Ana Menü

Klubumuzden 'Bobo' açıklaması (eski haber)

Başlatan ZeMaHŞeR, Ağustos 19, 2009, 18:03:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

abi yıldıraylardan bahsediyormuşuz
komedi :ahaha :ahaha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Forvet yıldz demişiz yiğit ;D

Yıldıra arkaya

Vallahi Tabatadan daha faydalı olurdu eminim :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

bu arada ciddi ciddi gidecek deniliyor
hem de FB'ye :-\

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Aralık 18, 2010, 01:16:11
bu arada ciddi ciddi gidecek deniliyor
hem de FB'ye :-\

Kim diyor ?

Geçen sene ki fener maçından sonra o açıklamasından sonra Bobonun gidiceğine inanmıyorum yani inşaallah  :-\
Bölünür senin için uykular!

CR7

valla öyle söylentiler var. forzada filan sanırım.
umarım gitmez
giderse de TR dışına gider.. :-\

Cem Goren

bobo türkiyede bizden başka bi takımda oynamaz (yada ben öyle istiyorum)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ozan Doğan

BOBO DEVRE ARASI İMZAYI ATAR
    Bu cümleler Beşiktaş'lı yöneticilere ait.Bobo ile ilgili şu ana  kadar hiç bir transfer görüşmesi yapmadıklarını söyleyen siyah-beyazlılar '' Kendisiyle tek sakatlık konusunu konuştuk.Transfer hiç gündeme gelmedi.Ne biz Bobo'yu göndermek istiyoruz ne de Bobo Beşiktaş'tan ayrılmak istiyor.Bu iş devre arası sonlanır ve Bobo bizimle sözleşmesini uzatır.Bobo 'nun gideceği yönünde haberlere gülüp geçiyoruz.Yakında başkanımız Yıldırım Demirören kendisini çağıracak ve sözleşmeler imzalanacak '' şeklinde konuştular.

kaynak www.sporzin.com

CR7

İSTANBUL - Federasyon Genel Sekreteri Lütfi Arıboğan, yabancı oyuncuların Türk statüsüne geçmesi için gereken 5 yıllık sürenin, vatandaşlığa kabul tarihinden itibaren değil, vatandaşlık başvurusundan itibaren başlayacağını belirtti. Türk Milli Takımı'nda forma giyme olasılığı bulunan futbolcular için farklı bir uygulamanın olacağını ifade eden Arıboğan, Türk vatandaşlığına kabul edilen bir futbolcunun, Türk Milli Takımı ile resmi bir maçta forma giymesi durumunda, ligde de Türk statüsünde oynayabileceğini söyledi.

Lütfi Arıboğan, yönetim kurulunun, Türk vatandaşlığına geçen yabancı uyruklu futbolcuların, vatandaşlığa kabullerinden itibaren 5 yıl sonra Türk sıfatıyla oynamalarını içeren daha önceki maddeyi değiştirdiğini belirterek, "Yönetim kurulu, bu kapsamdaki oyuncuların ilk vatandaşlık başvurularından itibaren 5 yıl geçmesi halinde, Türk sıfatıyla oynayabileceklerini kararlaştırdı" dedi.

Arıboğan, Türk vatandaşlığına geçen yabancı uyruklu futbolcuların, milli takımda oynayabilmeleri konusunda alınan kararla ilgili olarak da, "Yabancı uyruklu futbolcuların, A Milli Takım'da oynama uygunluğunu taşıması halinde, Türk vatandaşlığına geçişlerinde süre kısıtlaması aranmaması öngörüldü" şeklinde konuştu.

Buna göre, Türk vatandaşlığına geçmek için başvuru yapan bir yabancı uyruklu futbolcuya, vatandaşlığı kabul edildikten sonra milli takıma seçilmesi ve resmi bir maçta forma giyerek milli olması durumunda, ligde de Türk sıfatıyla oynayabilmesi için süre kısıtlamasının ortadan kalkacağı belirtildi.

----------------------------------------------

Bobo Türk bile olsa Türk statüsünde oynayamaz.

NoPasaran

Yiğit bu normal durumda..

Bobonun Türk Milli takımında oynama durumu olduğundan Türk Statüsüne geçecektir..

:ok

Ha zaten demiş

"Buna göre, Türk vatandaşlığına geçmek için başvuru yapan bir yabancı uyruklu futbolcuya, vatandaşlığı kabul edildikten sonra milli takıma seçilmesi ve resmi bir maçta forma giyerek milli olması durumunda, ligde de Türk sıfatıyla oynayabilmesi için süre kısıtlamasının ortadan kalkacağı belirtildi."
:ok

Yattara gibi düşünme yani, Bobo Türkiye Cumhuriyetine fayda sağlayacak göründüğünden sorun olmaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

Son zamanlarda Beşiktaş'ın golcü futbolcusu Bobo'nun Galatasaray ile görüştüğü ve prensipte anlaştığı haberlerin ardından ulaştığımızGalatasaray Sportif Direktörü Adnan Sezgin, Bobo hakkındaki gerçekleri HABER1903'e konuştu.
Sezgin yaptığı açıklamada;" Bobo ile anlaştığımız yönündeki haberler kesinlikle yalandır. Galatasaray kulübü  Bobo ile ilgilenmiyor. Bu haberlerin nereden çıktığınıda bilmiyoruz. " diyerek sözlerini tamamladı.- HABER1903 -

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

aziz bu transfer döneminde asla bobo yu almaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

Bobo ile 3 yıl daha !
Serdal Adalı'ya Türkiye'de mutlu olduğunu ve başka bir takıma gitmek istemediğini söyleyen sambacının yıllık ücreti, 1.2 milyon Euro'dan 1.8 milyon Euro'ya çıkarılacak.

BEŞİKTAŞ'tan ayrılıp ayrılmayacağı merakla beklenen Bobo, takımda kalıyor. İki sezondur Avrupa kulüplerinden teklifler alan Brezilyalı golcü, dün yöneticilerle 2 saat süren bir toplantı yaptı. Türkiye'de mutlu olduğunu ve takımdan ayrılmak istemediğini belirten sambacı, futbol komitesi başkanı Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu ile 3 yıllık yeni sözleşme için el sıkıştı.

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek Brezilyalı oyuncunun takımdaki dengeleri bozmayacak şekilde mütevazi bir ücrete evet dediği belirtildi. Daha önce 1.2 milyon Euro alan Bobo'nun yeni sözleşmesindeki yıllık ücretin 1.8 milyon Euro'ya çıkarılacağı ifade edildi. Başkan Yıldırım Demirören'in de takımda kalmasını istediği golcü futbolcuda mutlu sona ulaşılması camiada memnuniyetle karşılandı.

Arkadaşlarına söyledi

Beşiktaş'ın Avrupa kupalarındaki en golcü futbolcusu olan Bobo, vatandaşı Nobre'nin aldığı ücret ile kendisine ödenen arasında fark bulunduğunu ileri sürmüş ve yönetim ile uzun süre sıkıntı yaşamıştı. Bobo dün sabah yapılan antrenmanda takım arkadaşları ile kalacağı haberini paylaşırken şunları söyledi: "Beşiktaş'ta çok zor dönemler yaşadım. Belimdeki sakatlık gerçekten sorun oldu. Ancak kimseye ihanet etmedim. Özellikle de takım arkadaşlarıma. En önemli hedeflerimden biri Avrupa Ligi'ndeki gol sayımı yükseltmek. Yeni transferler ile çok güçlü olduk. Ben de böyle bir takımın parçası olmaktan çok mutlu olacağım."

Hürriyet
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Çok ama çok yararlı bir futbolcu çok sevindirici bir haber.
Gönüllerimiz onunla

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gürol

heryerde kaynak hürriyet olarak gösteriliyor başka kaynak göremedim.o yüzden tam inanamıyorum bu habere.
eğer doğruysa 1,8 m € güzel anlaşma her iki taraf için.3 yıl olması da bobonun menajerinin başımızdan 3 yıl defolması anlamına geliyor.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/