Ana Menü

İNANMAYAN YAZMASIN BU TOPİĞE! ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

Başlatan NoPasaran, Mayıs 09, 2009, 21:00:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Senin var ya (söylediğim laf no post olur)
Öyle birisi olduğun belli ;D ;D

HEP DESTEK TAM DESTEK..
Yarında SARI-LACİVERT diye bağırma sakın ;D
Biraz daha tahrik ederse ağzımdan kötü şeyler çıkıcak.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Ulan mı mulan mı konuşma adamın sinirini attırma, arkadaşın yok senin karşısında..

Siz eleştirmediniz. Siz yıkmaya çalıştınız..

Ertuğrul SAĞLAM aşkı büyük geldi size Beşiktaş aşkından. Bugün o sağlam ne demiş okudun mu. Adam gibi adam "Bursa" taraftarına büyük övgüde bulunmuş, örnek taraftar profili demiş..

Bu takım Şampiyon olamazsa biz canın saolsun diyeceğiz, şampiyon olursa siz istemediniz diyeceğiz..

Bunu istemeye istemeye yapacağız. Elbette sevineceksiniz bundan ciddi anlamda kuşkum yok. Luceyi sevmezdim ben hiç bilen bilir ama şampiyon oluncaherşeye rağmen seviniyor insan..

Ancak çıktım ben özürümü diledim eski forumlarda. Luce büyük hocaymış yaptık bir aptallık dedim..

Sizde demelisiniz demek zorundasınız..

Mustafa Hocanın taktik anlayışını eleştirebilirsiniz. Bu en doğal hakkınız. Ancak ortada bir inanç var, güven var LİDERLİK durumu var. Hem takım lider hem Mustafa Hoca lider..

Takımın geride kalmış, moraller sıfır, taraftar isyanda

Çıkıyorsun ve diyorsunki "Bütün maçları yenersek Şampiyonuz"

Kaç Hoca diyebilir bu memlette bunu..

Eve giden futbolcuların hepsini maç sonu tesislere çağırıp eve göndermeyip, unutacağız bu bir travma Şampiyon olacaksınız diyen kaç hoca çıkar..

Gerçek bir Beşiktaşlı Hocaya bu kadar yüklenmenizi anlam veremiyorum. Veremeyeceğimde. Allahtan Lider oldu, kendi kurmadığı takım ya 4.olsaydı neler yapardınız acaba merak ediyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 10, 2009, 13:22:45
Senin var ya (söylediğim laf no post olur)
Öyle birisi olduğun belli ;D ;D

HEP DESTEK TAM DESTEK..
Yarında SARI-LACİVERT diye bağırma sakın ;D
Biraz daha tahrik ederse ağzımdan kötü şeyler çıkıcak.

Çok yaLnış anLamışsın Kaan ;D ;D

asLında ben yazacaktım ama sonradan vazgeçtim :D

bırakın artık tartışmayı ya Lideriz Liderr keyfini çıkarın :)

carsi52

Ertuğrul SAĞLAM diye kaç defa demişim ben bi bak bakalım ?

Mustafa Denizli'yi yeri geldiğinde tebrik ettik yeri geldiğinde eleştirdik.
Hata yaptığında eleştirmezsek her zaman hata yapar insan.
En iyi siz biliyorsunuz büyük insanlarsınız siz.
Hadi dalganıza bakın bakalım.
Büyüksünüz bu takımın şampiyon olmasını SİZ istiyorsunuz..
Biz fenerliyi,galatasaraylıyız.
Nasıldı unuttum sloganı ? Hatırlatsana Bircan
Ha hatırladım HEP DESTEK TAM DESTEK..
Bölünür senin için uykular!

Bircan*

Alıntı yapılan: s.volkan - Mayıs 10, 2009, 13:24:51
Ulan mı mulan mı konuşma adamın sinirini attırma, arkadaşın yok senin karşısında..

Siz eleştirmediniz. Siz yıkmaya çalıştınız..

Ertuğrul SAĞLAM aşkı büyük geldi size Beşiktaş aşkından. Bugün o sağlam ne demiş okudun mu. Adam gibi adam "Bursa" taraftarına büyük övgüde bulunmuş, örnek taraftar profili demiş..

Bu takım Şampiyon olamazsa biz canın saolsun diyeceğiz, şampiyon olursa siz istemediniz diyeceğiz..

Bunu istemeye istemeye yapacağız. Elbette sevineceksiniz bundan ciddi anlamda kuşkum yok. Luceyi sevmezdim ben hiç bilen bilir ama şampiyon oluncaherşeye rağmen seviniyor insan..

Ancak çıktım ben özürümü diledim eski forumlarda. Luce büyük hocaymış yaptık bir aptallık dedim..

Sizde demelisiniz demek zorundasınız..

