Ana Menü

(Anket) Batuhanın Gönderilmesi Kimin Suçu ?

Başlatan carsi52, Temmuz 22, 2009, 21:11:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

melankolizm

kendisinin etkisi daha fazladır tabi.
lakin Batuhan'ı harcamamak gerek . Ertuğrul Sağlam'ın son maçıydı , hakeme kafa tutan ,hakkını arıyan , Biz BEŞİKTAŞ çocuğuyuz diyen birini artık oyalamayın,önünü açın..
Nihat ve Batuhan yok böyle bir forvet Türkiye'de..!

carsi52

Türkiye'de bu yüzden yıldız çıkmıyor çıkmazda zaten.
Böyle düşünmeye devam edin.

Mustafa Denizli gidicidir ama Batuhan Karadeniz 15 sene kalıcıdır.
Bir ergenlik döneminde ki çocuğu onun duygularını bilen birisi tarafından böyle kovulur gibi yollanıp sahip çıkılmıyorsa o mustafa denizlinin karaktersizliğidir.Çocuk ile laf dalaşına girmek onun karaktersizliğini gösterir.
Geçmişini hiç karıştırmıyorum.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

halen nesini savunuyorsunuz mustafa denizli nin yaptığı ayıptır değerleri yok etmektir dediğimiz gibi o daha çocuk o yaşlarda hangimiz anamıza babamıza karşı gelmedik bir sürü laflar söyledik onlara ama onlar bizi her seferinde affetti bir teknik direktörde baba gibi olmalıdır o lafları onun çocukluğuna verip affetmelidir affetseydi emin olun batuhan da yaptığından utanırdı büyük bir ders çıkartırdı ama mustafa denizli her genç oyuncuyu olduğu gibi batuhan ı da harcamayı seçti böyle olmamalıydı

NoPasaran

Türkiye'den yıldız çıkması için ne yapalım şimdi?

Batuhanı İlla kadroya mı koyalım..

Geçen sene 8 gol attı diye yedek klubesine mahkum mu edelim..

Belkide Batuhan Hoca ile görüştü kim biliyor? Bu konudada emin değiliz..

Batuhan bu kadroda yedek kalabilirdi ancak zaten o yüzden gitmişte olabilir ancak gittiği takım bence çok doğru değil..Trabzondada oynarmıydı belli olmazdı..

Hayırlısı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Madem kiralık olarak gitmesine çok meraklı bi tdmiz yönetimimiz var o zaman diyarbakırspor'a yollasalardı.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Antep hedefleri var  bu sene..

kadrolarıda kötü değil..

dbakırla ne alakası var..

antep ilk 6 yapar bu sene
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

bir de bu olay bana hala İsmail'le ilgili bir şey olarak geliyor

3 futbolcudan 2'si gitmişti 3.sü de gitti Emre Özkan
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Emre de Batuhan da bu takımda oynayamazlardı çok fazla ikisi için de iyi oldu en azından orada oynarlar
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Gaziantep`e kiralanan Batuhan, tecrübeli hocanın altyapıdan yetişen futbolculara değer vermediğini belirtti, takıma `Hurda yabancılar` aldırdığını söyledi.

Beşiktaş`ta istenmeyen adam olan Batuhan, Gaziantepspor ile 1 yıllık kiralık anlaştıktan sonra teknik direktör Mustafa Denizli hakkında yine açıklamalar yaptı. Batuhan, Beşiktaş`ta alt yapıdan yetişen oyunculara karşı bir tepki olduğunu belirterek, "Beşiktaş`ı Teknik Direktör Mustafa Denizli batıracak. Çünkü yaşı geçmiş, Avrupa`nın hurdalıklarını Başkan Yıldırım Demirören`e aldırttı. Takım geçen sezon şampiyon olduğu için herkes gerçekleri görmezden geliyor. Beşiktaş`ın gelecek yıl şampiyon olacacağını da hiç zannetmiyorum" diye konuştu.

Forvete yeni oyuncu aldırmak için Gaziantep`e verildiğini belirten Batuhan, "Beşiktaşlıyım ve buradayım. Yabancı futbolcular parayı bulduklarında kapıyı vurup giderler. Olan Beşiktaş`a olacak ve taraftar yine üzülecek" dedi. Altyapıya önem verilmediğini belirten Batuhan, "Barcelona alt yapıdan yetiştirdiği oyuncularla dünyaya meydan okuyor. Geçmişte altyapısıyla övünen Beşiktaş şimdi ise gençlerini başka takımlara veriyor. A takımda altyapıdan bir tek Serdar Özkan var" şeklinde konuştu.

gazeteport
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Her sene aynı şey be Batuhan hocanın 15 yaşındaki bir futbolcuyu A Takım Kadrosuna aldığını unutuyor galiba insan önce kendisine bakıcak acaba neden burdayım diye
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

15 yaşında ki çocuğu şampiyonluk kutlamarında saha ya çıkarmak önemli değil önemli olan bu adamları oynatmak batuhan doğru konuşmuş alt yapıdan doğru düzgün adamımız yok kadromuzda yaşlı oyuncu sayısı oldukça fazla

Cem Goren

sımdı batu gıttı ıns. ilerleyen zamanlarda aramayız
kendısıne antepte basarılar ıns. ustune bırseyler daha katar seneye bu takımda olur
altın kapılarımız kan oldu tayfun

hepsiyAh

+18 !

KesinLikLe mustafa denizLinin suçudur..

Gerçi artık aLıştık aLtyapıdan geLen oyuncuLarı harcamaya..

NoPasaran

Bunca seedir kaç oyuncu çıkardınız Alt yapıdan ?

Benmi göremiyorum anlamadım..

Geçen seneki kadroya bakıyorum

Sivok sizin değil
Zapo değil
Toraman değil
rüştü değil
ernst değil
cisse değil
delgado değil
ekrem değil
şu değil bu değil

Bir serdar özkan alt yapıdan. Onuda Mustafa Hoca her maç oynatıyor diye ana avrat sövdü herkes..

Ben alt yapıdan çıkmış çıkmamış zerre kadar bakmıyorum..çıksa ne çıkmasa ne? banane

genç oyuncu yetiştireceksek alın size rıdvan alın size ismail köybaşı..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net