Ana Menü

Klubumuzden 'Bobo' açıklaması (eski haber)

Başlatan ZeMaHŞeR, Ağustos 19, 2009, 18:03:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Brezilyalı futbolcu Bobo ile ilgili İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na açıklamada bulundu.

Yapılan açıklamada, ''Şirketimizin profesyonel futbolcularından Deyvison Rogerio Da Silva-Bobo ile ilgili olarak Fransa'nın St.Etienne Kulübü'nden, bir kısmı peşin, bir kısmı vadeli olmak üzere 5 milyon 500 bin Avro transfer teklifi gelmiştir. Ancak kulübümüz her ne kadar futbolcumuzun başka bir takıma transferini düşünmese de, oyuncumuzun da bu konudaki değerlendirmesi beklenmekte olup, gelişmeler netleşince ayrıca açıklama yapılacaktır'' denildi.
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

CR7

Giderse kimi alacaklar acaba ?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Vay klube bak..

Moderrn olduk..

Açıklama güzel oldu..İş boboda bitiyor yani..

Satacaklar anlaşıldı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Satılırsa bizim için daha kötü olucak görüceksiniz.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Oyuncu alırlar kötü olmaz

Belkide forvet..

Yıldırıayıda arkaya alırlarsa iyi olur.. ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Oyuncumu alırlar ?
Güldürme allah aşkına ;D
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Demirören başkandan bomba bekliyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Büyükmustafa

Bobo giderse birini getireceklerdir.Beklediğimiz gibi olur mu bilmem.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 19, 2009, 19:48:32

Ben de o bombanın ellerinde patlamasını bekliyorum

Bobo için de Beşiktaş içinde en hayırlısı neyse o olsun
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Ağustos 19, 2009, 19:48:32

ne tür bomba
???
haci bekir lokumu bombami???
dur bakkaldann kosup alayim..
birakin transfer dönemi bitmistir...bu yönetim oldukca transfer gelmez...keske yanilsam ama ... :(

NoPasaran

Bekliyoruz..

Bu takıma iyi bir oyuncu alınması gerektiğini en az bizim kadar biliyorlar..

HErşey planlı yapılıyıor bence..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

valla kardes
bunlarin planlari baslarina calinsin
sende besiktas taraftarisin bende ve bu taraftarin gercekten kalbi kirildi...deseydin ahim sahim transfer beklemeyin bizden diye...
eee noldu dediler asacagiz kesecegiz...
durumu kaynattilar
bugün demiski göya baskan deco bizim taraftara feda olsun taraftar tezahurat yapmis deco diye ben öyle birsey degilde carsi sabaha karsida hatirliyorum quarezma diye...biz aliriz asariz keseriz oldu...
biktim vallaha quarezma gelse anca sevinirim yoksa ronaldinho gelse bile sevinmem
o kadar gönlüm yaralandi....bunlar yap boz gibi konusuyorlar...ama yapip bozdukca eskidigini incildigini unutuyorlar o yüzden ocakta herkes gider adam gibileri gelir...benim görüsüm bu:)

RCA

Alıntı yapılan: djinonu - Ağustos 19, 2009, 21:52:35
valla kardes
sende besiktas taraftarisin bende ve bu taraftarin gercekten kalbi kirildi...deseydin ahim sahim transfer beklemeyin bizden diye...
durumu kaynattilar
bugün demiski göya baskan deco bizim taraftara feda olsun taraftar tezahurat yapmis deco diye ben öyle birsey degilde carsi sabaha karsida hatirliyorum quarezma diye...biz aliriz asariz keseriz oldu...
biktim vallaha quarezma gelse anca sevinirim yoksa ronaldinho gelse bile sevinmem
o kadar gönlüm yaralandi....bunlar yap boz gibi konusuyorlar...ama yapip bozdukca eskidigini incildigini unutuyorlar o yüzden ocakta herkes gider adam gibileri gelir...benim görüsüm bu:)

futbol hakkında bişe bilmiyosun atıp tutuosun bence. biraz düşünerek yaz derim.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

djinonu

Alıntı yapılan: Resulbjk - Ağustos 19, 2009, 22:33:30
Alıntı yapılan: djinonu - Ağustos 19, 2009, 21:52:35
valla kardes
durumu kaynattilar

futbol hakkında bişe bilmiyosun atıp tutuosun bence. biraz düşünerek yaz derim.
taraftarla bos söz veren ve taraftarlari ümitlendiripte boynu buruk birakilmak futboldan alamiyorum demekse o zaman bjk taraftarinin yüzde 50%si futboldan cakmiyor...
ama bence besiktas yönetimi futboldan anlamayandir...
diyelim ben atip tutuyorum
bu saaten sonra hangi kalitedeki futbolcuyu alacaklar?hadi futboldan sen anliyorsan buyur konus...kimi getirecekte bu taraftari sevindirecek
kursaginda kalmis sevgiyi cikartacak?
baskan gidici fazla para harcamiyor...is bu kadar zaten yönetimde transfer yapacak komite yok kendisi bekliyor...
her neyse benim görüsüm bu herkesin görüsüne saygi duymak lagzim;)

NoPasaran

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 19, 2009, 19:48:32

Hissetmişim ya ;D

Ama 5,5 red edilirmi yahu

yuh
Aşk bu Aşk !

volkanca.net