Ana Menü

Yeni Yıl | 2009

Başlatan srCN, Aralık 27, 2008, 05:26:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

elifff

yenı yıl herkese saglık mutluluk ve huzur getırsınn

mutlu yıllar
Dokunabilir misin yalnızlığıma?
Kılavuz olabilir misin duygularıma?
Mutluluğu çizebilir misin?
Nasır tutmuş mısralarıma,

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

pAscAliAnUmut

Hepinize iyi yıllar..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ilhan mansız_melis

Herkese iyi yıllar 2008 benim için güzel geçmedi gerçi sizleri tanıdım orası ayrı ama pek istediğim gibi olmadı neyse inşallah yeni yılda tüm dünya mutlu olur...Yeni yıl tüm insanlara sağlık,mutluluk,başarı,PARA,aşk getirsin :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

SAMSUN'da yılın ilk bebeği erkek oldu. 28 yaşındaki Fethiye Altaş, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'nde dördüncü çocuğunu sezaryenle dünyaya getirdi

Samsun'da yeni yılın ilk bebeği 8 yıllık evli olan Fethiye ve Hüseyin Altaş çiftinin oldu. Vezirköprü'den Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi'ne 3 gün önce gelen Fethiye Altaş dördüncü çocuğunu saatler 00.03'ü gösterirken dünyaya geldi. Genç anne, yeni yılın ilk bebeğine, sahip olduğu için çok mutlu olduğunu belirterek, "Üç çocuğum kızdı. Yeni yıl bana uğurlu geldi. Çok mutluyum" diye konuştu. Sezeryanla yeni yılın ilk bebeğini dünyaya getiren Kadın Doğum Uzmanı Opr.Dr. Yüksel İnanoğlu, "Hastanın yüksek tansiyon olduğu için sezeryan yaptık. Normal doğum onun için tehlikeli olabilirdi" diye konuştu.

Fethiye - Hüseyin Altaş çifti çocuklarına verecekleri ismi henüz düşünmedikleri söyledi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

2008de bitti dun arkadaşlala beraber girdik 2009a iyiydi fena değildi
kotu yanı 31aralıktan once seneye öss var derken artık bu sene gireceğim diyorum :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun