Ana Menü

BJK- Gs maçı bilet fiyatları açıklandı ! Yazıklar olsun

Başlatan robinho, Mayıs 09, 2009, 21:38:00

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: s.volkan - Mayıs 22, 2009, 11:07:37
Kavga çıkmış televizyonda gördüm polis biber gazı sıkmış..

Bu işi modern bir hale ne zaman getireceğiz merak ediyorum..
bu ısın tek cozum yolu yonetımın o biletix denen firmayla (bence en buyuk karaborsacı onlar) anlasmasını bı daha gozden gecirmesi olacaktır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

EfeMetin

ben ankamalldan aldım hiç bi sorun cıkmadan adam gıbı aldı herkes 1 tartışma bile çıkmadı ilk defa adam gıbı bılet aldım (:

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eebjk

sadece BEŞİKTAŞ

Bircan*

biz bundan şikayetçiyiz doğru, hatta daha bugüne kadar ben de öyleydim ama merak ettim başka birkaç maça baktım.
mesela fenerbahçe-konya..
fenerin hiç iddaası yok, yokları oynuyo. en ucuz bilet 44 lira.
ankaragücü-denizli..
20liraya bilet var..

e arkadaşlar BİZ BEŞİKTAŞIZ !
Maçtan sonra da şampiyonluk kutlamalarını izleyecek bu parayı veren taraftar.. Olsun o kadar :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

EfeMetin

sende haklısında yınede ınsanın gozune cok gelıyor 90 mlyn:S

Bircan*

ya gözünüzü korkutuyor biliyorum arkadaşlar ama size şunu söyleyeyim.
Ben yatılı bir okulda okuyorum. Yazılılar bu ara çok sıklaştığı için ğs maçı hayalim suya düştü onun için öğrenci halimle ankarakuçu maçına bari gideyim aşkıma sevdama dedim..
burdan çık, yol parası, yemek parası, maç parası, dönüş vs.. derken bana 200 e yakın bi paraya patladı. Ne için; BeşiktAŞK'ım için, avazım çıktığı kadar bi de ben bağırayım, şampiyonluğa beraber koşalım diye!
Birazcık fedakarlık yapalım arkadaşlar, durumu olan kesinlikle gitsin, benim öğrenci halimle yaptığımı siz de yaparsınız! ;)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

bız beşiktaş olabiliriz ama bu kadar fıyat ne olursa olsun pahalı
chelsea-barca ş.lgi maçı 22euroydu bunu unutmayın
altın kapılarımız kan oldu tayfun