Ana Menü

BEŞİKTAŞ-Ezikbahce(Basket)

Başlatan ist.hatirasi/3-4, Ocak 29, 2007, 15:24:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Unforgiven

Uleyn bilet fiyatları süper maç süper ama ben deli oldum ama maça gelemıyorum yasak doktor yasakladı ben böle şansa ne diyim ya offffff offffffff by maç televizyon başinda izlenmez  :(
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

kerem

fiyatlar çok uygun ya bende maçdayım pazar günü

Anarchy*

ıns yenecez gomecez akatlaraa!!

Timurlenk

pota arkası biletleri bitti ben yan taraf bileti aldım.yarına kalmaz bilet almak isteyenler acele etsin !

Çarþý Ulan !

Allaha şükür aldık bilet..kısmetse gidiyom pazara forza pota arkası

delgado

salonu başlarına yıkalım olur mu
SiYaH BeYaZ ÖLüM YaŞaM ((ÇARŞİ))

Çarþý Ulan !

eşcinseller gelirmi dersiniz

veya yer ayrılmışmıdır

carsi52

NTV veriyo demi yoksa atv mi hangi kanal ya :(
Bölünür senin için uykular!

carsiköln

alcaz bu maci, söke sökeeeeeee
Inadina Beşiktaş

Timurlenk

bunların ben ballarına ya adamların her attığı üçlük girdi.her türlü pisliği yaptılar yine bu kadar çirkef bir takım olamaz millet çıldırdı yemin ederim sahaya inecektik.

bu oyun erkeklere oynanır kızlarla değil mirsad karı gibi kaçmalar kendilerini yerlere atmalar insan utanır ya.

bizim takıma gelince hiç bir cacık olmaz !

Unforgiven

Giden yıldızları yerine sıradan yabancilar,sırdan yerli oyuncularla kadro kurulursa pek fazla bişey beklemk saçmalık olur bizim takımdan ne yoğurt olur nede cacik ! o yüzden El-Amin gitdi kerem geldi kerem  gitdi yerine onun ayarında guard gelmeliydi Ratko Varda gitdi başaka bir pivot alınmalıydı ama olmadı neyse daha çok bekleriz biz allah yardım etsin bize :(
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

CooLDumaN

Alıntı yapılan: Unforgiven - Şubat 04, 2007, 17:20:10
Giden yıldızları yerine sıradan yabancilar,sırdan yerli oyuncularla kadro kurulursa pek fazla bişey beklemk saçmalık olur bizim takımdan ne yoğurt olur nede cacik ! o yüzden El-Amin gitdi kerem geldi kerem  gitdi yerine onun ayarında guard gelmeliydi Ratko Varda gitdi başaka bir pivot alınmalıydı ama olmadı neyse daha çok bekleriz biz allah yardım etsin bize :(
Ahh el-amin ahh ne oyuncular gitti elımızden
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

Çarþý Ulan !

ne olurdu şu maçtan çıldıra çıldıra çıksaydık...yazık oldu ya kötü de oynamadık

carsi52

ulan nasıl yenildik bea bunlara :oklava :oklava
Bölünür senin için uykular!

CooLDumaN

Alıntı yapılan: Çarşı Ulan ! - Şubat 04, 2007, 18:23:09
ne olurdu şu maçtan çıldıra çıldıra çıksaydık...yazık oldu ya kötü de oynamadık
damır mırsıc yaktı bızı yaw.çat çat salladı 3 luklerı