Ana Menü

Futbol Dehası !!! Hahahaha

Başlatan Ersin Develi, Mart 07, 2009, 21:15:55

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Hocayı suçlamak gibi olmasın ama..
Hocam neden skoru korumaya çalışıyorsun 10-0 bile olsa bastırın demen gerek.
Bölünür senin için uykular!

M34

hadi ben Demirören devam etmesin diye muhalefet yapiyorum. ama denizli'yi cok agir bir sekilde elestirmek (böyle bir konuyu ana konu olarak yerlestirmek bunun belirtisi) ne tür bir katki sagliyor Besiktasimiza anlamis degilim? Adam bu yil hic yenilmemis, daha iyi futbol oynuyoruz Ertugrul'un futbolu ile karsilastirdigimizda vs.

Amac ne? Hadi benim bir hedefim var (dogru veya yanlis) ama bu yapilani anlayamiyorum. Amac forumdadaki trafiyi yükseltmekse dogru bir yaklasim ama sirf Denizli'ye olan giciklikdan dolayi Besiktas'in yenilmesini beklemek veya her galibiyetden sonra büyütecle Denizlinin yanlislarini bas konusu yapmak yanlis bir yaklasim bence.

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: delgado1008 - Mart 08, 2009, 13:11:48
Yine komedi başladı bu topiğin isminin 26 hafta kabusu olarak değiştirilmesi lazım kabul edin beyler kaybettiniz özür dilemek de erdemliktir m.d utandırdı bi çoğunuzu

Kimi utandırdı ? Valla ben de hiç öyle bi durum yok aksine daha da güveniyorum hocamıza
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

ben m.denizLi'ye güvenmiyorum.. güvenemiyorum..

AMA eğriye eğri doğruya doğru bakacak oLursak;

sen dünya karması kurmuş oL rakibin kaybetmişse ve istersen dünyanın en kötü takımıyLa oyna yinede üzerinde bir baskı oLur ve kendini defans yapmak zorunda hissedebiLirsin..

heLe bu bizim gibi şampiyonLuk isteyen ve uzun süre şampiyon oLamayan takımLarda çok oLur..

ben artık oyuna feLan bakmıyorum m.denizLi nasıL yapıyor biLmiyorum ama kendisini sevmememe rağmen tebrik ediyorum..

böyLe gaLibiyetLer aLmaya devam etsin yeter..

Cem Goren

çokmu onemli bu saaten sonra guvenip guvenmememiz takım iyi yada kotu gidiyor puan farkı 1e indi artık destek zamanı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Konu sabitliği buton ayarları ile oynarken yapılan bir işlem hatasından dolayı olmuştur. Farklı tuş farklı işlem yapılmasına neden olan bir hata vardı. Giderildi anlık olarak ama konu sabitliği unutulmuş..

Bilginize.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ata vicente

Sevılse de sevılmese de Besıktasın hocasıyla dalga gecer gıbı acılan konunun ısmını degıstırırsek daha ıyı olur.Elestırı yapılabılır haklı da olunabılır fakat ne kadar haklı olursan ol dalga gecersen haddını asmıs olursun...

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Mart 08, 2009, 00:48:37
Sayın SingahLi

Benim için bu takım ( Hacettepe ) Fenerbahçe veya Sivas dan daha zorlu bir rakipti..
Benim için en korkulu rakip artık kaybedecek hiç birşeyi olmayan rakiptir.. Beşiktaş bi yenilirse belki şampiyonluğu kaybedecekti..Bunun stresiyle çıktık bugün rakibin karşısına.
Rakibimiz bugün iyi oynadı..Bizden iyi oynadığı dakikalarda oldu..

Sonuçta kazanmasını bildik ya biz ben buna bakarım!

ŞAMPİYONLUK YOLUNDA KÖTÜ OYNADIĞIN MAÇLARI KAZANACAKSIN..

BAKINIZ Ts.. BAKINIZ Gs.. BAKINIZ Fb..

HANGİSİ ŞUAN BULUNDUĞU KONUMU HAK EDİYORRRRR

Sadece biz mi kötü oynuyoruz bunu bi anlasam varya.. İşte Rakiplerimiz..

Ts..
Bugün evlerinde oynadıkları maçta çok üstün oynamaları rağmen YENİLDİLER...

Gs..
Adam gibi tek bir pozisyon bulamadan 2-1 KAZANDILAR..

Ama onlar bizim gibi konuşmadılar..

YENDİK Mİ YENDİK KARDEŞİM dediler... İYİ OYUNA BAKMIYORLAR ALINAN PUANA BAKILIYOR ARTIK dediler..

Bu lafları dün ve bügün beyaa yoğun bi şekilde işittim benn..

Anlayın artık bişeyleri..

Sayın KralKartal21 ve Diğer md yi savunan arkadaşlarım Geçte Olsa Gerçeği Anladınız,Geç Olması Önemli Değil Önemli Olan ANLAMIŞ Olmanız...Ben Bi aralar Diyordum İyi Futbol Şart Ama Skorda önemli,İyi Futbol olmayabilir ama sonuçta önemli,O zaman herkes karşı çıkmıştı Yok biz keyif almak istiyoruz,yok iyi oynasın yenilsin Gibisinden laflar etmişti çoğu arkadaşım,Sizin o zamanlar dediğinizi Şimdi ben size diyince Kimine söre SAÇMALIK oldu(o da karşısındakinin düşüncesine her ne olursa olsun SAYGI duymak yerine SAÇMA diyecek Kadar Aciz düşünen arkadaşlarımız) Kimine de alay konusu oldu..

