Ana Menü

Futbol Dehası !!! Hahahaha

Başlatan Ersin Develi, Mart 07, 2009, 21:15:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Herhalde denizli sahada olsa daha iyi sorardık ona..

Kenardan bu maça ne kadar müdahale edebilirsin..

Hocasız çıksan bu pozisyonları vermemen lazım zaten..

Eleştirileriniz gereksiz açıkcası. Buda yapacağınız doğpru eleştirileri anlamsız kılıyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZLataN

Bi hoca takımına kenardan müdaheLe edemiycekse ne işi var ki o kuLubede.Takımı kursun tribüne çıksın madem.
MeseLa Hacettepenin en bastırdığı anLarda eLi beLinde yürüyen Boboyu kenarı aLıp HoLoskoyu iLeri koyarak rakip savunmanın iLeri hatLa iLetişimini bozabiLirdi.Çünkü hiç bir savunma rakipte HoLosko gibi hızLı bir oyuncu varken iLeri açıLmayı göze aLamaz, iLeri açıLamayan Hacettepe savunmasıyLa forvet arasındaki mesafe uzardı ve Hacettepenin oyunu bozuLurdu.Çünkü o kadar geniş bi aLanda oynuyacak bi takım değiL Hacettepe.
vs. vs. açıkçası ben MD'nin oynattığı oyunu beğenmiyorum, kazanıyoruz ama nasıL kaznıyoruz herşey ortada.

(bkz: 27 subat 2009 besiktas istanbul bb spor maci)
(bkz: 7 mart 2009 hacettepe besiktas maci)

NoPasaran

Hocalar müdahel etmez demiyorum ancak rakibin senden çok zayıfsa bütün suçu hocaya atmak mantıksız..

Oyunun kötü gittiği anlarda Hoca doğru iş yaptı aslında..

Cisse ve Yusufu almakla.

Senin Holosko mantığıda yanlış değil ancak onun doğrusu bu maç buydu..Ki benim doğrumda aynısı idi aslında.

Rakip üstüne geliyor orta saha basamıyor ve sürekli top kaybı yaşarken

Cisse ile orta sahaya güç kazandırmak
Yusuf ile sahada olmayan delgadonun yapamadığını yapmak

3-1 olmuş lay lay lom giderken yenilen bir gol..

Nyse çok uzatmayacağım..

Yendiğimiz her maç ilerisi için umut oluyor..

Ligin 2.cisi olduk..

Bu bizim diğerlerinden iyi olduğumuzu gösteriyor ŞİMDİLİK.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

delgado1008

son 5 sezonun şampiyonu geçen sezonun cl finalisti Beşiktaşı ne hallere düşürdün DENİZLİ senden hoca filan olmaz 
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

punisher1903

takın 2-0dan sonra hacettepeyı kusumsedı o mac 2-2 olsaydı 5 yada 6 gol atradık

Kralkartal21

Sayın SingahLi

Benim için bu takım ( Hacettepe ) Fenerbahçe veya Sivas dan daha zorlu bir rakipti..
Benim için en korkulu rakip artık kaybedecek hiç birşeyi olmayan rakiptir.. Beşiktaş bi yenilirse belki şampiyonluğu kaybedecekti..Bunun stresiyle çıktık bugün rakibin karşısına.
Rakibimiz bugün iyi oynadı..Bizden iyi oynadığı dakikalarda oldu..

Sonuçta kazanmasını bildik ya biz ben buna bakarım!

ŞAMPİYONLUK YOLUNDA KÖTÜ OYNADIĞIN MAÇLARI KAZANACAKSIN..

BAKINIZ Ts.. BAKINIZ Gs.. BAKINIZ Fb..

HANGİSİ ŞUAN BULUNDUĞU KONUMU HAK EDİYORRRRR

Sadece biz mi kötü oynuyoruz bunu bi anlasam varya.. İşte Rakiplerimiz..

Ts..
Bugün evlerinde oynadıkları maçta çok üstün oynamaları rağmen YENİLDİLER...

Gs..
Adam gibi tek bir pozisyon bulamadan 2-1 KAZANDILAR..

Ama onlar bizim gibi konuşmadılar..

YENDİK Mİ YENDİK KARDEŞİM dediler... İYİ OYUNA BAKMIYORLAR ALINAN PUANA BAKILIYOR ARTIK dediler..

Bu lafları dün ve bügün beyaa yoğun bi şekilde işittim benn..

Anlayın artık bişeyleri..

