Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ekim 15, 2011, 12:19:47
Çok değişik şeyler dönüyor yürüyüş konusunda. Burdan yazılcak şeyler de değil açıkçası. Yarın değişik şeyler olabilir

nasıl yani ben takip edemedim özelden anlatabilirmisin cem kardeş?

djinonu

Beşiktaş’ın 2007 senesinde River Plate takımından aldığı Federico Higuain’in transferinden kalan 616.000 Amerikan doları borcun faizleri ve yargı masraflarıyla birlikte River Plate kulübüne ödenmesine karar verildi.

Beşiktaş, 2007 senesinde Arjantin’in River Plate kulübünden Federico Higuain’i transfer etmiş, bonservis bedelini de taksitlere bölmüştü. Ancak zamanında ödenmeyen 616.000 Amerikan doları tutarındaki taksit nedeniyle, Arjantin kulübü 2009 yılının Ocak ayında FIFA’ya başvurmuştu.

FIFA’nın geçen ay yaptığı toplantıda bu tutarın faizleri ve yargılama masraflarıyla birlikte River Plate kulübüne ödenmesine karar verildi. Bu karar Beşiktaş Kulübü’ne tebliğ edildi. Siyah-beyazlı yönetim de bugün borsaya yaptığı bildirim de şu ifadelere yer verdi:

“Fernando Higuain’in transferi nedeniyle Club Atletico River Plate 616.000 USD’lik alacağının faizleriyle birlikte ödenmesi için FIFA’ya başvurmuştur. Uyuşmazlık FIFA nezdinde devam etmektedir. FIFA, 05.09.2011 tarihli toplantısında 616.000 USD tutarın faiziyle ve 15.000 CHF tutarında yargılama masraflarının ödenmesine karar vermiştir. Mali tablolarda karşılık ayrılmıştır.”

Kaynak: Sportstv.com.tr

.......

RCA

negüzel :) devam yıldırım abi devamm arkandayız.. bu kulup batana kadar arkandayız. hız kesmeden devam
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

Yakında Mehmet Akyüz Veli falan için de para öderiz sorun değil.

Dün alacakları ödemiş cebinde 11 milyon daha girdi.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

DUYURU: Emniyete yapılan yürüyüş başvurusunun kabul edilmemesi nedeniyle, etkinliğin yürüyüş bölümü iptal edilmiştir. Etkinlik, Maçka Parkı'nda, anfi tiyatro içinde yapılacak basın açıklamasının ardından son bulacaktır.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Allah aşkına Carvalhal'i de,yıldızlarını da al git. Azıcık seviyorsan Beşiktaş'ı istifa et. Yeter artık.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Grocbenn

Eski hevesi olmadığı her halinden belli.

Gitsin bizde kurtulalım.Yeter artık.Kan değişikliği şart bu camiada..

Tribünde 6000 taraftara oynar olduk.

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

DIABLO

Acaba geceleri rahat uyuyabiliyormusun çok merak ediyorum :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

99 trilyon borç vermiş  ;D

Hiç sanmam rahat uyuduğunu  :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Güneri Civaoğlu'nun Şeffaf Oda programına katılmış Bengü ile birlikte.

Şu an yayınlanıyor Kanal D'de. :)

Başkan piyasalarda yine.

Bengü'ye golf oynamayı öğretiyor.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

DIABLO

Şampiyonluk kutlamalarında bengüyü çağıracakmış ;D

forzaChelsea

unicorn

Bengü'ye penaltı attırdılar trivela vurdu ;D
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

DIABLO

Bengü ayarı verdi baskana şarkı söyletmeye çalıştı ;D

forzaChelsea

Brestgerfich

Adamın sesi de berbat ya ;D O nasıl bir "huysuz ve tatlı kadın" deyişidir öyle ;D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?