Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Altada reklam al abi vodafon ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

DIABLO

Volkan dayak yeme ihtimalinde var ;D
Semtte öyle gezme.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Ozan Doğan

16:00 başlayacaktır yürüyüş. gerçi görmüşsünüzdür ama yinede bilginiz olsun.

Ozan Doğan

Cem yakışkan mı? eğer o ise gelmesi bekleniyor. cahit abiyle konuşmadım ama son durum gelecek yönündeydi.

saldır beşiktaş

Evet Cem Yakışkan.
Bende gelicek duydum teyit ettirmek istedim teşekkürler.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

İstanbul'da olsam da katılabilsem keşke. Demirören bu protestoları dikkate alır mı acaba ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ekim 13, 2011, 15:34:22
İstanbul'da olsam da katılabilsem keşke. Demirören bu protestoları dikkate alır mı acaba ?

büyük ihtimalle almayacaktır. çünkü İNSANDA UTANMA olur ama bunda yok bu durumda kendisi insan değil ;) neyse en büyük amaç muhalefetin insanlık yapması ve utanıp birşeyler yapması. muhalefet olmazsa gitmez bu adam.

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ekim 13, 2011, 11:20:05
Alıntı yapılan: Ozan Doğan - Ekim 13, 2011, 07:58:10
16:00 başlayacaktır yürüyüş. gerçi görmüşsünüzdür ama yinede bilginiz olsun.
Cem abi katılacakmı yürüyüşe?

DUYURU.. Birçok mesaj alıyorum yürüyüş yapılacakmı sen katılıyormusun diye ...Çok önceden yapılması gereken bu hareketi destekliyorum.Bu yürüyüşün altında bazı nedenler var sanan kardeşlerimiz Beşiktaşlıklarını sorgulamalı ve gelecekte Beşiktaşımızı ve gerçek Beşiktaşlılık duruşunun ne olduğunu birkezdaha gözden geçirmelidir.. Beşiktaşlılık duruşu özgürlük,cesaret,mağrur olmayı gerektirir..ki bundan dolayı en çok cezayı alan ben olsamda rahmetli arkadaşlarım ve benim temsil ettiğimiz tüm değerler adına pazar günü ordayım...
[/size]
[/size]CEM YAKIŞKAN...

unicorn

Cem abi yine cesur yüreği konuşturmuş.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

BJK_Kübra

Ya bayadır giremiyorum siteye pek anlamadım okudum geriyide ama yürüyüş mü olucak pazar günü
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Ekim 13, 2011, 21:49:25
Ya bayadır giremiyorum siteye pek anlamadım okudum geriyide ama yürüyüş mü olucak pazar günü

bu pazar saat 16:00'da kazanın orada toplanıyoruz.

Ozan Doğan

Erdem Ulus
Bir açıklama yapma gereği hissediyorum müsaadenizle.
Pazar günü Yapılması planlanan Protesto Yürüyüşünü benim düzenlediğim yönünde Beşiktaş yönetiminde beni çok şaşırtan söylemler olmuş
Eğer iş oraya kadar gitmişse, demek k yinei adımı kullanarak hesap kitap yapan birileri var ortalarda demektir.
Yöneticilerin “Erdem neden böyle bir şey yapıyor” şeklindeki söylemleri üzerine, buradan bir şeyler y...azma gereği hissediyorum
Kendi çapında gazetecilik yapmaya çalışan biri olarak taraftar organizasyonu düzenlemek gibi bir misyonum olamaz. Taraftarı yönlendirmekse asla haddime değildir.
Protesto’ya gelince; Kimin organize ettiğine değil, neden ve niçin organize edildiğine bakmak daha doğru olur bence. Sevgiler...

Sanırım Twitter'da İhsan'ın RT yaptırdığı organizasyon yazısı için böyle bir düşünceye kapılmış yönetim. Ne oldu canım ne oldu söyle!!! Ve sonunda da mesajını vermiş Erdem Ulus  :alkis

djinonu

Beşiktaş Kulübünde yaşanan mali sıkıntıya Beşiktaş Kulübü başkanı Yıldırım Demirören el attı.

Yıldırım Demirören'in kendi cebinden 11 milyon TL vererek, futbolcuların alacaklarını ödettiği öğrenildi.

al işte batıyor kulüp

Cem Goren

Çok değişik şeyler dönüyor yürüyüş konusunda. Burdan yazılcak şeyler de değil açıkçası. Yarın değişik şeyler olabilir
altın kapılarımız kan oldu tayfun