Ana Menü

[TSL 5.Hafta] Galatasaray-Beşiktaş [12 Eylül] [21:00]

Başlatan CR7, Ağustos 28, 2009, 23:46:34

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Sende böyle salak aptal bi kaleci ve bu kadar saçma defans hattı olursa 3'de olur 4'de olur 5'de..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

IL Capitano

sanki bilerek yiyor kisiliksiz herif, cildirmak istiyor insan..
tabata is yapar bu takimda, acaba hala nihat diyen var? kaldi mi?
bobonun forna girmesi icin daha 6 ay var.anlamiyorum iki hafta ara verdik ne yapti bu takim?

gunun en iyisi cok kacirmasina ragmen Özkan..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

djinonu

mustafa denizli sampiyon yap bizi...duydunuz dimi?
yeter yildirim demirören yeter...
hadi koy bakalim tepkini manchester karsisinda BÜYÜK CARSI
ama yoook sen yönetimin demesiyle susar ve yönetimi korursun...
her kötülüge karsi olan carsi hadi buyur gel YÖNETIMEDE KARSI OLSANA ULAN
koysaniza tepkinizi yeter ulan yeter kac senedir gs yenemiyoruz bi yüzümüz gülmüyor 100yildan beri rahat mac izlemedim be nalet insanlar...besiktasin kanini emip bitiriyorsunuz

RCA

eğer bugun istifa edemiyorsa başkan. allah onu bildiği gibi etsin.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

İpek Şen

Bu maç sonrası sinir harbiyle yazdığım bir yazıdır hiçde pişman olmayacağım!

Nihat Emre aşıktan!; Nihat Sabri denen koşmaktan başka bi işe yaramayan adamdan top almayı bile beceremeyen kayan bir yıldızdır!

Tabata!!! 8 milyon Euroya mal olmuş ve hiçbirşey yapamamış aslada yapamayacak olan 3.sınıf bir futbolcudur.Hayırlı olsun 50 küsürüncü boşa yapılmış transfer listemize altın harflerle yazılsın!

Rüştü hayatı boyunca yapamayacağı tüm ''hataları'' yapıp Hakan'a laf söylerken kendisinin topu bir hamlede tutamadığı harika bir maç çıkarmıştır Allah razı olsun!

İsmail Gs teknik direktörünün tüm tahmin ve taktiklerini uygulamasını sağlayan 5.5 milyon euroyu ''hakeden'' harika bir futbol oynamıştır.

Tello yorulacaksa gitmesin Milli takıma falan var mı böyle saçma şey ya!

Serdar Özkan hayatının en iyi maçlarından birini çıkarmıştır Tebrikler herzaman böyle oynaması dileğiyle..

İbrahim Kaş ne demeye bu takıma tekrar geri alındıysa! Neden o kadroda yer aldıysa neden dakikalarca bu sarsık oyununa sabredildiyse! Gittiğinde ne mutluyduk oysaki.

Ve FABİAN ERST eğer o bu takımda olmasaydı kac kere ayağımıza top gelirdi kaç kere bizi yere yatırırdı kaç kere rezil rüsva ederlerdi bilemiyorum.

Ve bir alkış da MUSTAFA DENİZLİ'YE!

Böyle rezil bir kadro çıkardığı için adamlar bütün forvetlerını kadroya koymuşken tek forvet başladığı için!

8 milyon euro verdiği adama 45 dk dayanabildiği için!

65.dakıkada Holosko'yu iş yaptım demek için oyuna aldığı için!

Ve son söz  ve en büyük alkış o tribündeki taraftar kepazelerine 2 senedir ''Yeter....'' diye bağırtmaktan dalga geçirtmekten bıkmayan utanmayan ve senelerdir Ali Samiyende yenilmekten kurtulamayan yokları oynayan futbol kepazesi takımıma!

GURUR DUYUYORUM!
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!