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

yenerr17

kralkartal21'in söylediği çok doğru hacettepe gerçekten küçümsenecek bir takım değil..son kozlarını oynuyorlar takım olarak önemi bu..ama futbolcular da haliyle küme düşülürse ligde kalmak isteyecektir büyük takımla oynanan maçlar onlar için çok önemlidir..orhan,murat kalkan ve yabancıları gerçekten iyiydi..kaybetcek bişeyleri yok az da olsa kazanmak için uğraşıyorlar..He md'nin hatası ilk yarıya çıkarken sağ kanadı koridor gibi boş bırakmaya göz yummasıydı 2. yarı düzeltmeye çalıştı ama bi nebze düzeldi..yolumuza devam ediyoruz zor bir deplasmandan 3 puan aldık önemli olan bu

aquilas

ya ne olur bu kadarda basit olmayalım M. Denizlimi çıkıp oynayacak yahu defans hata yapıyor suçlu hoca orta saha basmıyor suçlu hoca ne yapsın adam holoskoyu soksan ne olacak orta sahan defansın hata üstüne hata yaparken telloda kaçırdı karşı karşıyaken atsaydı böle olmayacaktı ama yok fenerin 7 attığı takım dememiz yanlış bu tip takımlar tehlikeli hatırlayın sakarya küme düşmeyi garantiledi bize karşı nasıl oynadı ve beraberlikle bence bizim fişimizi çekti gitti artık bu saatten sonra her maçımız zor olacak ama m.denizli cisseden daha fazla ne alabilirki ne yapsın delgado isteyince nasıl oynuyo görüyoruz ama adam 20 dakka oynadı ve saldı kendini yapma kardeşim bu kadar basit defans hatası olmaz ki ofansif yönümüz her geçen gün iyiye gidiyor fakat geri dönemiyor takım bence m.d den çok oyuncuları eleştirmek gerekiyor bugün deli gibi pozisyonları harcayan rakibi hep ezen t.s yenildi ama dün rakibine adam gibi 2 pozisyon bile yakalamayan dökülen gayse 3 puanı kaptı her şey basit 3 puanı al ama nasıl alırsan al artık bu saatten sonra açık söleyeyim ben futbol beklemiyorum bu kadro eğer şampiyon olursa bu bile muhteşem bişi serdar kurtuluş serdar özkan cisse bunlar bu takımda hep oynayan ve bi iş yapmayan adamlar ve biz yeniyoruz daha ne olsun

M34

Deha mi degil mi bilemem ama en iyi yerli 2 teknik direktörden biri. Riza'dan da, Ertugrul'dan da iyi. Eger bugün puan farki 3e inmisse bu onun basarisidir. Mustafa Denizli ve Ernst'i transfer etmekle simdiye kadar en iyi iki isi yapmistir Demirören.

Sampiyon olacagimizdan en kücük bir kuskum yok. Keske olmasak mi? Evet, keske olmasak .. cünkü eminim ki, oldugumuz vakit Demirören en az 10 yil daha bir yere gitmez.

Bugünkü (dünkü) maca gelince ... cok iyi basladik oyuna, fazla iyi hemde .. buda rehavet getirdi .. Teknik Direktör birsey yapamaz ki .. Takimda alt yapilari zayif cok futbolcu var ... bunlari eliyemeyiz bu saatden sonra ... önümüzdeki maclar icin tek ümidim golü gec bulmamiz ...

ata vicente

ya arkadaslar cok uzgunum sızın adınıza amaaa bu Besıktas bu sene mustafa denızlıyle sampıyon olacak!!!

Insallah bır mucıze olurda sampıyn olamazsa kınlarınız yolda beyler.Hayatımda bu kadar elestırmek ıcın elestıren ınsanlar gormedım yaaa resmen besıktasın galıp gelmesınden rahatsızlık duyoyusunuz actıgınız topıclede dalga gecıosunuz.Ayıp Ayıp....

ilhan mansız_melis

Şu anda bizim futbola değil sonuca bakmamız lazım dediğim gibi iyi oynayana puan vermiyorlar
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

artık cokmu onemli teknik konular ya buyuk takımsan kotu oynasanda kazanacaksın artık kimseyi suclamayalım haklı olsak bile susmalıyız artık kritik haftalar bunlar yok onu aldı yok bunu aldı çokmu onemli 3 puan bizim oldu ona bakmalıyız
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

Cem e katılıyorum.Yazdığım yorumlarda her ne kadar hatalardan bahsetsemde bu saatten sonra 3 puan almak iyi oyundan ve maça nasıl çıkacağımızdan önemlidir.

NoPasaran

2 gün değil her gün bedava

reklamı aklıma geldi

3-4 maç değil 2008.21.12 den beri yenilmiyoruzz  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

delgado1008

Yine komedi başladı bu topiğin isminin 26 hafta kabusu olarak değiştirilmesi lazım kabul edin beyler kaybettiniz özür dilemek de erdemliktir m.d utandırdı bi çoğunuzu
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...