Ana Menü

Haftaya tablo böyle olabilir (gölge etmeyin)

Başlatan gürol, Ocak 25, 2009, 21:37:26

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgado1008

Puan tablosu itibariyle kaybedilmiş birşey yok sadece ilk yarıda üzüldüğüm maçlar kayseride yediğimiz  dakikalarda gelen gol bursada nobrenin boş kaleye atamayıp berabere biten maç ve hakemlelerin sayesinde kaybettiğimiz 2 derbi bunun dışında mustafa denizlinin söylediği ve benim hergün dikkatle baktığım 25.hafta olayı gerçekleşirse bu sene mutlu sona ulaşabiliriz
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

NoPasaran

Denizli bu ülkenin en iyi hocası..

Bu kadar iddalıyım..

Ancak dediğim gbii

"Cumhuriyet gazetesi" okuması
Yeri geldiğinde içki içmesi
Bayan arkadaşları olması.

onu hiç bir zaman sindirtmeyecekler bu dönemde Beşiktaaşa...

o yüzden şampiyon olamayacağız..

Gürol konuna gölge ediyorum belki ama durum bu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

delgado1008

sana denizlinin tabiriyle içimizdeki irlandalı demek istiyorum:):) Denizli hesabı kitabı iyi yapan adam 25 diyorsa bir bildiği vardır eğer istediği gibi olaylar gerçekleşirse bu adam 25. haftadan sonra kimseye şampiyonluğu filan vermez ondan sonra varsın kimse içine sindirmesin...
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

keskinli

volkan her yerde siyasi düsünüyorsun
cumhuriyet okumakla,icki icmekle ne alakasi var bu isin?
ciksin takima adam gibi top oynatsin,bizleri ümitlendirsin
özel hayatinda isterse her gün dansöz oynatsin,kimse takmaz
ama takima top oynattiramazsan,öksürügün bile hesabi sorulur türk sporunda
simdiye kadarda takima bi sey katamadi maalesef
asil konuya gelmek gerekirse,besiktasli olarak hep iyi seler düsünüyoruz,basrili olacagimiza inaniyoruz
tarafsiz sporsever olarakta oynanan futbol bizi karamsar ediyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Düşünmek zorundayım çünkü öyle abi..

Küçük Hakanları, Hakan Şükürleri tvlerde izleyip burada yorum yapan arkadaşları biliyorum..

Mustafa Denizli geldiğinden beri gülüyor. Ne olusa olsun bu takım şamğpiyon olacak diyor..

Hiç hayatınızda bu kadar kendinden emin bir hoca gördünüzmü?

Geldiği takımlaradada Beşiktaşlı olmayan birisinin bu kadar eleştirilmesini doğru buluyormusunuz?

Bu takım bu hafta kötüydü evet ama ondan önceki haftalardaki yenilgilerde ya iyi top oynadı ya futbolcularının saçma işlerinden puan kaybetti (Kırmızı kartlar)

Bir tane oyuncu transfer etmeden eleştirildi her hafta...

Nasıl şampiyon olacağız sanıyorsunuz ben anlamıyorum...

Takım bölünmüş tribünler bölünmüş..

İnanç yok olmuş..

Yenilsede hocayı eleşitirsek diye bekleyen bir sürü arkadaşımız var malesef..

Ben inanmıyorum şampiyonluğa..

26. haftaya lider girsekte inanmıyorum...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yenerr17

ben sadece haftayı değil 3 haftalık periyodu değerlendirmek istiyorum.gurol arkadaşımızzın dediklerine katılıyorum öncelikle..Bir sonraki hafta konyaspor deplasmanındayız gündüz maçı olması kötü ancak konyaspor çok kötü başladı ankarspor karşısında varlık gösteremedi 3 puanı alırız diye düşünüyorum.Galatasaray kayseriyi yener,sivas kocaeliyi yener.Fener büyükşehir belediye istanbul karşısında puan kaybedebilir.Olimpiyat stadının atmosferini kaldıramaz en azından berabere biter o maç.Trabzon sahasında kazanır.

bir diğer hafta trabzonsporla oynuyoruz.Düğüm burda çözülecek kesinlikle yenmeliyiz trabzonspor o kadar ahım şahım futbol oynamıyor bana göre.Sivas bursa deplasmanına gidiyor burdan da bursanın en az 1 puan alacağını düşünüyorum.fenerbahçe haccettepeyi yener.Antalyaspor çok büyük bir ihtimalle gündüz maçında galatasaraydan puanı kapar diye düşünüyorum.Şifo geldiğinden beri yaptıkları ortada.

sivas 41-(40)
galatasaray 40
fener 40
BEŞİKTAŞ 40
trabzon 38

sölediklerimle puan tablosu arasında hatam varsa söyleyin :)

eRe

Alıntı yapılan: s.volkan - Ocak 25, 2009, 23:53:03
Denizli bu ülkenin en iyi hocası..

Bu kadar iddalıyım..

