Ana Menü

Haftaya tablo böyle olabilir (gölge etmeyin)

Başlatan gürol, Ocak 25, 2009, 21:37:26

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

İnşaallah takılmayız trabzon önünde.
Bölünür senin için uykular!

gürol

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 26, 2009, 16:37:51
Bu futbolla trabzonu nasıl yenicez allah aşkına ?
Ben trabzon maçından korkuyorum.
Trabzon böyle oynamaya devam ederse (ki devam edicekler büyük ihtimal) bizde bu futbolla yenemeyiz.

bende trabzonun beşiktaşa karşı fenere oynadığı kadar iyi bir futbol oynayacağını sanmıyorum.
beşiktaş fener gibi değil.biz takım savunmasını iyi yapıyoruz bu ara.trabzonu durdurmaya çalışan bir orta saha ve bir defans yoktu kadıköyde.

ama şuna dikkat çekiyorum ts bize karşı fenere yakaladığı pozisyonların 10 ini yakalasın gol atacaktır.ben kalaecilerimize başta hakan olmak üzere güvenmiyorum.rüştüye de yan toplarda hiç güvenmiyorum..

maçı kaybedersek kaleci hatası yüzünden kaybederiz.
ama kaybetmeyecez inşallah
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

eyup1903

26. haftada size olacakları söyleyim 26. hafta sonunda yine burada görüşürüz.

denizli bi kere şok olacak çünkü 26. hafta sonunda beşiktaş 4. veya 5. olacak türkiye kupasını alamazsak uefa ya bile gidemicez

takımda maalesef hiç genç oyuncu kalmayacak

denizli bu takıma hiç bi şey katmadığını anlayıp istifa edecek yeni bi hoca gelecek yeni adamlar alınacak bi sene daha öyle ziyan olacak

işte bu yüzden ben hoca değişikliğine karşıyım bi hoca yı gönderdiğiniz zaman bi yılı çöpe atmış oluyorsunuz

27. hafta görüşmek üzere bende buradayım sizde buradasınız

son olarak beşiktaş bu futbolla inönüde gs den fark yiyecek daha önce demiştim maalesef 4-2 bitmişti inönüde daha ağırından korkuyorum

Cem Goren

eyup abi çok karamsar dusunuyosyun ama haklısın su anki tabloda karamsar olmamak elde değil ama iyi tarafından bakalım birazda
bu hafta iyi yada kotu kazandık evimizde 3 derbi oynayacagız derbinin havasıda oyunuda baska olur
goreceksiniz teseyi yenecegiz ve kimsenin beklemedigi kadar rahat yenecegiz bundan adımın cem old. kadar eminim herkesde gorecek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

delgado1008

ya bizden daha iyi yada arayı açacak bi takım mı var ligde Allahaşkına sivas gs  fb ts bizden çok mu güzel top oynuyorlar ben umutsuz değilim sadece birazcık aklıllı oynayalım yeter her maç kötü oynayalım brigelin  Beşiktaşı gibi 12 hafta kötü oynuyarak puanlar alalım yeter
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

K.D

işallah böyle olur hep umutluyuz zaten...inanması zor ama mustafa denizlinin dediği çıkarsa eğer ilk tebrik
konusunu ben açıcam...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Kralkartal21

Alıntı yapılan: eyup1903 - Ocak 27, 2009, 15:18:02

son olarak beşiktaş bu futbolla inönüde gs den fark yiyecek daha önce demiştim maalesef 4-2 bitmişti inönüde daha ağırından korkuyorum

Canım abim..

Sen Beşiktaş'ın düzelceğine inanmıyorsunda!!! Gs nin bu formunu devam ettireceğine mi inanıyorsun!!

Öyle olsun..
İnönü'de çok inandığının GS nin HEZİMETİNİDE görücez!

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Galatasaray'ı inönüde yenerizdeee..
Ben Trabzon ve Fenerden korkuyorum.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: eyup1903 - Ocak 27, 2009, 15:18:02
26. haftada size olacakları söyleyim 26. hafta sonunda yine burada görüşürüz.

denizli bi kere şok olacak çünkü 26. hafta sonunda beşiktaş 4. veya 5. olacak türkiye kupasını alamazsak uefa ya bile gidemicez

takımda maalesef hiç genç oyuncu kalmayacak

denizli bu takıma hiç bi şey katmadığını anlayıp istifa edecek yeni bi hoca gelecek yeni adamlar alınacak bi sene daha öyle ziyan olacak

işte bu yüzden ben hoca değişikliğine karşıyım bi hoca yı gönderdiğiniz zaman bi yılı çöpe atmış oluyorsunuz

27. hafta görüşmek üzere bende buradayım sizde buradasınız

O gün Delgado Kırmızı görmeseydi sorumsuzluk yapıp

Bunları konuşmuyor olacaktık..

Cisseninde aynı şekilde fener maçında

sivokunda ankara maçında..

Oyuncular kırmızı görecektir elbette ancak sorumsuzca görülen kırmızının faturası en son hocaya çıkar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Volkan abi Halamın sakalı olsaydı amcam olurdu diye bir laf var bilir misin? İşte senin söz ettiğin aynen bu.

Eyüp abi Denizli'nin genç oyuncularla alıp veremediği yok. O sadece şu anda işine yarayan İYİ futbolcuları oynatıyor.

Eğer bu sene Batuhan adam olup adam akıllı top oynamaya başlarsa ve seneye Denizli takımın başında kalırsa Denizli onu tabi ki oynatacak.. Aynı şey Aydın içinde geçerli..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Denizlinin başarısızlığı üzerine konuştum ben onu..

Futbol net ifadelere dayalı bir spordur..

Denizli başarılımı?

Hayır kesinlikle başarısız..

Ancak bunun hocanın futbol bilgisi ile alakasının olduğu düşüncesine karşıyım.

2 yönden başarısız olmuştr..

1- Batunun konuşmasından sonra takım içinde denizliye karşı oluşan cepheden
2- Futbolcuların sorumsuzluklarından..

Eğer daha fazla sorumlu olunur ve takım içinde BAtu gibi düşünenler temizlenirse başarısızlık diye bir şey kalmaz..

27.hafta bakalım ne olacak ne kalacak.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Takim TD siz oynasa zaten 4. ve 5. rahat olur..
Formamiz zaten ilk 3'e girmeye yeter...

ilk 2 ye girebiliyorsa basari derim, sampiyonluk onemli degil,
denizli en azindan bu takimi 2.yapabilmeli
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eyup1903

bende yanılmak isterim ama görürnen köy hesabı kılavuza gerek yok ama bi mucize olurdu inş yanılırım lig sonunda hep beraber seviniriz

ayrıca denizli kesinlikle genç oyuncu katilidir aydın batuhan ve niceleri şuan ilk 11 de oynayacak kapasitedir

gürol

ankaraspor 2-0 yeniliyor ben ankaraspor yener demiştim
sivas kayseri kaçını da kayseri alır demiştim berabere bitmiş.

hiç değilse sivas 2 puan kaybetti :)

anlaşılan hesapları fenerle gs yerine getirecek inşallah :d
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

erdibatmaz

aynen.
ben yine iş derbilerde bitecek diyorum...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P