Ana Menü

BEŞİKTAŞ-Ezikbahce(Basket)

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Ocak 29, 2007, 15:24:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ist.hatirasi/3-4

:bjk2  Beşiktaş-ezikbahce 04-02-07 pazar gunu akatlarda 15:00'da baslıyacak!!!

sonuc ve tribun hakkında konusmuyorum...hersey o gun ortada olucak! :bjk2 :bjk2 :bjk2 :bjk2

sadece bilgi amaclı vermek istedim..
YÖNETİM İSTİFA !!!

die-4-u

ilk maçın rövanşını almalıyız çünkü olası bi play-off eşleşmesine 1-0 geride başlarız aksi takdirde..takıma güveniyorum yeni amerikalılar takıma dinamizm getirdi

Unforgiven

Uleyn gelmek istıyorum bu maça varya eğer olurda evden kacarsam gelıcem ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

CHEm !

malesef ben gelemicem
perşembe gecesi şehir dışına çıkıyorum
ama gereken yapılacak
kalbim sizinle
Allah kitap Beşiktaş

Non Mollare Mai

AkatLardan çıkış yok ! Her türLü aLırız..
edit

2 dia 2 muerto

Bu macı kesınlıkle almamız gerek...Bizim desteğimizle de takımımız bu macı alacak inşallah

ist.hatirasi/3-4

oyuncular atmosferi gorunce havayı yakalarlar die dusunuorum...bu sefer her zamankinde daha fazla bagırmalıyız...oyuncular bile sasırmalı...yaparız die de dusunuorum!

gelicessss
YÖNETİM İSTİFA !!!

zorcocuk025

BU AKATLAR NERDE ? NASIL GİDERİS

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

zorcocuk025

Timurlenk

kadıköyden karşıya geç.Beşiktaş'tan etiler otobüslerine bin.akmerkez durağına gelmeden 1 durak önce in.sağ çaprazında okul olacak zaten görürsün aradan gelen arabaları o yöne doğru takip et yani okulun yanından okulun arka tarafına geçtiğinde aşağıya doğru yürü zaten tabelâları görürsün.

biraz uzun oldu ama :D

noumAyberk

CooLDumaN

Ulan biz yine tv den izlicezz yaww :ahh :ahh
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

Timurlenk

arkadaşlar forzadan takip edenler biliyordur ama bilmeyenler için ölüyorum beyaz giyinin !

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş