Ana Menü

Galatasaray - Fenerbahçe (Dostluk Derbisi) (!) Yer: İnönü

Başlatan beckyZWICKY, Mayıs 10, 2009, 15:45:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Sanırım kazanan kupa alıcak.. Bu sene hiç kupa alamadılar ve alamayacaklar ya, illa kupa vercekler birine ondandır. Töbe estafurullah
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

aquilas

it kpek kapışacakta neden bizim stadımızda gidin kayseriye olimpiyata ne halt ederseniz edin yada  maça bizim taraftarımız gitsin mesela kapalıyı vermeyelim iki takımada giydirelim

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carsi52

2 takımında bu sene kupası bulunmuyor..
Bari 1 tanesinin kupası bulunsun diye böyle bi organizasyon düzenlendi herhalde..
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Kazanan kupa falan almıcak o nerden çıktı ayrıca o kirli ellerini çeksinler Mabedimizin üzerinden gitsinler Kayseri'de oynasınlar !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Ya bunlar bir kaç hafta önce birbirlerini yememişlermiydi yoksa bana mı öyle geliyor ?
Since 1903

eyup1903

Simurg

dostluk maçı kardeş takım stadında olur diyen bir görüş veee kardeşlerinin stadı bizim stadda
hey Allahım ya...
hala öğrenemediler
Maçta kedi köpek gibi birbirinizi yediniz
ne olduğunuzu millet anladı diye göz boyama baabında yapılan küçük hareketler
bu maçtan sonra ne olacak ?
Arda artık volkan dostuyla oyuncağınımı paylaşacak yoksa semihlere oturmayamı gidilecek

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

ne işleri var ınonude hemde dostluk maçıymıs hadi canım bırakın ya istemiyoruz semtimizde 32000 rengi bozuk artık etmezmiş gibi 22tane TOPcu istemiyoruz efendim gidip baska stadda oynasınlar memlekette stadmı kalmadı yonetim bu olaya el at semtimizde it kopuk ıstemiyoruz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

fenerliler kendi aralarında kapalı bızımdır demiş ve buyuk iht. kapalıyı fenere vereceklermiş sunu unutmasınlar                                                         KAPALI BIZIMDIR DIREKLERİ SİZİNDİR
bu maçı buraya koyarak neyın pesinde old. bilmeyenler bu maçı derhal burada alın hangi cehenneme verirseniz verin gidip baska yerde oynasınlar lig devam ederken hemde boyle krıtık bır durumdayken semtimizin ortasından gececek rengi bozuklara karsı olası bır kaba kuvvette 19mayıs gıbı guzel bir gun kotu hatırlanmasın...
bu yazıyıda forzada gordum cok ıcıme oturdu paylasmak ıstıyorum

- Hangimizin vicdanı rahat edicek bunlar semtimizden geçip, akaretlerden veya dolmabahçeden stadımıza yürürken...

2- Kimin içi parçalanmayacak Kapalı tribünde başka bir taraftar görünce..

3- Alen abimizin yerinde sefa veya sebo olduğu zaman kimin içi kan ağlamıcak.. Kutuya girenleri sölemiyorum bile.. (Kimse kutu boş kalıcak güvenlik için demesin.. Kapalı tribünde ezikler numaralıda şaibeler olucak.. Açıklar yarı yarıya olacak.)

4- Beşiktaş aşkıya yanıp, UĞRUNDA ŞEHİTLER VERDİK BEŞİKTAŞ diye mabedimizde semtimizde bağıran hangi taraftar, semtimiz renkli dolunca rahat uyuyabilecek..

5- Bunu herkes bilir; 7 yaşındanki çocuğundan 80 yaşındaki dedemize kadar..biz her tarafta şampiyonluk turu atarız ama kimse semtimizde bağıramaz başkası şampiyon olduğu zaman.. Rahmetli pembe hasan abimizin bir gs şampiyonluğu sonrası semtte tur atanları sopayla kovaladığını gözlerimizle gördük çoğumuz.. Kemikleri sızlamayacak mı ŞEHİTLERİMİZİN....

6- Optik Başkanımız ve nice tribün emekçisi şu an aramızda olmayan abilerimizin, kapalı tribüne kimseyi sokmamak için 25-26 saat uykusuz geçirip stadda sabahlamalarının.. Dünyanın tanıdığı kapalı tribünü bu hale getirmek için canlarını verenlerin yerlerinde başkaları olduğu zaman nasıl başımız dik yürüyeceğiz.. ??

Kimse dostluk edebiyatı yapmasın burda.. Burdaki amaç BEŞİKTAŞIMIZIN başarısını gölgeleyip tamamen yapay gündem yaratmak.. aynı 100. yıldaki şampiyonluğumuzda azizenin istifa edicem söylemi gibi.. Kendini bilen, şu taşıdığımız değerleri bilen,20 yıl önce yapılan fedekarlıkları bilen, geçmişimizi bilen; Hiç bir Beşiktaşlı renktaşım, kardeşim, abim, bacım, ablam semtimizi tribünümüzü inönümüzü sahipsiz bırakmıcaktır.. İsteyen evinden rahat rahat takip edsin dostluk kardeşlik yalanlarını...

Cem Goren

bu arada 17mayıstada akp genclik soleni varmıs stadımızda çimleri zemini dusunen yok...