Ana Menü

'Denizli insan değil'

Başlatan Simurg, Aralık 23, 2008, 20:19:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Denizli geldikten sonra kaybolan 16 puan var evet

Ancak kazanılanlar var

Sivok
Ekrem
Tello
Holosko

ve daha gelecek..

Ancak sizler Beşiktaşın bu durumundan nasıl zevk alıyorsunuz anlam veremiyorum..

Beşiktaş gün gelecek bu futbolu başarı elde edecek o zaman bu adam değilsin Denizli topicleri ters düz olacak..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

inşallah sayın denizli başarıları elde eder ve ben bunca insana mahçup olurum bunu senden fazla ben isterim volkan

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: eyup1903 - Aralık 24, 2008, 18:11:12
inşallah sayın denizli başarıları elde eder ve ben bunca insana mahçup olurum bunu senden fazla ben isterim volkan

öyle bişey olmaz eyüp. Denizli Beşiktaşı başarılı yapamaz ! Bu aşı tutmaz !
hiçbi zaman mahçup olmazsın bu konuda

eyup1903

bende aynısını diyorum ama anlamıyor arkadaşlar ben yine onların dediği gibi olmasını isterim

ilhan mansız_melis

yahu sen kimsin ki bizim hocamızı eleştiriyorsun
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

sametx

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 23, 2008, 22:59:06
Alıntı yapılan: sametx - Aralık 23, 2008, 22:06:44
mustafa denızlı gelene kadar en gözde isim bobo sımdı kulübede otursun

Yazının burasından sonrasını okumadım..

Anladın sen..

degilmiydi bobo en gözde isimlerden sadece bu sene değil gecen senede cogu macta tek santrafor oynadı ve guzel maclar cıkartı tekniği yeter bobo nun
sametx

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

maverick

ahmet ve diğerlerine kapak olur bu iki kupa..  kim kaç kere gördüyse hayatında ikisi bir aradayı????
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Tolgahan_BJK

Arkadaşlar,

sürekli "bak ben öyle demiştim, sen inanmamıştın, şimdi al işte g.. oldun mu?" şeklinde bir muhabbet aldı başını gidiyor...

Bi kere şunda anlaşalım; Mustafa Denizli'yi seven de sevmeyen de, O'na inanan da inanmayan da Beşiktaşımızın başarısını istiyor. Topçular, hocalar, yöneticiler gelir geçer, TARAFTAR baki kalır !

Şampiyonlukta emeği geçen herkese teşekkür etmek boynumuzun borcudur ancak,
kupa ve lig alındı diye mustafa denizli'yi beğenmeyen veya istemeyen herkesin fikri değişmez. Değişmez çünkü, zaten bi konuda muhalefet eden insan, mevcut idareyle değil başka bir idareyle daha başarılı olunacağını savunuyordur...

Konunun özelinde ise ;

rezil bi fenerbahçeyi yenip kupayı almamız,
galatasaray ve fenerin şampiyonluk yarışında çok geride kaldığı bi ligde şampiyon olmamız,
HER ŞEYİN YOLUNDA OLDUĞU MANASINA GELMEZ !!!

Ama bu sevinmicez anlamına da gelmez... helal bi şampiyonluk kazandık ! herzaman birilerinin geride olması sebebiyle diğeri şampiyon oluyor Türkiye'de. Bu sene çıkan bişey diil... Her zaman DAHA AZ KÖTÜ OLAN ŞAMPİYON OLUYOR...

onun için avrupada bi .... yiyemiyo hiçbir Türk takımı... kendi ligimizde birbirimizi öpüp, tatmin oluyoruz...  averaj takımı yapıp gönderiyolar avrupada... İŞTE BU GERÇEĞİN, mustafa denizli ve mevcut yönetim ile değişmeyeceğine inanıyorum... 10 sene üst üste şampiyon da olsak fikrim değişmez...

