Ana Menü

Söz Demirören'de..

Başlatan +18 !, Aralık 26, 2008, 14:28:15

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yenerr17

gündemi değiştirmeye çalışıyor işte şuan kötü durumdayız yüklendik demirörene ya başkalarını suçluyo ama dedikleri doğru gerçekten ama amacı farklı istifa seslerini kesmek ..

pascalyptica

İlk defa söylediklerini beğendim..
Pek sanmıyorum ama umarım ciddidir..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

M34

Alıntı yapılan: yenerr17 - Aralık 26, 2008, 21:46:41
gündemi değiştirmeye çalışıyor işte şuan kötü durumdayız yüklendik demirörene ya başkalarını suçluyo ama dedikleri doğru gerçekten ama amacı farklı istifa seslerini kesmek ..
aynen

besikt-Ask

demirören nefreti beşiktaş sevginizin önüne geçmiş.... otur istifa kalk istifa sağ'a dön istifa sol'a dön istifa !! YETER ULAN YETER !!!
ama demirörene değil size Yeter ! İSTİFA kelmiesini duymaktan midem bulanıyo artık.... çıkıp biri de demez mi şerefsizler emek
hırsızları beşiktaşımın hakkını çalıyo ? ama o hakkımızı da
başkan savunamıyo di mi... seba döneminde 8-0 yoktu di mi ??? bilgili döneminde 5 kırmızı yoktu di mii??
o dönemin başkanları ne güzel savunmuştu di mi ? birbirinizin devamı olmayın fikirlerinizi diğer yorumlardan bir virgül koyarak devam etmeyin
1.yorum istifa 1000.yorum istifa [ HAY İSTİFANIZ BATSIN ]
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

M34

Alıntı yapılan: besikt-Ask - Aralık 27, 2008, 09:24:24
demirören nefreti beşiktaş sevginizin önüne geçmiş.... otur istifa kalk istifa sağ'a dön istifa sol'a dön istifa !! YETER ULAN YETER !!!
ama demirörene değil size Yeter ! İSTİFA kelmiesini duymaktan midem bulanıyo artık.... çıkıp biri de demez mi şerefsizler emek
hırsızları beşiktaşımın hakkını çalıyo ? ama o hakkımızı da
başkan savunamıyo di mi... seba döneminde 8-0 yoktu di mi ??? bilgili döneminde 5 kırmızı yoktu di mii??
o dönemin başkanları ne güzel savunmuştu di mi ? birbirinizin devamı olmayın fikirlerinizi diğer yorumlardan bir virgül koyarak devam etmeyin
1.yorum istifa 1000.yorum istifa [ HAY İSTİFANIZ BATSIN ]

Daha yeni oluyor dimi Besiktas'imizin hakkinin calinmasi? 5 yildir baskan. Ne yapmis bununla ilgili? UEFA'ya mi gitmis, Fifa'ya mi gitmis, ne yapmis? Adam tutup dönen dolaplari arastirmis mi? Degil mi Demirören "Biz sampiyon olmazsak Galatasaray olsun" diye? O kadar lafi yiyen Bursa'nin baskani mi? 46 futbolcu transfer eden, 6 teknik direktör degistiren MHK mi? Türkiye Futbol Federasyonu mu? Takimiz 5 yildir o kadar iyi futbol oynuyor ya, basaridan basariya kosuya ya .. hakem ayarlayip "basarimizi" engellemeye calisacaklar öyle mi? Önce kendi hatalarimiza bakalim ki, ortaligi temizlemek sonraya kalsin. Bizim hatamiz bugün icin burada Demirören'dir.

NoPasaran

Katılıyorum ben arkadaşa..

1.mesaj istifa
son mesaj istifa..

Ya bilmem ne ölrü içinde kalır denir..

Bizim başkan , ligin belkide en kötü başkanı. Beşiktaşa yakışmayan bir başkan

Ancak arkadaş konuştukları haksızmı ya. Bu şeref yoksunları her sene bizi yok etmiyorlarmı. Başkaları sallıyor bizim başkana bizde sallıyoruz.

MHK, Federasyon gibi konularda bence daha dikkatli olmak lazım başkana tavrımızda..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

besikt-Ask

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 27, 2008, 11:19:24
Katılıyorum ben arkadaşa..

1.mesaj istifa
son mesaj istifa..

Ya bilmem ne ölrü içinde kalır denir..

Bizim başkan , ligin belkide en kötü başkanı. Beşiktaşa yakışmayan bir başkan

Ancak arkadaş konuştukları haksızmı ya. Bu şeref yoksunları her sene bizi yok etmiyorlarmı. Başkaları sallıyor bizim başkana bizde sallıyoruz.

