Ana Menü

Yeni Yıl | 2009

Başlatan srCN, Aralık 27, 2008, 05:26:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Evet arkadaşlar bir kaç gün kaldı 2009'a girmek için..

Yeni Yılı Nasıl karşılayacaksınız? Neler Yapıcaksınız? Dışarda? yada mekanlarda? evde tv karşısında? tombala? :D

Hepinizin Yeni Yılını Şimdiden Kutlarım, Yeni Yılda Allahtan Herkeze Sağlık,Huzur ve Para Dilerim. Umarım Bu Yıl Herşey İstediğiniz Gibi geçer.

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Blogta yazmıştım kopyaladım..

Hani hep derler ya nerede o eski bayramlar, bende şimdi yılbaşı için diyorum nerede o eski yeni yıllar

Çok eskilerede gidemiyorum çünkü hatırlamıyorum. Ancak 1990 lı yıllardaki yılbaşı çoşkumuza bakıyorum birde şimdikine arada inanılmaz farklar var. Belki ekonomik nedenler buna yol açtı ama dünya daha masumdu sanki.

Yılbaşı gecesi gelmeden önce gazeteler 3-4 gün önceden ekler verirdi yılbaşı gecesi bunları bunları yapacağız.En çokta erotik yayınlar merak edilirdi bizim çocukluğumuzda. Show Tv o dönem Kırmızı noktalı filmler oynatırdı yılbaşı geceleride "playboy late night show" diye bir yayın yapardı. Aradan 15 sene geçmesine rağmen ismi halen aklımda. Playboy late night show..

Akşam olduğunda evimizde hindi kokusu başlardı o gece için. Her sene başında yeni bir yılın hevesi ile herşey çok daha güzel olacak zannederdik.Bunuda en iyi hindi ile kutluyorduk sanırım. Ben çok sevmezdim hindiyi.Tavuk eti her zaman favorim olmuştur benim.

Kuruyemişler, babamların içeceği içki ve eve o gün gelen misafirler. Herşey çok güzeldi sanki.

Bugün ayın 28i ve evde bu zamana kadar tek bir kelime geçmedi yeni yılda yapılacaklar ile ilgili. Dediğim gibi belkide hepsi ekonomi ile alakalı. Şimdi en lüx yerlerde bir akşam yemeği yemeyi kim istemez ancak kaç tane Türk o lüx yerlerde kendine yer ayırtacakki bu yılbaşında..

Neyse bakalım yeni bir yıl daha başlıyor iyisiyle kötüsüyle..
Yeni yıla tüm sevgililerin kırmızı çamaşırla sevişerek girmesi temennisi ile

Sevgiyle..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Evet volkan abi erotik film konusnda bende seninle aynı fikirdeyim.. :D  Şimdi hiç vermez oldular.. :ahaha
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

mdc

Her gelecek yıl; metal uygarlığının,emperyalist düzenin son bulması,mutsuz ve güvensiz insanların yerini eski bayramlardaki,eski yılbaşlarındaki mutluluk tabloları alsın..

Kutlu olsun tüm insanlığa
HAYATTA BEŞİKTAŞ

Guti ORÇ.

Eskiden daha bir coşkulu olurduk yeni yıl konusunda.1-2 hafta hatta bazen 1 ay önceden planlandığı olurdu yeni yıl nerde olacak diye.Şimdi 4 gün olmasına rağmen ben hatırlatıyorum nerde kutlayacağız diye :)

cevabı aldım: herkes(teyzemler falan) bizim eve gelecekmiş..

herkese mutlu bir 2009 dileğiyle :)
yılbaşınız coşkulu olsun :)

(halil abiden yılbaşı özel giriş resmi istiyoruz :D :D )

Cem Goren

eskiden diye baslamayı isterdim ama zaten 17 yasındayım fazla bi eskiye gidemeyeceğim:)
gecen sene yeni yıla halısahada girmiştik ve saat tam 12de gol atarak yeni yılın ilk golunu atma onuruna nail olmuştum:) bu sene arkadaşlarla beraber bizim evdeyiz tum gece batak oynayacakmısız ne kadar eglenceli olacaksa artık bilmiyorum

herkese mutlu huzurlu ve en önemlisi!! az hakem hatalı bir sene olsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

şimdiden herkesin yeni yıLı kutLu oLsun.. geLecek yıL herkese uğurLu geLir umarım..

erdibatmaz

halı saha iyi fikirmiş ya :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

K.D

aynen herkesin yeni yılı mutlu huzurlu az hakem hatalı ve şerefli bir ligle geçsin işallah(son söylediğim
biraz imkansız ama olsun)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

KeePSaKe

Bizede teyzemler gelicek tombala filan oynarız oyle işte...
Herkezin yeni yılı şimdiden kutlu olsun :)
Since 1903

sercAn1903

yatmayı düşünüyorum öncelik olarak ama :) belki arkadaşlarla cafeye gideriz bu soğukta başka birşey yapılmaz :D
herkeze kutlu ve huzurlu olur inş.ama hiç olmadı şimdiye kadar şimdide olmaz sanırsam her geçen sene dünya dahada kötüye gidiyor.sonumuz hayır olsun
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

mdc

Biz ne diliyoruz
Soysuz köpekler ne yapıyor.

Kahrolsun emperyalizm
HAYATTA BEŞİKTAŞ

carsi52

Akşama kadar kız arkadaşımla birlikte geçirmeyi düşünüyorum.
Ondan sonrada sabaha kadar arkadaşlarla :)
Bölünür senin için uykular!

Simurg

Hicri Yılbaşı, (kameri) hicri takvime göre Zilhicce ayının son gecesini Muharrem ayının birinci gününe bağlayan andır. İslami takvime göre bir sonraki güne saat 00.00 da değil güneş batması ile (akşam ezanı) geçilir. Muharrem ayı, Zilkade, Zilhicce ve Receb ile beraber Kur'an'da kıymet verilen dört haram aydan biridir. Bu aylarda barış içinde yaşanması, savaş edilmemesi ile ilgili islam öncesi ve sonrası kurallar mevcuttur. Muharrem ayı, hicrî kamerî yılın birinci ayıdır.

Son zamanlarda 1 Ocak yılbaşına alternatif olarak daha kutlanmakla birlikte ilk islam dönemlerinde böyle bir kutlama yapıldığına dair bilgi yoktur.

Yarın gecede hicri yılbaşı her ikiside inanlar için kutlu ve mübarek olsun

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

mdc

İnanmayanlar hayvan mı ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