Ana Menü

İNANMAYAN YAZMASIN BU TOPİĞE! ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

Başlatan NoPasaran, Mayıs 09, 2009, 21:00:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Başarının gelebılecegını dun gorduk.sırada sampiyonluk var.İnsallah 3 hafta sonra denizlide denizliyle kupayı kaldıracagız.
Acıkcası hala korkuyorum hala sampıyon olamayacagız gıbı gelıyor.Ama nedenı sanırım ustumuzdekı yuk.Bu taraftarın bu dakıkadan sonra kacan sampıyonluga gucunun cok kaldıgını sanmıyorum.Artık zafer zamanı geldı.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

basarı gelecektır bunu gorduk 1.kupa geldi artık 2.kupayı bekleyelım birbirimizi kırmdan kupayı keyifle karsılamaya bakalım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

ilk yarıyı 6. bitir sonra rakiplerini yakala sonra onları geç Şampiyon Ol helal olsun :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

erdibatmaz

inandık ve iki kupayı birden aldık... kupa alamadığımız zamanlarda bile bu kadar tepki olmuyordu diyecem nerdeyse... sonuçta aldık, inandık...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eyup1903

lig bitti ama şimdi daha büyük bi stres var şampiyonlar ligi acaba ne yapıcaz merak ediyorum 3 tane iyi transfer yapılmazsa yine hazimet olur

Adriano

Bu arada şampiyonlar ligine 3. torbadan gireceğimiz kesinleşti.
Uefa'ya gitmek en mantıklısı. Gruptan çıktın diyelim, zaten 1 tur sonra eleneceksin.
2. torbadan dişimize göre bir takım gelirse yinede belli olmaz gruptan çıkmak hayal değil.
Sadece şampiyonlar ligi havası koklamış 2 tane yabancı yeter.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Guti ORÇ.

gruptan cıkmamız ekonomik olarak iyi bir şey ayrıca prestij de sağlarız fener yapıyorsa bizde yapabiliriz

Cem Goren

inandık ve basardık varmı otesi
:bjk :bjk :bjk
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin