doğru sürüklüyor farkında değil! Ekrem ile ortasaha çıkılması intahar sebebidir. Yazıktır, günahtır. Maçın skoruna bakmayın vallahi gol haricinde öyle ahım şahım bir futbol yok! Tello yorgunmuşmuş, şu sakatmış bu yorgunmuş. Devre 1-0 bitti ama hani golden sonra Beşiktaş Serdar Özkan ile bir pozisyon kaçırdı. Daha sonra sıkıcı bir maç vardı benim gözümde. İkinci yarı Fink ortasahaya girince canlandı kara kartallar... Serdar Özkan ile ciddi ciddi 3 pozisyona girdiler. Birinde Hakan Balta'ya takıldı genç oyuncu, diğerinde kaleci Leo Franco'ya ki bence o pozisyonda dışarıda da elle müdahele var ve sonuncusunda ise topu sol ayağıyla uygun durumda dışarı attı.

Baskı sonuç verir mi diye düşünürken birden yine Rüştü şov ile karşılaştık. Şuursuzca çıkışları yüzünden zaten Barça'da komedi ötesi goller yemişti. Reijkaard'ı görünce o günler aklına geldi herhalde! Ama aslında o çıkışında hangi gol aklıma geldi biliyormusunuz, hem de olay anında oldu bu olay, Hırvatistan ile 1-1 biten maçımız vardı ya Semih'in golü 120. dakika da gelmişti hani. İşte o maçta yediğimiz goldeki Rüştü çıkışının aynısıydı bu ve ben gol olacağından o kadar çok emindim ki... O topu o ana kadar maçın başındaki attığı etkili şut harici birşey yapmayan Baros'un önüne atmak gerçekten beceri isterdi, ama tecrübeli (!) file bekçisi için bu basit bir olaydı.

Böyle durumlarda gerçekten üzülenlerdenim. Yazık oluyor Beşiktaş'a göz göre göre. İyi kadroları yok bence üst düzey. Nihat hala formsuz yokları oynuyor. Ama birşeyler yapabilmek için olur olmadık yerlerden kaleye vurmaya çalışıyor, önünde adam olsa bile vuruyor, bir garip! 5 maç yapmışsın attığın gol 3! Yediğimiz gol 1 çok iyi savunma yapıyoruz diyen Beşiktaşlı arkadaşlara her an dağılabilecek bir defans yapılarının olduğunu görmek açısından iyi bir ders! Çünkü öyle ahım şahım bir ofans takımıyla karşılaşmamışlardı henüz! Denizli'nin artık saçma sapan şeyler denemekten vazgeçip takımını düzene sokması lazım. Oyuncularında aklını başına devşirmeleri gerekiyor!!

Alp Erdem

geçen sene ertuğrulda bu nedenle istifa etmişti üst üste gelen puan kayıparından

NoPasaran

Alıntı yapılan: DirKNowitzkİ - Eylül 13, 2009, 16:56:00
geçen sene ertuğrulda bu nedenle istifa etmişti üst üste gelen puan kayıparından

Üst üste gelen puan kayıplarımı..

Hangisiymiş..

Zahmet et bi bak bence puan tablosuna geçen seneki.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net