Kralkartal21

Denizli neler zırvalıycak acaba çok merak ediyorum..
Bu sefer uyutamıcak beni ama!

keskinli

bu sonucu haketmedik
2.yarida berberlige kesin gözle bakarken yine sacma bi gol yedik
bu sezon kayip bi sezon olacak herhalde
avrupada bari az basari yakalasak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Alp Erdem

Alp Erdem

dedim bu denizli gitsin

şampiyon yaptı tamam avrupa dışında ligte şampiyon olsakta onun için farketmez adam yeni maceralar deniyor

beckyZWICKY

rüştü maç boyunca çok andım seni çooooooooook....
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Haksızlık etmeyin hiç bir Beşiktaşlıya!

Çıktılar KARTALLAR gibi top oynadılar..

3-0 yazan skora bakıp yorum yapmayı kesin  bence..

Ali Samiyende bu kadar güzel oynarken yenilen HATALI gol herşyi bitirdi..

Kutluyorum, Şampiyonluğa halen inanıyıorum..

Böyle oynasınlar, daha puan kaybetmelzer!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Alp Erdem

abi bu dkkadan sonra şampiyonluk gelmez moraller bozuk manU karşısındada hüsrana uğrarsak ligten koparız artık ama manU yu yenersek moraller düzelin lige asılırız o moralle

CR7

Alıntı yapılan: İpek Şen - Eylül 12, 2009, 23:16:28
Bu maç sonrası sinir harbiyle yazdığım bir yazıdır hiçde pişman olmayacağım!

Nihat Emre aşıktan!; Nihat Sabri denen koşmaktan başka bi işe yaramayan adamdan top almayı bile beceremeyen kayan bir yıldızdır!

Tabata!!! 8 milyon Euroya mal olmuş ve hiçbirşey yapamamış aslada yapamayacak olan 3.sınıf bir futbolcudur.Hayırlı olsun 50 küsürüncü boşa yapılmış transfer listemize altın harflerle yazılsın!

Rüştü hayatı boyunca yapamayacağı tüm ''hataları'' yapıp Hakan'a laf söylerken kendisinin topu bir hamlede tutamadığı harika bir maç çıkarmıştır Allah razı olsun!

İsmail Gs teknik direktörünün tüm tahmin ve taktiklerini uygulamasını sağlayan 5.5 milyon euroyu ''hakeden'' harika bir futbol oynamıştır.

Tello yorulacaksa gitmesin Milli takıma falan var mı böyle saçma şey ya!

Serdar Özkan hayatının en iyi maçlarından birini çıkarmıştır Tebrikler herzaman böyle oynaması dileğiyle..

İbrahim Kaş ne demeye bu takıma tekrar geri alındıysa! Neden o kadroda yer aldıysa neden dakikalarca bu sarsık oyununa sabredildiyse! Gittiğinde ne mutluyduk oysaki.

Ve FABİAN ERST eğer o bu takımda olmasaydı kac kere ayağımıza top gelirdi kaç kere bizi yere yatırırdı kaç kere rezil rüsva ederlerdi bilemiyorum.

Ve bir alkış da MUSTAFA DENİZLİ'YE!

Böyle rezil bir kadro çıkardığı için adamlar bütün forvetlerını kadroya koymuşken tek forvet başladığı için!

8 milyon euro verdiği adama 45 dk dayanabildiği için!

65.dakıkada Holosko'yu iş yaptım demek için oyuna aldığı için!

Ve son söz  ve en büyük alkış o tribündeki taraftar kepazelerine 2 senedir ''Yeter....'' diye bağırtmaktan dalga geçirtmekten bıkmayan utanmayan ve senelerdir Ali Samiyende yenilmekten kurtulamayan yokları oynayan futbol kepazesi takımıma!

GURUR DUYUYORUM!

koyu kısımların hepsine katılıyorum.Mümkünse de hep hakan oynasın Allah aşkına!!!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

nasıl haksızlık etmeyin ya!
O kadar atak yapıyoruz.Kartallar gibi oynuyoruz gol yok!! Ama gs 3 kez geliyor 3 tane gol atıp gidiyor..

Tamam biz her maç böyle iyi oynarız ama her maçta, her kalemize gelen top gol olucaksa işimiz var demektir!