Evet Hacettepe maçının tek sorumlusu md değildi ama Yaptığı hatalarla en büyük sorumlu oldu..Bobo 75 dk da oyundan düştü Zaten hacettepe açık veriyordu Bobo nun yerine Holoskoyu alabilirdi,Almadı..Futbolun en önemli kuralı Düşene atacaksın,atamazsan bu duruma düşersin Bobo yerde zaman geçirir,Korner köşesinde top saklarsın Bu da Beşiktaşa yakışmaz,Yerine göre yakışır ama Hacettepe ye karşı yakışmaz Yakışmadıda..Unutmayalım Liverpool Teknik direktörü maç 8-0 iken bile Futbolcularına atak yapmaları için talimat veriyordu Söylermisiniz 8-0 dan daha garanti bi skor olurmu??

Bir zamanlar BÜTÜN başarısızlıkları Ertuğrul Sağlam a yüklerken Bugun md ye toz kondurmuyor..Sağlam daha acımasız eleştirildi,Şimdi bizler md yi eleştirirken Yok efendim bir Beşiktaşlıya td yi eleştirmek yakışmıyor,yok şampiyonluğa giderken amacınız ne,yok eleştirmek için bahane arıyorsunuz daha neler neler Peki Ben size soruyorum Bu takım Daha ligin İlk haftasında ŞAMPİYONLUĞA oynarken Teknik direktörümüzü eleştirmek ne  kadar doğruydu veya Ligin 7. haftasında Göndermek Ne Kadar DOĞRUYDU..

Balık Baştan Kokar..

ata vicente

Ben hala anlamıyorum ne ertugrulmus beee takım sampıyonluga gıdıyor hala ertugrulda ertugrul.Bırakın su ertugrul olayını artık.Ayrıca mustafa denızlıyı elestırebılırsın ama dalga gecememelısın bukadar basıt.Besıktas taraftarına yakısan budur.Balık bastan kokar o da dogru ertugrul gecen seneden bellı ettı nasıl bır anlayısı oldugunu.8 tane yedıgımız macta nazarlıgımız oldu...

Ersin Develi

Alıntı yapılan: ata vicente - Mart 09, 2009, 14:43:48
Ben hala anlamıyorum ne ertugrulmus beee takım sampıyonluga gıdıyor hala ertugrulda ertugrul.Bırakın su ertugrul olayını artık.Ayrıca mustafa denızlıyı elestırebılırsın ama dalga gecememelısın bukadar basıt.Besıktas taraftarına yakısan budur.Balık bastan kokar o da dogru ertugrul gecen seneden bellı ettı nasıl bır anlayısı oldugunu.8 tane yedıgımız macta nazarlıgımız oldu...

Yazdıklarımı Anladığını Sanmıyorum

Cem Goren

daha oncede yazdım şimdide yazıyorum artık bırakalım bunları fener gs çokmu iyi oynuyorda kazanıyor arkadaşlar bizimde kotu oynayıp kazanma hakkımız var ts maçında iyi oynadıkda ne oldu 1 puan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Sayin Denizlinin nasil biri oldugunu biliyoruz,
neden elestiriyoruz ki, yapisi, dusuncesi kendisi boyle,
umarim düse kalka sampiyon oluruz
ama olursakta rakiplerimizin salakligindan oluruz...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ersin Develi

Alıntı yapılan: SingahLi - Mart 09, 2009, 16:41:18
Alıntı yapılan: ata vicente - Mart 09, 2009, 14:43:48

Yazdıklarımı Anladığını Sanmıyorum

+
Dalga geçtiğimi Düşünmüyorum Eğer Gülmek Dalga Geçmekse md fb maçından Sonra Gülerek Bütün Beşiktaşlılarla Dalga geçmiştir

keskinli

takim kötü oynuyor ilk basta bunu kabul edelim
sonuclar her ne kadar iyi olsada,bu sene hic mac kaybetmemis olsakda ilerisi icin umutlanamiyorum
rakiplerimizle oynamaya baslayinca farki görecegiz
hacettepe macinda hocanin bi hatasi vardi bana göre,sag kanada serdari alip ekremi sola almasini anlayamadim
cisse ve yusufun alinmasi cok yerindeydi,kaybettigimiz orta sahayi kazanmak icin iyi bi taktikti ama yusuf ve cisse kötü oyunlariyla bu taktigi bozdular
defans oyuncularinin sacma sapan hatalari maci zora soktu
genel olarak bakarsak hoca beni hayal kirikligina ugratti
ertugruldan sonra alabilecegimiz en dogru hocaydi,fakat genelde defansif oynatmasi ve ortaya cikan cirkin futbol beklentilerimi kücülttü,maalesef sampiyonluk gözükmüyor ufukta
bunun tek sorumlusu hoca degil tabiiki,bi türlü bekleneni veremeyen sporcularimzinda katkisi var

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

delgado1008

Balık hafızalıyız ya daha geçen sezon belediye maçında önlem alamayan DEHAMIZ yüzünden şampiyonluk gitmedimi keşke maçta 90 dak defans oynayıp maçı kazansaydık denizli az bile yapıyor ben olsam yusufun yerine birde incemanı oyuna sokardım ben vanspor faciaları yaşamak istemiyorum fener neyse hacettepede o aynı mücadeleyi taktiği uygulamazsan şampiyon olamazsın futbolda artık küçük takım filan yok sonra taner gülleri gibi biri çıkar utanırsınız
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...