Ana Menü

Hatirlarmisiniz..Fener avrupada SIFIR puan cekmisti...?

Başlatan [KralKartal], Aralık 11, 2008, 16:55:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyup1903

beni ilgilendirmez ben taraftarım sonuca bakarım isterse maç boyu 1 şut çekeyim o da gol olsun ben o maçı kazanıyorsam sorun yok

iyi futbol kötü futbol umrumda olmaz beni ilgilendiren sonuç

NoPasaran

peki sonuca bakarız

sene sonu bir gelsin

ne bu şiddet bu celal :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

NoPasaran

Umarım öyle olmaz arkadaşlar..

Sene sonu şampiyon olduğumuzda hep beraber sevineceğiz sonuçta..

Umarım herşey sizin gördüğünüz köyden farklı olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Geçen sene olanlar..

Geçen sene başarısız olmuştu busenede en büyğük hedeflerinden birisi yok olmuştu..

ondan beklenilmedi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eren06

Alıntı yapılan: SingahLi - Aralık 11, 2008, 20:54:43
Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 11, 2008, 20:52:46
Geçen sene olanlar..

Geçen sene başarısız olmuştu busenede en büyğük hedeflerinden birisi yok olmuştu..

ondan beklenilmedi..

Neresi Başarısızlık Çalınan Puanlara Rağmen Şampiyonla Aramızda 6 Puan Farkın Olmasımı ?
liverpooldan 8 yeyip milletin diline en az bi 30-40 sene maskara olacak olmamız.metalist faciası fenerin kekliği olmak vs.

NoPasaran

Geçen sene olanlar..

ondan beklenilmedi..

Neresi Başarısızlık Çalınan Puanlara Rağmen Şampiyonla Aramızda 6 Puan Farkın Olmasımı ?

Başarısız değiliz diyorsun madem geçen sene bu sene neye göre başarısız oluyoruz..

Geçöen sene 14. hafta 25 puanın vardı bu senede 25 puanın

hakemler puanını çalmazsa şampiyon olacaksın belkide bu sene

Geçen sene bu haftalarda bizler hocamızın yanındaydık neden çünkü yeni gelmişti yeni tanıyordu..

Açıp okuyabilirsin yazılarımızı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eren06

Alıntı yapılan: SingahLi - Aralık 11, 2008, 20:58:47
Alıntı yapılan: eren06 - Aralık 11, 2008, 20:56:03
Geçen sene olanlar..

ondan beklenilmedi..

liverpooldan 8 yeyip milletin diline en az bi 30-40 sene maskara olacak olmamız.metalist faciası fenerin kekliği olmak vs.

Eren Bu Konu Hakkında Yazmaktan Sıkıldım Ama Senin İçinde Yazıcam 8 Tane Yediğimize Göre BÜYÜK bi Takım Demi...Eee 8 Tane Yediğimiz Takımı Yendiğimizi Neden Söylemiyosun...İkisini Aynı Anda Söyleki Söylediklerinin Bi Anlamı Olsun...
Burda neden millet hala Ertuğrulu savunuyor kalsaydı böyle olurdu şöyle olurdu diyor anlamıyorum neden Rıza Çalımbayın ardından kimse konuşmadı.Olaya sadece sportif mi bakıyorsunuz?Yoksa başka tercihlerden dolayı mı.O zmn bende diyorum ki sana Rıza neden gitti?Kalsaydı şampiyonduk!!!Artık bırakalım şu Denizli-Sağlam karşılaştırmasını

Ersin Develi

Alıntı yapılan: SingahLi - Aralık 11, 2008, 19:56:23
Herşeyi Anlıyorum da
Bu Hoşgörülü Tavrınızı Rıza Çalımbay,Del Bosque,Tigana ve ERTUĞRUL SAĞLAM a Neden Göstermediniz...Bu İsimlerden Hangisinden Daha İyi m.d ?

Diğer Başlıkta Yazmıştım Eren ;)

M34

Geçen sene olanlar..

ondan beklenilmedi..

