Ana Menü

BJK- Gs maçı bilet fiyatları açıklandı ! Yazıklar olsun

Başlatan robinho, Mayıs 09, 2009, 21:38:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

taraftar yıne gıdecektır o maça ne olursa olsun...adamlar resmen kombıne almassanız boyle soyulursunuz demeye getiriyor[/]
altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

taraftar gidicek yine gitmesinede şöyle bi fark olucak ama, gidenlerin bi bölümü oturan seyirci olacak. ucuz olsa 90 dakka boyunca nefes almadan tezahurat yapanlar olurdu
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Alıntı yapılan: -OrCuN- - Mayıs 20, 2009, 18:44:24
çarşı bir pankart assa bununla ilgili belki o zaman görürler
Evet şöyle yönetime gönderme yapsınlar güzel bir pankartla ve tepkimizi görsünler ayıptır ya biz fiyatlar düşsün diye bekliyoruz bunlar dahada beter yapıyorlar pes diyorum.
Since 1903

levent1903

Alıntı yapılan: Bircan* - Mayıs 20, 2009, 12:26:47
Alıntı yapılan: EfeMetin - Mayıs 20, 2009, 12:18:01
ankaradan en kolay bılet nerden alabılırm.. açıkta kalmak ıstemıyorum bılen warmı
dost kitabevi falan var bildiğim. ama çok sıra oluyo. netten al nete yüklen derim çünkü gişede çok çabuk bitiyo sıra gelmiyo

ankarada ankamallda bıletıx şubesi var, ordan alabilirsin ( gerçi bitmiştir şimi )

ben internette yüklendim, sonunda aldım - pazar yeni açıktayım

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Cem Goren

biletler tahmın edildigi gibi bitti ama karaborsayamı gıttı yoksa taraftaramı o mechul gerci 90milyon veren birisi taraftardan cok seyirci olur anca ama yapcak bişey yok bu saaten sonra maç gunu parklarda bedava biletler caddelerde karaborsacılar ve emnıyette sponsor biletler kapısılır artık

naanreelburn

+18 !

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

KeePSaKe

Since 1903

naanreelburn

ınternetten bı gırıosun kapalı alt var dıor ust yok dıor 20 dk sonra gırıosun üst var alt yok dıor çağrı merkezı dıorkı kale arkası bitti 1 saat sonra nette satışa baslanmıs

Levo_Delgado

naanreelburn

Yorgo1903

Lütfen bilet almak istediğiniz fiyat kategorisine tıklayınız.             Aşağıdaki fiyatlara; indirim, bağış, teberru, hizmet bedeli vb. dahil değildir.                                  710.00 TL 470.00 TL   VIP UST A-F 420.00 TL   VIP ALT B-E 395.00 TL   VIP ALT A-F 395.00 TL   NUMARALI ORTA 350.00 TL   NUMARALI KENAR 275.00 TL   KAPALI UST

kalan biletler.
..Sen tribüncüsün dediler, Kız vermediler..

Cem Goren

o kalanlarda bugun biter o stad dolar yıne konustugumuzla tepkimizle kalırız

NoPasaran

Kavga çıkmış televizyonda gördüm polis biber gazı sıkmış..

Bu işi modern bir hale ne zaman getireceğiz merak ediyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net