Şampiyonlar liginde iki yıl üst üste çeyrek final oynarsak fikrim değişir. sayın denizli'ye ön yargılı davrandığımı kabul ederim. özür dilerim.

bu kadar basit !

iki kupa aldık, bütün sorunlar bitti vay be

bosstolga

arkadasm fenerle gs nin sampyonluk yarısında geride kaldıgını söyluyorsun. 2. yarıya baslarken önümüzde sivas trabzon fener galatasaray ve ankaraspor biz 6. yken kim inanırdı sampiyon olcagımza ?

hersey  böyle zorken o adam su su hafta 2 tane rakibimz kalıcak su su hafta liderlik koltuguna oturcaz diyodu kim inanıodu?

okadar kötü feneri yenip aldık kupayı diyosun. oraya kadar gelirken noldu hersey sans mı sence bu kadar?

km ne derse desin bu adam işi biliyor ;) bu takım kolay kolay dagılmaz bu sene avrupada bir basarı bekliyorum demedi demeyin ..

NoPasaran

Ortada veriler var gelin onları koyalım ..

Şimdi Şampiyonluğu küçümseyen bir Beşiktaşlı arkadaşlar topluluğu var. Fenerbahçe çok kötü, Gs çok kötü vs vs vs

Şimdi bir soru soracağım,
Yusuf ve Ernst eğer bu takıma alınmasa idi , Şampiyon olurmuydu bu takım?

Bu iki adamıda alan hoca değilmidir Tolgahan Kardeşim..Neyini küçümsüyorsunuz bu şampiyonluğun neden rakip takım taraftarlarının gazına geliyoruz anlamıyorum..

İkinici eğer rezil bir gs yada fb var ise bu güzelbişey değilmi.Bizim onlardan biraz daha önde olduğumuzu göstermiyormu? Yeni sezona daha avantajlı girdiğimizi göstermiyor mu?

Şampiyonlar Liginde başarı elbette gelmez bu kadro ile bunu herkes görüyor ve biliyor. Ancak ağzınızda sakız olmuş ŞAM.LİGİNDE BAŞARISIZ OLACAĞIZ..Ligtede sakız olmuştu bu takım ŞAMPİYON OLAMAZ diye,gördükki olduk..

Şimdi,oturup konuşacağız. Neler gerekiyor neler yapmak gerekiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Haziran 01, 2009, 18:43:34
Ortada veriler var gelin onları koyalım ..

Şimdi Şampiyonluğu küçümseyen bir Beşiktaşlı arkadaşlar topluluğu var. Fenerbahçe çok kötü, Gs çok kötü vs vs vs

Şimdi bir soru soracağım,
Yusuf ve Ernst eğer bu takıma alınmasa idi , Şampiyon olurmuydu bu takım?

Bu iki adamıda alan hoca değilmidir Tolgahan Kardeşim..Neyini küçümsüyorsunuz bu şampiyonluğun neden rakip takım taraftarlarının gazına geliyoruz anlamıyorum..

İkinici eğer rezil bir gs yada fb var ise bu güzelbişey değilmi.Bizim onlardan biraz daha önde olduğumuzu göstermiyormu? Yeni sezona daha avantajlı girdiğimizi göstermiyor mu?

Şampiyonlar Liginde başarı elbette gelmez bu kadro ile bunu herkes görüyor ve biliyor. Ancak ağzınızda sakız olmuş ŞAM.LİGİNDE BAŞARISIZ OLACAĞIZ..Ligtede sakız olmuştu bu takım ŞAMPİYON OLAMAZ diye,gördükki olduk..

Şimdi,oturup konuşacağız. Neler gerekiyor neler yapmak gerekiyor..

tamamına katılıyorum volkan...

tek ilave etmek istediğim; Türkiye şampiyonluğu gözümüzü aman boyamasın. Çünkü bu yolda bu sezon mücadele ettiğimiz takımlar zayıftı geçen senelere göre... Zayıf olmasalarmış b,ze ne tabi, biz babalar gibi şampiyon olduk hakkımızla, hem de geriden gelerek ;) ama bu noktada gözümüz dönmesin, ayağımızı yere basıp, objektif eleştirilerle seneye avrupada, en azından boynumuzu büktürmicek bir takımımız olsun...