Eren Bu Konu Hakkında Yazmaktan Sıkıldım Ama Senin İçinde Yazıcam 8 Tane Yediğimize Göre BÜYÜK bi Takım Demi...Eee 8 Tane Yediğimiz Takımı Yendiğimizi Neden Söylemiyosun...İkisini Aynı Anda Söyleki Söylediklerinin Bi Anlamı Olsun...

hadi 8:0 ile 2:1i ayni anda yaziyorum: 8:0 biten bir macin ardindan "ama biz bunlari 2-1 de yenmistik" demek biraz komik olmuyor mu?

bide bu "güzel futbol önemli degil, skor önemli" diyenler. yilda asagi yukari kac mac oynaniyor? 60 diyelim ... ben taraftar olarak 60x90dk. niye seyredeyim ohalde? internetden mac sonucunu ögrenmem yeterli bu mantikla. bu sadece kendimizi aldatmak. "karimin güzel olmasi gerekmez, cocuk dogurmasi, eve bakmasi yeterli" demek gibi birsey. bir süre sonra yeterli olmadigini anlayip bakinmaya baslarsiniz ... ingiltere ligi, ispanyol ligi ...

Adriano

Var mı aranızda Denizli geldiğinden beri takım kötü oynuyor diyebilen ? (Ankara maçı hariç)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

CR7

Alıntı yapılan: yg1903 - Aralık 11, 2008, 21:42:31

Denizlinin puan kaybettiği takımlar kim;

sivas 2 puan (fb 3 puan,trabzon da 2 puan kaybetti) biz oynadık olmadı top girmedi

kayseri 3 puan (fener iç sahasında 3,gs deplasmanda 2 puan kaybetti) 0-0 bitecek maç 1 atakla 1-0 bitti

fenerbahçe 3 puan (gs 3 puan kaybetti) takım nasıl oynadı gördük

ankaraspor 3 puan (gs 2 puan kaybetti) takımda ruh filan hiçbir şey yoktu kaybetmek normaldi

bursaspor 2 puan (gs 3 puan kaybetti) aynen sivas maçında olduğu gibi biz oynadık pozisyon bulduk atamadık şanssızdık olmadı

daha fazla konuşmaya gerek yok bence
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Banucan

evet kesinlikle ankara maçı hariç takım iyiydi ve kendi adıma söyliyim maçları izlerken zevk alıyordum
ama şöyle gerçeklerde  var bir anlamsız kadrolar çıkarıyo iki haftadır iki ki ben buna çok sinirleniyorum
oynan oyundan memnun gibi oyuncu değiştirmiyor
ve bence istifa etmesi çok saçma olur sadece oynadığı ankara maçını izlesin ve hatalarını görsün en önemlisi bu hatalarını tekrarlamasın yeter bence
bence biri hakem hatası olan iki kötü maç yüzünden bu kadar yüklenilmemeli
FEDA

Ersin Develi

Alıntı yapılan: M34 - Aralık 11, 2008, 21:22:26
Geçen sene olanlar..

ondan beklenilmedi..

hadi 8:0 ile 2:1i ayni anda yaziyorum: 8:0 biten bir macin ardindan "ama biz bunlari 2-1 de yenmistik" demek biraz komik olmuyor mu?

bide bu "güzel futbol önemli degil, skor önemli" diyenler. yilda asagi yukari kac mac oynaniyor? 60 diyelim ... ben taraftar olarak 60x90dk. niye seyredeyim ohalde? internetden mac sonucunu ögrenmem yeterli bu mantikla. bu sadece kendimizi aldatmak. "karimin güzel olmasi gerekmez, cocuk dogurmasi, eve bakmasi yeterli" demek gibi birsey. bir süre sonra yeterli olmadigini anlayip bakinmaya baslarsiniz ... ingiltere ligi, ispanyol ligi ...

Porto yu Ezmiştik İstanbuldaki Maçta Ama 0 Puan Aldık...O Maçı Kazansak Belki Gruptan Çıkacaktık Demekki Her Zaman İyi Futbolla Olmuyo...Herkes İster İyi Futbol Ama Olmayınca da Günah Keçisi Aramamak Lazım Bir Zamanlar Oldugu Gibi

Carsi_Karabuk

Denizli gider tüm sorunlar,dertler biter demi..

Nasıl bir düz mantıktır
Bize yapılanlar...Bizleri sadece yüceltmiştir.