Ana Menü

Söz Demirören'de..

Başlatan +18 !, Aralık 26, 2008, 14:28:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, yöneticilerle birlikte bugün Nevzat Demir Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenliyor. Toplantı, basın toplantısının dışına çıkarak, barkovizyon gösterisiyle bir hak arama olayına dönüştü. Geçmiş maçlardan örnekler verilen ve hakem hatalarının işlendiği görüntüler öncesinde konuşan Demirören "2004 yılından bu yana 3 büyükler yok, 2 büyük var yalanı zihinlere yerleştirilmeye çalışılıyor" diye konuştu.
Demirören şunları söyledi:
"Bugün sizler aracılığıyla Büyük Beşiktaş camiasına seslenmek için buradayım. Sadece Galatasaray maçında yaşananlar için değil, son 20 yıldır sistemli bir şekilde Beşiktaş üzerinde oynanan oyunlar ile ilgili olaürak buradayım. Şerefli ikincilikler yaşadığımız dönemi 2'ye bölmek lazım...
105 yıllık tarihi olan Beşiktaş Kulübü, Sayın Süleyman Seba, ardından Sayın Serdar Bilgili ve şimdi de benim ile ekonomi, tesisleşme ve bir çok alanda büyüdü. Bu da bazı çevreleri rahatsız etti.
Rakiplerimize gönderilen arabaları, basketbol maçlarına dönen karşılaşmaları hatırlayın...
2003-2004 sezonunda 8 puan fark ile liderken, ligin tadı kalmadı gibi söylemlerden sonra başımıza gelenleri hatırlayın...
2004 yılından bu yana 3 büyükler yok, 2 büyük var yalanı zihinlere yerleştirilmeye çalışılıyor. Camiamazın görmesi gereken gerçek bu. Hiş bir Beşiktaşlı merak etmesin bunu çözecek olan biziz"

+18 !

ne utanmaz adam ya haLa biz diyor çözeceğiz diyor..

şerefin varsa git..!

carlito1903

''Başkanları tribünler değil genel kurul belirler'' gibisinden bi şey söyledi...

Yani siz tribünde istediğinizi yapın gitmem demek istiyor...

Bu adamdan kurtulamayız biz hayatta, Ocak 2010'da falan da gitmez bu...

astbjk1903

beyler yıldırım demiroren den daha cok yardim edecek bir türk baskan var mi olabirmi cok haksizlik yapılıyor ona sorun demiroeren de degil menajerlerde her transfer doneminde mutlaka kazik yiyioruz baskanlar futbolcudan anlamaz onlari yonlendiren ve hocalar onemli ben mustafa denizlinin iyi transfer yapabilcegine inanmıyorum sene sonu hemen iyi yabanci bir hocayla anlasmamiz lazim
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Mattech

demirören konuşmasını bilmiyor... Biraz sert ol duruşunla, görünüşünle, es, gürle, bagır  burası türkiye farkına var sakin konuşan dogruyu söylese bile ezilirsin  ama Oğuz Sarvan eger istifa etmezse  ne oalcak ??? ondan haber ne yapacaksın...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

ata vicente

Klasık demıroren mavraları...

[KralKartal]

sucu kendinde degilde son 21 seneye atiyor,
komedi yahu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Toplantının sonunda yanılmıyorsam Sabah gazetesinden Fatih Doğan başkana çok önemli sorular soracaktı ancak başkan adamın lafını ağzına tıktı, cevaplayamadan kaçtı...

Helal olsun diyorum Fatih Doğan'a, keşke ayakkabısını fırlatsaydı suratına başkanın !!

carsi52

Şu adam hala istifa etmedi ya ben daha dicek bişey bulamıyorum !
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Yanlış yapıyoruz bence..

Başkandan kimse memnun değil ancak dediklerine kim haksız diyebilir..
Kaç kişi bunların aksini iddaa edebilir..

Allah belanızı versin hem federasyon hem hakemler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

mdc

Taraftar istifa ettiremiyor.
Kendiside etmem diyor.

Bize kalan nedir ?
Varmı akıl-sır'a dayanıp cevap verebilecek olan ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

K.D

yok abi gerçekten yüzsüz adam  ya napalım acaba onada bizim forumda konuştuklarımızı göstersek
anlarmıki?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Tolgahan_BJK

defol git artık... 105 yıllık kulüp hiç bi dönemde bu kadar utanç yaşamadı...

hem sportif hem de manevi olarak...

"paf takımla çıkıcaz" "mustafa denizli kapının önünden geçemez" gibi sözler edip de,
hala utanmadan çıkıp konuşabiliyosun !

Utanmaz arlanmaz insan... 

Sözünü tutmadığın gün bittin sen bittin haberin yok !