Mustafa Hocanın taktik anlayışını eleştirebilirsiniz. Bu en doğal hakkınız. Ancak ortada bir inanç var, güven var LİDERLİK durumu var. Hem takım lider hem Mustafa Hoca lider..

Takımın geride kalmış, moraller sıfır, taraftar isyanda

Çıkıyorsun ve diyorsunki "Bütün maçları yenersek Şampiyonuz"

Kaç Hoca diyebilir bu memlette bunu..

Eve giden futbolcuların hepsini maç sonu tesislere çağırıp eve göndermeyip, unutacağız bu bir travma Şampiyon olacaksınız diyen kaç hoca çıkar..

Gerçek bir Beşiktaşlı Hocaya bu kadar yüklenmenizi anlam veremiyorum. Veremeyeceğimde. Allahtan Lider oldu, kendi kurmadığı takım ya 4.olsaydı neler yapardınız acaba merak ediyorum..
NOKTA.!
Ertuğrul Sağlam'la ilgili bir şey de ben belirtmek istiyorum.. totoslarla imza töreninde taraftarla beşiktaşımıza sövüp düzlerken elini kalbine götürüp vurmuş adamdır o! denizli hep pozitifti. ama içimizdeki irlandalılar yediremedi orası ayrı !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Bircan*

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 10, 2009, 13:31:13
Nasıldı unuttum sloganı ? Hatırlatsana Bircan
Ha hatırladım HEP DESTEK TAM DESTEK..

ne sacmalıyorsun sen.. bız de destek verelım anlamında dıyemez mıyız onu.. adminler yeter artık ya lütfen adam ne diyor ya !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

saldır beşiktaş

Kimse kimseyi yazdıkları yüzünden sorgulamasın herkesin yanılgıya düştüğü sinirlendiği anlar olur gayet normal bende ilk yarıdaki ankara maçından sonra Mustafa denizli'ye atıp tutuyodum Ertuğrul denen korkağı savunuyordum..
Bu başarı bizim herkes kendi sahip çıkmasın BEŞİKTAŞ HEPİMİZİN BEŞİKTAŞI  ;)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

NoPasaran

Artık bu saatten sonra gidecek şampiyonluk beni futboldan soğutur iyice ya :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

ben şampiyonluk inancım yüzünden,mustafa denizli'ye olan güvenim yüzünden tartıştım burada neler neler dedim her beraberlik mağlubiyette ertuğrul sağlamı savunanlara bunun yüzünden moderasyona tabi tutuldum
ama sonunda haklı çıkmak,onların da aynı yola geldiğini görmek kadar haz vermiyor hiçbir şey
Şampiyonuz ulan var mı daha ötesi!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Cem Goren

ortamı germeyelım zaten bu aralar bayagı bır gerildik
salla bayragı salla bayragı salla bayragı salla bayragı          :bjk :bjk :bjk
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Alın Sağlam'ı başınıza çalın :)
Biz Mustafa Hoca'yla mutluyuz !
Ulan yeter artık ya bu ADAM lider takımın hocası hadi onu bırakın aşkınız olan Beşiktaş'ın hocası sırf bu yüzden saygı duymak zorundasınız atıp tutmak kolay tabi !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Bende inanıyorum şampiyonluğa tek korkum gs maçından kötü bir sonuç ile karşılaşmayalım.
Since 1903

[KralKartal]

ben Y.D Besiktas baskani diye onu desteklemek
zorundamiyim? HAYIR..

Ayni sey Denizli icin Saglam icin Lucescu icin hatta Gordon Milne icinde
gecerlidir... Isimleri birakiniz, takima bakiniz..

Saygidan bahsederken SAGLAMA yapilan saygisizligi daha dun gibi hatirliyorum,
simdi kalkmis SAYGI duymak zorundasiniz diye yaziyorsun?
Bence herkes kendine baksin, ELESTIRMEK farkli SAYGISIZLIK farkli,
bunu anlamak niye bu kadar zor ki?

Ben Denizliyi elestiririm, sampiyon olmasada takimda kalmasi gerektigini
dusunenlerdenim, ama buna ragmen elestirimi yaparim,
Denizliyi destekliyorum diye elestirmicem anlamina gelmez
yada elestiriyorum diye istemiyorum anlaminada gelmez..

Biraz dah GENIS bakabilsek hep birlikte
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

delgado1008

ben demiştim mantığıyla hareket edildikçe galiba bu forumda şampiyonluk dahi kutlanılmayacak mesala o zamanda md ile cl de sıfır çekeriz ilk 6 sıradaki hiçbir takımı yenemedik(ki yendik kupada ts) ama ligde yanemedik ya sayılmaz o ya Allah aşkına şu inatlaşmalar bitsinde lider takımınızla gurur duyun biraz böyle her başarısızlıkta ben demiştim diyenler hiç desteklemeyin daha iyi hüznünüde sevincinide çok seviyorum BEŞİKTAŞIM
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...