Ana Menü

Hatirlarmisiniz..Fener avrupada SIFIR puan cekmisti...?

Başlatan [KralKartal], Aralık 11, 2008, 16:55:49

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Futbolcuların, yönetim, teknik ekibin hataları evet çok oldu fakat bazen kendimize de bakmalıyız.
Herhangi bi küçük/büyük sorun olunca "Yönetim İstifa", "X Hoca İstifa", "Gönderin bu topçuları be ruhsuzlar" diye kendi kendimize konuşuyoruz.
Kimse üstüne alınmasın herhangi birine demiyorum bunları ama böyle davranan çok malesef tribünlerde, forumlarda..

Yönetime diyoruz "Beşiktaş Başkanı Sözünü Yemez", kimi taraftar napıyo yenildik mi "İstifa" kazandık mı "Şampiyon"..
Kendimizi de sorgulamalıyız bazen..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ilhan mansız_melis

Ne kadar saçma bi karşılaştırma olmuş bu
Sırf Denizli'ye olan antipatikliğiniz yüzünden ne yapacağınızı şaşırdınız siz!
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

zamanında alay konusu olan takımın basında denizli vardı final diye zırvallıyordu
şimdide değişen bişey yok her maçtan sonra bu takım şampiyon olacak diyor ve bence sonu yine husran olacak
altın kapılarımız kan oldu tayfun

tcenk

Bu senede dede var. Aldıkları 2 puan düz mantıkla bakarsak Geçen seneden çekinmesı Kiew burada
bunları yenerdi. Diğer beraberlikte tesadüf bir golle geldi. O zaman dede teknik direktör felan değil.
Hatta Del Bosque de değil Daum değildi zaten Lorant adam bile olamadı.Zico kalıbı yetmedi Feldkamp
bunak tigana kendini beğenmiş kısacası biz kimseyi beğenmiyoruz.
Evet Ankara maçında takım kötüymüş ben bayram dolayısı ile seyredemedim bugün okuyorum doğrudur
kötüdür.Kötüyse kötü savunacak değilim bir şeylerin arkasınada saklanmayacağım. Transfer şart her zaman
dedim iki kanada da oyuncu şart kadro kalitesi yükseltilmeli.Kanatlar işlemiyor ya değilse nobre gol olup yağacak.

Ama kısa bir hatırlatma FB bu kadar kötü gitti basın tarafından her zaman desteklendi.Ş.Ligi başlarken kupayı
getireceklerdi.Guruptan lider çıkacaklardı.Sonra ikincilik garanti gibi gösterildi oda olmadı Uefa kupası finali
GS-FB olur dendi ve televizyonlarda boy boy reklamları yapıldı kiew maçı akşamı.Güldüm.Maçın 2.yarısını seyrettim
Kiew takım bil değildi.Adamların kalesine gidemediler.2 Puanla kupalardan elendiler ve döndüler basında yine gürültü çıkmadı. MARATON dahil hemen konu gündemden çıksın diye Transfer dosyası açıldı Colin olayı ortaya atıldı ve unutturuldu.
1903

[KralKartal]

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 12, 2008, 11:42:29

alakasi yok, sadece fikirlerini soyle, herkes gibi, forumun amaci bu,
her konuda, bu tur cevaplar vermeyip,
diger arkadaslarimiz gibide dusuncelerini dile getirirsen,
bizde okumus oluruz..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Dile getirdim zaten düşüncelerimi ayrıca yazdıklarımın arkasındayım ben

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 11, 2008, 16:55:49

şampiyonlar liginde 0 puan alarak tarih yazan teknik direktör basın toplantısında ise
'bu takım seneye final oynar' diyerek basın mensuplarının bile gülmesine neden olan adam..