MHK, Federasyon gibi konularda bence daha dikkatli olmak lazım başkana tavrımızda..
anlayaşın için saol.zaten ben demirören destekçisi değilim... anlatmak istediğim kendi spor yazarlarımızın bile bizi yerin dibine
soktuğu şu dönemde beşiktaşın shaipsiz olmadığını göstermektedir... istifayada çağırın ama şimdi değil ! [ lütfen ]
nolur şu satılmış basınnın,ermanın şansalın,fenerasyonun ağzına sakız olmayalım ? özellikle bu zor günlerde..... ASİ RUH ÖLMEZ
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

Cem Goren

gitmiyor gitmemde diyor 2010a kadar boyle gider artık yapcak bişey yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

GALATASARAY'A:
Daha çok bağıranın, tehdit edenin, 'Seni evinden aldırırım" jargonunun kazandığı, başarı için her yol mübahtır anlayışının daha önce de olduğu gibi bundan sonra da karşısında olacağız

TRABZON'A:
Beşiktaş'ı Beşiktaş, Beşiktaşlı'yı Beşiktaşlı yapan farklı özellikleridir. Biz başkaları gibi ne federasyona yürürüz ne de maç kazandık diye güven tazelemeyiz

FEDERASYONA:
20 yıl önce rakiplerimize gönderilen arabaları hatırlayın. Sonraki yıllarda tek bir golün şampiyonluğu belirleyeceği günlerde Van'da voleybol kurallarıyla oynanan, Ankara'da basketbol skoruyla biten maçları hatırlayın

FENERBAHÇE'YE:
2003-2004 sezonunda 8 puan öndeyken, "Ligin tadı kalmadı" denildi ve Samsunspor maçıyla birlikte Beşiktaş üzerine oyunlar oynanmaya başladı

DEVLETE:
Stadımız yapılamıyor... Çünkü, UEFA standartlarında zorunlu olan 2 bin 500 araçlık kapalı otopark nedeniyle Kültür Bakanlığı bürokratları, projemizi bekletiyor. Biz bu engelleri yaşarken rakiplerden birinin stadı ruhsatsız, diğerine ise her türlü destek veriliyor.

..VE KAMUOYUNA:
Beşiktaş Kulübü Başkanı'nın her konuda olduğu gibi dili kullanmada da nezih olması gereğiyle tüm halkımızdan özür diliyorum

'Galatasaray maçıyla ilgisi yok'
Galatasaray derbisinden 4-2'lik yenilgiyle ayrılan ve hakem kararları nedeniyle isyan bayrağını açan Beşiktaş Yönetimi'nde Yıldırım Demirören, dün bir basın toplantısı düzenledi. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ndeki toplantıda Kenan Öner bir sunum yaparken, Başkan Demirören çarpıcı ifadeler kullandı. İşte Yıldırım Demirören'in gündem yaratacak açıklamaları: Burada söyleyeceklerim sadece Galatasaray maçı sonrasıyla ilgili değil, son 20 yıldır sistemli ve sürekli olarak Beşiktaş üzerine oynanan oyunlarla ilgilidir. 100. yıldaki şampiyonluğun ardından, 8 puan farkla öndeyken, 'Ligin tadı kalmadı' denildi ve Samsunspor karşılaşmasıyla üzerimize oyunlar oynanmaya başladı."

'Sessizliğimiz, büyüklüğümüzdendir'
"2004 yılından bu yana '3 Büyükler' gerçeği gizlenmeye, '2 büyük var' yalanı zihinlere yerleştirilmeye çalışılıyor. Bu oyun, tamamen Beşiktaşımız'a karşı oynanıyor. Kimse merak etmesin. Bu oyunu bozacak olan, biz büyük Beşiktaş camiasıdır. Bu izledikleriniz bilinçli ve hain bir senaryo. Senaryoyu yazanlar, sahneye koyanlar da iyi bilsinler ki bunu gerçekleştiremeyecekler. Sabrımız ve sessizliğimiz acizlikten değil, efendilikten ve büyüklüğümüzdendir. Daha çok bağıranın, tehdit edenin, 'Seni evinden aldırırım" jargonunun kazandığı, başarı için her yol mübahtır anlayışının daha önce de olduğu gibi bundan sonra da karşısında olacağız."

'Fulya Projesi rahatsız ediyor'
"Fulya gibi bir proje Beşiktaş'ın ekonomik büyüklüğündeki ön önemli adımlardan biridir. Senaryoyu yazanlar bu projeden rahatsız olmaktadırlar. Yeni stat projesini neden gerçekleştiremediğimizi anlatmanın da zamanı geldi. UEFA standartlarında zorunlu olan 2 bin 500 araçlık kapalı otopark nedeniyle Kültür Bakanlığı bürokratları, trafikte yoğunluk yaşanacağını gerekçe göstererek projemizi bekletmektedirler. Biz bu engelleri yaşarken rakiplerden birinin stadı ruhsatsız, diğerine ise her türlü destek verilmektedir. Kulüp başkanı ve Demirören ailesinin bir ferdi olarak, derbide tepkimi kaba bir şekilde ifade etmiş olabilirim. Bu nedenle halkımızdan özür dilerim."

naanreelburn

melih gökçek in balonlarla şowuna benzedi ya resmen görsel kirlilik

djinonu

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 26, 2008, 18:39:45
Yanlış yapıyoruz bence..

Başkandan kimse memnun değil ancak dediklerine kim haksız diyebilir..
Kaç kişi bunların aksini iddaa edebilir..

Allah belanızı versin hem federasyon hem hakemler

senelerdir kimsenin agzina alamiyacagi laflari alamiyacagi olaylari dile getirdi tabiiki sabri tasti
tmm senelerdir sabri tasti artik ne olur bilemem aynisi kalir gibi düsünüyorum ama hic bi fikrim yok babam diyor cok sey degisecek trabzon macindan sonra ama bilmiyorum umarim cok sey leyhimize degisir insallah

RCA

yalvarıyorum bi petrol kralı ya da bir arap şeyhi beşiktaşımızı satın alsın !!!
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

djinonu

resul kardes
satin alacak da ne olacak?
i$ bilen bir adamin gelmesi $art

Alp Erdem

2 yılda bu adam bizi küme düşürür

djinonu