Ana Menü

'Denizli insan değil'

Başlatan Simurg, Aralık 23, 2008, 20:19:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

'Denizli insan değil'
Ahmet Çakar canlı yayında Beşiktaş'ın hocası Mustafa Denizli'ye ağır sözlerle eleştirdi.
Ahmet Çakar: Denizli hoca falan değil!..

Ahmet Çakar, Show TV'de Melih Gümüşbıçak'ın sunduğu Altıpas programında Mustafa Denizli'yi ağır sözlerle eleştirdi. İşte o diyaloglar...

Melih Gümüşbıçak: Hocam, Beşiktaşlı yöneticiler Cüneyt Çakır'dan hesap sordular! Sizce maçın skorunu hakem mi tayin etti?

Ahmet Çakar: Çakır, 4 kritik kararın 3'ünde haklı; 2 penaltı, sarı kart...Ama ben verdiklerinden değil veremediklerinden şikayetçiyim!

Melih Gümüşbıçak: Fenerbahçe maçında Cisse atılmasaydı, maçın gidişatı Beşiktaş'ın lehine değişirdi diyebilirim; ama GS-BJK maçı için aynı şeyi söylemek zor!

Ahmet Çakar: Fenerbahçe maçından sonra "Mustafa Denizli hoca falan değil!" demiştim, aynı zamanda iyi insan da değilmiş! Maçtan sonra nasıl bir hoca olduğunu gösterdi tüm Türkiye'ye! "Bir veya iki eksiğimiz var ama alamasak da olur" dedi. Be adam...10 hafta önce sen 'bu takımın fazlası var eksiği yok' demiyor muydun?! Kulaklarımla duydum, sen duymadın mı?

Melih Gümüşbıçak: Evet duydum!

Ahmet Çakar: Delgado haksız yere kırmızı kart görüp oyundan atıldığını anlatmaya çalışırken Mustafa Denizli, onu herkesin önünde fırçalayıp azarlıyor... Mustafa Denizli hoca falan değil, hatta çok farklı negatif özellikleri olan biri. Denizli, Galatasaray maçında yapması gerekenleri Fenerbahçe maçında, Fenerbahçe maçında yapması gerekenleri de Galatasaray maçında yaptı. Oyun stratejisinden hiç anlamıyor! Şimdi ne diyor? "Benim psikolojik desteğe ihtiyacım var!" Sen bunu kamuoyuna açıklayamazsın... Eğer sen 60 yaşında bunu diyorsan, 20 yaşındaki oyuncuların psikolojisi haydi haydi bozulur.

Melih Gümüşbıçak: Hocam, baskı altında oynamayı becerebilen oyuncu sayısı yeterli seviyede mi?

Ahmet Çakar: Ben 'baskı altında kalırlar' diye bir şey kabul etmiyorum; beni asıl üzen ne biliyor musun? Beşiktaş Sivasspor'dan daha kötü bir takım değil!

Melih Gümüşbıçak: Tabela ortada işte, kötü!

Ahmet Çakar: Tabelaya bakma, kalite anlamında diyorum; Beşiktaş takımı Trabzonspor ya da Sivas'dan daha kötü değil!

Melih Gümüşbıçak: Peki ne kötü?

Ahmet Çakar: Bunun cevabını Mustafa Denizli verecek, ben değil...Ben, Beşiktaş'ın ne yapmaya çalıştığını anlayamıyorum sahada!

Melih Gümüşbıçak: Ben de anlayamıyorum...

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

tamam bende eLeştiriyorum ama sen kimsinki koskoca Beşiktaş klübunun teknik direktörünü bu denLi bi üsLubLa eLeştiriyorsun..

sametx

bazen gerceklerı soylemek acıdır ama önce kendını elestırceksın hıc mustafa denızlı kendını elestırmısmıdır sence bence hayırr halen cisseden bi hayır beklıyorsa halen gökhan zan lı bı defans oynatıyorsa demekkı elestırmemıss mustafa denızlı gelene kadar en gözde isim bobo sımdı kulübede otursun ahmet çakar eleştirmiş guzel olmus bence şampiyonluk ıstıyosak bu tur elestırılerı olumsuz almıcaksın kardesım bı kere sen 25 bın ua nın önünde kendı futbolcuna sırt çevirmen yanlıs gıt soyunma odasında ne yapıcaksan yap devre arası gondercen mı gonder daha iki gune kadar delgadoyu koruyodu mustafa hoca noldu sımdı yalan oldu ertugrul saglama denılırdı ya hanı adam gıbı adam kanının son damlasına kadar olsa hak edıyo o lafı hıc bır zaman futbolculara sırt cevırmedı her zaman kendını sucladı ertugrul hoca hee dıceksınız kı kac tane macı rahat oynadık kazandık mustafa hoca geldı 10 haftada 16 puan kaybettı rahat oynadında sımdı rahat uyuyabılıyomusun pekı dısarda nolcak bu besıktasın halı denıldıgı zaman cvb verebılıyosan o zmn bişiler var bu memlekette kardesım bravo ahmet çakar güzel sözlerr
sametx

NoPasaran

Alıntı yapılan: sametx - Aralık 23, 2008, 22:06:44
mustafa denızlı gelene kadar en gözde isim bobo sımdı kulübede otursun

Yazının burasından sonrasını okumadım..

