Ana Menü

BEŞİKTAŞ-Ezikbahce(Basket)

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Ocak 29, 2007, 15:24:41

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dejembeji

aslında iyii oynadık ama.basit hatalar yuzunden..yenıLdıq.o taraftara bi galibiyet yakısırdı...

Adriano

1.Reese çok kötüydü..
2.Barış Güney denen fenerli oynatılmamalıydı..
3.Ezikbahçe'nin 3' lükçüleri formdaydı.. (Damir denen sırp)
4.Acaip fazla Faul atışları kaçırdık..(Bunlar kaçmamalıydı..)
5.Pota altında çok gereksiz sayı atma ısrarından çok top kaybettik..

Neyse önümüzdeki tüm maçları almalıyız Sampiyon olabilmek için.. SaygıLar..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Çarþý Ulan !

Alıntı yapılan: CooLDumaN - Şubat 04, 2007, 19:35:18
Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Şubat 04, 2007, 18:23:09
ne olurdu şu maçtan çıldıra çıldıra çıksaydık...yazık oldu ya kötü de oynamadık
damır mırsıc yaktı bızı yaw.çat çat salladı 3 luklerı

3 lük atçak adam yokki takımda...koskoca maç 3 tanemi ne 3lük attık ya

Timurlenk

Alıntı yapılan: Adriano 1903 - Şubat 04, 2007, 19:39:48

2.Barış Güney denen fenerli oynatılmamalıydı..
b]

barış güney fenerli değildir Hasta Beşiktaş'lıdır.Ayrıca fenerli olsaydı bu yapılanlara ses çıkarmazdı.

melankolizm

noumAyberk

Ya Allahım böle bişi olmaz oraya giden taraftara yazık.Sabahın 9unda kalktım, .... karaborsacıya 25 milyon verdim üstüne bide mırsıçın 3lükleri :( Yanlız ne zamandan beri fener maçına gitmiodum öle bi rahatladım.Bide maç başlamadan semih sahaya çıktıında tra.esti semih diye bağırdık semihte güldü gördünüzmü.Ayrıca belki televizyondan izleyenler görmemiştir barış güney solomonu dövmek üzreydi ve o pozisyondan sonra sürekli türbünlere gelere el haraketleriyle hadi coşun bağırın hareketleri yaptı bir fenerlinin bunu yapıcaını zannetmiyorum

robinho

Thomasla Reese cok iyi uclukculer ama Thoomas i gercekten bugun iyi tuttular..Brook Sales herhalde sakatti..Fuck you Solomon diye biraz daha bagirsaydik cok iyi olurdu..Keske 5 yabanci oynatabilsek acaba su 5i yenebilirlermiydi acaba?

El-Amin
Jammel Thoomas
Wright
Varda
Kimani

ist.hatirasi/3-4

mrsic yaktı yakar taby adam aksama kadar  ucluk calısıyor ki giriyor...bizimkiler potaya atıolar orasına burasına carpıyor...çalışmaları lazım...boyle nereye kadar gider...adam gibi ucluk atan yok takımda son sanieler 3 luk atıcaına adam halen pota altına girmek anlamadım cok calısmalılar!!!

hakem fener içeri girmeden 1-2 hata daha yapsa kan govdeyi gotururdu...millet cıldırdı...yanımda duran en sakin ark. bile kafayı yedi...

taraftar olarak cok iyiydik...takımda iyi olabilirdi!
YÖNETİM İSTİFA !!!

noumAyberk

ya bak hakem konusunu açmıcaktım sen açtırdın yine küfür edice i... hakem geldi dışarı çıkan topu içeri soktu böle bişi varmı yaa

CooLDumaN

Alıntı yapılan: ayberknouma - Şubat 05, 2007, 00:50:14
ya bak hakem konusunu açmıcaktım sen açtırdın yine küfür edice i... hakem geldi dışarı çıkan topu içeri soktu böle bişi varmı yaa
Bence hakem macın gıdısatını etkılıyen hareketler yapmadı.sorun taraftarımızdada degıl
Soru takımdaa...
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

noumAyberk

tolga sen maçı izlemedin heralde solomon geldi barış güneyin gözünü çıkaredı centilmenik dışı faul yerine hakem faul verdi,bizim lehimize dışarı çıkan topu ayıyla içeri soktu varmı böle bişiy

delgado

SiYaH BeYaZ ÖLüM YaŞaM ((ÇARŞİ))

Unforgiven

Öncelikle şunu söğlemek istıyorum Mırsıç denen sırp gibi yorumlar pek yakişmamiş, bariş fenerliydi yok hasta beşiktaşliydi felan filan sidik yariştirmayalım,
Eğer bariş beşiktaş forması giymişse o forma için oynıcağindan en ufak bir şüphem olmadı.Mırsıç'e gelınce Eziklere gelmeden önce avrupada en iyi şutör seçıldi ve sayı kralı olmuştur yani boş adam değildir.Yok 5 tane yabanci ile oynayabilseydik böle olurmuydu gibi düşüncelere de girmemin anlamıda yoktur.Şampiyonluğa gelınce şampiyon belli zaten çok büyük ihtımalle Türk telekom yada Efes pilsen olucaktır.

Bu takımda o oynasaydı bu oynasaydı felan filan gibi düşünceler yerine, adam akıllı pivot'lar, guard'lar alınsaydı yani PARAharcansaydi bu takıma yalandan transfer yapılmasaydı böle olmazdı,bu takım olmadiği dönemleride biliyoruz.  :bjk
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

srdr

valla
Alıntı yapılan: Unforgiven - Şubat 05, 2007, 13:11:18
Öncelikle şunu söğlemek istıyorum Mırsıç denen sırp gibi yorumlar pek yakişmamiş, bariş fenerliydi yok hasta beşiktaşliydi felan filan sidik yariştirmayalım,
Eğer bariş beşiktaş forması giymişse o forma için oynıcağindan en ufak bir şüphem olmadı.Mırsıç'e gelınce Eziklere gelmeden önce avrupada en iyi şutör seçıldi ve sayı kralı olmuştur yani boş adam değildir.Yok 5 tane yabanci ile oynayabilseydik böle olurmuydu gibi düşüncelere de girmemin anlamıda yoktur.Şampiyonluğa gelınce şampiyon belli zaten çok büyük ihtımalle Türk telekom yada Efes pilsen olucaktır.

Bu takımda o oynasaydı bu oynasaydı felan filan gibi düşünceler yerine, adam akıllı pivot'lar, guard'lar alınsaydı yani PARAharcansaydi bu takıma yalandan transfer yapılmasaydı böle olmazdı,bu takım olmadiği dönemleride biliyoruz.  :bjk
valla helal sana . bana yazacak birşey bırakmadın arkadaş.bu taraftara bu takım sunulurmu ya..
play off tada en çok bir tur geçeriz bu oyuncularla..
beşiktAŞK - since 1903

robinho

[quote author=Unforgiven link=topic=2417.msg56231#msg56231 date=1170673878

[/quote]

adam akilli pivot derken kimani guard derken kerem tunceri+el amin sana yetmezse ben sana ne diyeyim .. gene donup dolasip benim dedigim yere geliyorsun adam akilli pivot derken wright+kimani 2lisi guard derken kerem+el amin 2lsii benm dediginde pek bir farki yok dediginin dosdm