Ancak dediğim gbii

"Cumhuriyet gazetesi" okuması
Yeri geldiğinde içki içmesi
Bayan arkadaşları olması.

onu hiç bir zaman sindirtmeyecekler bu dönemde Beşiktaaşa...

o yüzden şampiyon olamayacağız..

Gürol konuna gölge ediyorum belki ama durum bu..

abı futbolada bu olaylar yansıcaksa bız yasamayalım bu hayat bıze haram
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Alıntı yapılan: delgado1008 - Ocak 26, 2009, 00:02:12
sana denizlinin tabiriyle içimizdeki irlandalı demek istiyorum:):)

hı hı tamam
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

volkanın herkese garip gelen ama ilerleyen zamanlarda haklı olduğu çok lafı olmuştur bugüne kadar.
ama volkan denizlinin siyasi görüşü yüzünden başarısız olacağı konusu bana göre yanlış.öyle bile olsa boyalı basın ve beşiktaşın yarısından çoğu siyasi olarak cumhuriyet gazetesi okuyanlardan olduğu için söylediğinin tersi olması lazım bana göre.

siyaseti bir tarafa bırakacak olursak
mustafa denizli beşiktaştaki tek doğru öncelikle bunu belirteyim.

şu bir gerçek beşiktaş taraftarı ne zaman arkasını dönse takım batıyor.
çok büyük bir ikilemde kaldım bu konuyu açarken.
nedeniyse takımın başarısını istememle birlikte demirören in basarısızlığını isteyen birisiyim.ama kahretsin ki malesef demirören beşiktaşın başkanı onun başarısızlığı beşiktaşın başarısızlığı oluyor.

HİÇKİMSE BEŞİKTAŞTAN ŞAMPİYONLUK İSTİYORUZ DİYE DEMİRÖRENİ DESTEKLEDİĞİMİZİ ALGILAMASIN.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Önce Beşiktaş gürol..

Başkanı bende başarısız buluyorum emin ol. Ama Demiörenin bir şampiyonluk görüp ağladığını inan o kadar çok istiyorum ki.

Şampiyonluğa giden yol İnançtan geçer..

Halen Nobreyi Rüştüyü yada ne bilim yusufu kabul edemedikten sonra kolay değil bunlar..

Bu hafta maç izliyorum. Allah göstermesin bir gol gelse kaza eseri ne olurdu o stad sizce?

yuhlamalar
istifaya davetler
vs vs vs..

Arkadaş bana irlandalı demiş sanırım ama asıl irlandalılar O tribünlerde. Ben Beşiktaş tribünlerini 5 sene önce terkettim. Beşiktaş tribünleri istesin bu takım bu sene şampiyon olur bundanda adım kadar eminim..

Takımın başarısızlığından memnun olanlar oldukçada başarı gelmeyecektir..

Bakın aynı durum bu sene azizenin takımındada var , takımın durumu ortada..

Tribünler tek ses olmalı..

Başarı için el ele kol kola verilmeli..

Başkanından Hocasına Yusufundan nobresine sevsekte sevmesekte birlik olup zafere koşmalıyız..

Herkes Denizlinin söylediği kadar şampiyonluğa inandığı gün bu takım önüne geleni ezer geçer

Delgadolu Yusuflu Sivoklu Holoskolu Bobolu Serdar Özkanlı Nobreli Zapolu rüştülü Toramanlı Beşiktaşa yeterki biraz güven ve güç verelim..

Yenilsede inadına sevelim..

Hrkese herşeye inat..

Yazacak çok şey var ama yarın iş var..

Utandırın inanmayan herkesi çocuklar. Başta beni..İrlandalı volkanı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

çok güzel yazmışsın volkan da işte bu herkes destek vermelide ki heskese sende giriyorsun :d
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carsi52

Bu futbolla bu yönetimle şampiyon olcağımızı sanmıyorum.
2 seneden beri olan şeyler olur yine.
İnşaallah yanılırım bu sefer şeytanın bacağını kırarız.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

gurol abi dogru soyluyorsun mantıklı bir dusunce guzel bir tablo belki gesede denizli onunde puan kaybedebilir deplasman fobisi var adamların
ama bizim kazanmamız şart tese maçında herkesin ne old. gormesi lazım ki ben ts onunde takılacagımızı sanmıyorum
kaybettiğimiz bir şey yok gibi ama keşke daha iyisi olsaydı ama olsun onumuzdeki maçları kazanırsak zaten şampiyon oluruz
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Bu futbolla trabzonu nasıl yenicez allah aşkına ?
Ben trabzon maçından korkuyorum.
Trabzon böyle oynamaya devam ederse (ki devam edicekler büyük ihtimal) bizde bu futbolla yenemeyiz.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

evet dogru ama sonucta trabzon maçının havasının farklı olacagı gorusundeyim ben ve trabzon onunde takılmayacagımızdanda adımın cem old. kadar eminim goreceksiniz!!!!!!
altın kapılarımız kan oldu tayfun