Ana Menü

Çarşı'ya Rakip Çıktı(ladies of Besiktas)

Başlatan mdc, Ocak 30, 2007, 17:40:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SATUKBLADE

olay neden bu kadar abartılıyor onu anlamadım gitti

gruplar var zaten sadece ladysler biraz sesli oluşum içinde oluştular o kadar

yoksa asya kartalları,academy,karagümrüklüler bunların hepside daha aklıma gelmeyen her maç pankartını gördüğümüz şişli gibi bir çok grup var evet yapılan küfür çoook büyük ayıptır. ha onların yaptığıda ayıptır mikrofonun ordan seslerinin gelmesi ama sırf bu yüzden küfür haketmiyorlar ve ayrıca mikrofon işi nasıl olmuştur mechuldur.ama ben 2003 yılında kurulmuş olan dişi kartalları benimsiyorum ama olayı hala abartan arkadaşlarımız var...

rico_ pasa

ya bence hiç onay vermiyorum fenere statlarına  mikrofon koyuyorlar diye laf atıyoruz kızların onune mikrofon koyuyoruz bizim mikrofona ihtiyacımız yok cok abarttılar 
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

bsever1903

valla ben dıgıturke sıkayet yazdım tvden kapalıdan cok kızların sesı gelıyor dıye.mac keyfımızı bozuyo dıye dusundugumude soyledım.musterı hızmetlerınden aradılar ıkı gun once kufur oldugunda sesı kıstıklarını onun harıcınde herhangı bı ses kısması falan yapmadıklarını soyledıler.bende konunun bu olmadıgını 20 kızın onune mıkrofon koyduklarını ve yayında spıkerın bıle sesını bastırdıklarını soyledıgımde bu konuda cok sıkayetın oldugunu ve konunun lıgtvye bıldılırecegını soyledıler.yanı cok fazla sıkayet almıs ladıes of besıktasın yaptıgı mıkrofondan tezavhurat yapması.acıkcası ben tvden mac ızlıyorum ve sadece kapalının sesını duymak ıstıyorum.tamam bagırmak ıstıyolarsa cıksınlar kapalı uste orada bagırsınlar 90 dakık[kufur otomatik editlenmistir-uyarildiniz]ımse donup en ufak bı laf bıle etmez bence oazaman..

freedom forever

yaaa bu konu neden bir tartışma ortamına döndü anlamıyorum,sesleri bozuk çıksın hatta kargalar uçussun ne olucak,bu bayanlar beşiktaşımız için eylemlerini reele geçirerek destek veriyorlar bayan futbolseverleri aynı zamanda türbüne  çekiolar . . .
bırakın becerebildikleri yere kadar gitsinler
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

@LAYINA GİDER

kapalıdaki sesleri anlamadım özette bi pozisyon oluyo çığlık atıyolar allahım yarabbim ya

rico_ pasa

cıyak cıyak bagırıyorlar ya mac seyredemiyoruz zaten butun gun sesleri kulagımızda bari mac izlerken uzak olsunlar
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

eRe

arkadaslar ısteyenler ıcın lıgtv.com.tr adresıne gırın orda sag tarafta bıze ulasmak ıcın yazıo oraya bu sıkayetlerınızı bıldırın ıstersenız sonrada ordan digiturk bolumune gırıp sıkayet edın.ben mıkrafonun onlerınde olmasından rahatsızlık duydugumu ve hatta bjk macını sadece carsıyı dınlemek ıcın ızleyen gs lı febelı ler oldugunu bu mıkrafon yuzunden ızleyenlerın sayısının azaldıgını bıle soledım.sızden aynı desteklerı beklıyorum

not:ben grubun kurulmasından dolayı rahatsız degılım.cunku stadda sadece carsı yok bır cok grup var bu kızlarda ayrı bı grup olabılır onemlı olan mac ızlemenın en zevklı yanı olan carsı grubunun sesının saglam bı sekılde duyulmaması
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

disi_BJKopat

canmert

manisa maçında kazanın oraya geldiler ilk çok şaşırdım valla
numaralıdalardı ve gerçekten iyi bağırıyolar seslerini duydum
helal olsun hepsine...

canmert

Alıntı yapılan: bolşevik - Şubat 04, 2007, 00:06:32
yaaa bu konu neden bir tartışma ortamına döndü anlamıyorum,sesleri bozuk çıksın hatta kargalar uçussun ne olucak,bu bayanlar beşiktaşımız için eylemlerini reele geçirerek destek veriyorlar bayan futbolseverleri aynı zamanda türbüne  çekiolar . . .
bırakın becerebildikleri yere kadar gitsinler
sana da katılıyorum kardeş.

black-eagle

onların sesi yuzunden maçın 70. dakikasına kadar kadar oyundan hiç bi şey anlamadım  :@
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

tufi_bjkli

Alıntı yapılan: canmert - Şubat 06, 2007, 10:36:44
manisa maçında kazanın oraya geldiler ilk çok şaşırdım valla
numaralıdalardı ve gerçekten iyi bağırıyolar seslerini duydum
helal olsun hepsine...
duyarsın seslerini tabi bizde önümüze mikrofon koydursak bizimde sesimiz duyulur

beycan

Hos gelmisler.Ama Besiktas`in sadece bir taraftar gurubu vardir o da Carsi`dir.Taraftar guruplara bolunmesse, yonetimdeki guruplasmalarda ortadan kalkacaktir.Besiktasimiz tek yurek daha basarili olacaktir.Unutmayin, Carsi kapali turubun degil tum statdir.Besiktas herseydir.
Halkin Takimi BESIKTAS

düzceçarşı

ben bu gruba başarılar diyecem ama hiç şansları yokki........

moby

walla böyle bir oluşumun olması güzel bayanlar açısından...o grubu kurmuşlar hll olsun!!!...bence bütün bu tartışmaların çıkış sebebi o mikrafonun orda olması..ewet sesleri hiç hoş çıkmıyordu+resmen kulak tırmaladılar ama sonuçta Beşiktaşımıza destek verdiler.!! (bence rakip oyuncular nerdeyse otarafa oturtalım onları konsantraysonlarını dağıtırlar:p ..tabi bu işin esprisi) bence tek sorumlu o MİKROFONU oraya koyan yada koyduran kişiler.!!! :allaalla