Suanda sayin Denizli, bu takim sampiyon olur, yok soyle yapar boyle yapar diyor..
Bir cogumuzda, vay Denizlinin bildigi varda boyle diyor diye dusunuyoruz,
Fenerde FINAL oynayacakti daha...Umarim sampiyonlugumuzda bu finale benzemez
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Alıntı yapılan: Adriano - Aralık 11, 2008, 23:31:52
Futbolcuların, yönetim, teknik ekibin hataları evet çok oldu fakat bazen kendimize de bakmalıyız.
Herhangi bi küçük/büyük sorun olunca "Yönetim İstifa", "X Hoca İstifa", "Gönderin bu topçuları be ruhsuzlar" diye kendi kendimize konuşuyoruz.
Kimse üstüne alınmasın herhangi birine demiyorum bunları ama böyle davranan çok malesef tribünlerde, forumlarda..

Yönetime diyoruz "Beşiktaş Başkanı Sözünü Yemez", kimi taraftar napıyo yenildik mi "İstifa" kazandık mı "Şampiyon"..
Kendimizi de sorgulamalıyız bazen..
peki biz mi çıkıp doLaşıyoruz o sahada, biz mi kadroyu iyi kurmayıp maçı aLamıyoruz..

biz mi 6 teknik direktör değiştirdik.. yapmayın aLLah aşkına sıra bize geLene kadar daha çokk şey var irdeLeyecek.. biz burda sadece birbirimize saygıLı bir şekiLde fikirLerimizi söyLüyoruz..

Ersin Develi

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 12, 2008, 11:42:29

Melis!! Denizli Hak Etmiyor Bu Takımı...Biz Beşiktaşı Şampiyon olsun Diye Sevmedik İsterse Hiç Olmasın Bu Beşiktaşı Ölesiye Sevmeme Engel Değil.Demek İstediğim Bu Takım ı doğru Dürüst İnsanlar Yönetsin Beşiktaşlı Duruşunu Sergilesin Skor Hiç Önemli Değil Ama y.d ile m.d bu takımın başında olmayı geç ismini anmayı bile hak etmiyor

carsi52

Alıntı yapılan: Adriano - Aralık 11, 2008, 21:40:58
Var mı aranızda Denizli geldiğinden beri takım kötü oynuyor diyebilen ? (Ankara maçı hariç)

Trabzon maçı.
Bölünür senin için uykular!

pascalyptica

Mustafa Denizli'nin geçmişinin tartışılması çok saçma bi' şey.. Bugününü tartışın gerisi boş..
Hatırlatırım ki şampiyon olup şampiyonlar ligne katıldı Denizli..
Bugününe gelirsek futbolu güzelleştirmeye çalışıyor diye arkasındaydım ta ki febe maçına kadar.. Artık söyleyecek bi'şey bulamıyorum..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

MeLo

M.Denizli ile alakası yok.Takım oynamıyor kardeşim.
Bu kadar ruhsuz bir arada olursa Alex Ferguson gelse yine bir şey olmaz !
M.Denizli ne yapsın ?
Delgado'nun yerine girip düzgün paslar mı atsın ? Holosko'nun yerine girip depar mı atsın ?
Bobo'nun yerine girip gol mü atsın ?
Anlayacağınız arkadaşlar sorun futbolcularda !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: MeLo - Aralık 13, 2008, 03:10:44
M.Denizli ne yapsın ?
Delgado'nun yerine girip düzgün paslar mı atsın ? Holosko'nun yerine girip depar mı atsın ?
Helal olsun valla ne güzel yazmışsın

saldır beşiktaş

M.Denizli ne yapsın ?
Futbolocuyu hoca oynatır mesala son Ankara maçında bütün orta sahanın defansif yükünü Sivok'a yükledi Mustafa Denizli
Adam tek başına 4 tane orta sahayla nasıl mücadele etsin eğer bir hoca doğru kadroyu çıkarmazsa futboolcunun hiç bir suçu yoktur. Dolayısıyla şu kaybettiğimiz 2 maçın sorumlusu MUSTAFA DENİZLİ'dir...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ersin Develi

M.Denizli ne yapsın ?

Bu Saydıklarını Gönderdiğimiz 5 Hocadan Hangisi Yapabilirdi?