Anladın sen..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

aquilas

konuşan kim ahmet çakar ee o zaman boşverin gitsin bu dengesiz adamın sözlerini kalemi alacaz bu adam ilgi çekmek için hertürlü pisliği yapar ne olursa olsun ben ertuğrul hocayı çok ama çok severdim adamlığınıda tartışmam ama ne olursa olsun mustafa hoca ertuğrul hocadan kötü bi teknik adam değil biz diyoruz ertuğrul hoca lider bırakıp gitti ama ertuğrul hoca ts maçının haricinde hiçbir kiritik maça çıkmadı ki ne fb ne gs nede ankara  bursa kayseri bence bu takım  hacadan değil kalitesiz oyunculardan kaynaklanıyor gökhan zanla ali tandoğanla seriçle biz nereye gideceğiz ki

erasca

demirörenin kimseye kimsenin de demirören e gücü yetmiyo herhalde...

eyup1903

bozuk saat 2 kere doğruyu gösterirmiş güzel bi açıklama evde canlı olarak ta izledim gayet güzel yorum yaptı ilk kez katıldım ahmet çakar a

BlackHawk35

Sana ne be adam sen ilk önce kendine bak
takim iyi oynamaya baslarsa hemen o kötüledigin insani havalara cikarirsin
sizin gibilernin yüzünden türk futbolu ileriye gitcegine geriliyor
Delikanli Adam renksiz takim tutar

eyup1903

denizi ye yapılan bu eleştirilerin tek nedeni var

ertuğrul hoca görevdeyken ve kendisi YORUMCU iken bu takım böyle mi oynar bu takım yanlış oynuyor vs. vs. demeçleri vardı o zaman denizli ye bende zaman zaman hak veriyordum ama ne oldu kendi başa geçti daha kötü oldu 10 maçta 16 puan kaybetti kimse demesin hakemlerin sayesinde oldu diye

efsane başkan gerekli sözleri yıllar önce demiş: benim zamanımda hem rakibi hem hakemi yeniyorduk diye büyük takımsan bunu yapmak zorundasın,

denizliye gelince etme bulma dünyası zamanında başarılı birini eleştiriyordum ve ara sıra ağır hitamlar kullanıyordum şimdi sıra sende kusura bakma hoca ama ben senin adamlığından şüpheliyim

lejyonerhy

Bazen bu çakar çok hoşuma gidiyor.Ertuğrul sağlamla kaç puan yitirdik ligde??? Sadece uefaya gidemedik birde değilmi,ondan sonra gönderildi.EE bu yeni gelen ne peki?

NoPasaran

Alıntı yapılan: lejyonerhy - Aralık 24, 2008, 12:58:12
Bazen bu çakar çok hoşuma gidiyor.Ertuğrul sağlamla kaç puan yitirdik ligde??? Sadece uefaya gidemedik birde değilmi,ondan sonra gönderildi.EE bu yeni gelen ne peki?

Arkadaşım senin geçen sene hocan kimdi ?

Getirp getirip her topiğe ertuğrul sağlamoı sokuyorsunuz..

yakında gider bir takıma tutarsınız onu

Rızayı neden savunmadınız bu kadar anlamıyorum yahu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Mattech

denizlinin Gs ve Fb iken derbi maçlarına bir bakın sadece derbi kazanma oranı neredeyse %35 lik bir başarısı var Bu adam derbi maçlarında başarısız... ilk  önce ahmet çakar kendi insanlığına baksın sonra başkalarına laf yetiştirsin...  sağa sola çemkirmek,  aşşağılamak ne zamandan beri Yorum oldu...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

allen ıverson

Vahap Beyaz,Ahmet Çakar gerisini kardeşlerimin hepsi biliyo...
Kimsenin suçu yok sadece;
İstifa et!!
Yıldırım Demirören

keskinli

kimsenin insanligina lafr demeye hakkimiz yok ama denizli hocanin sportif hatalari cok
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eyup1903

herkez beni yanlış anlıyor bnm denizli ye olan kinim yorumcu iken yaptığı açıklamardır o zaman adam olmadığını anlamıştım