Ana Menü

DELGADO!

Başlatan NoPasaran, Ekim 07, 2008, 12:38:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

husoeagle

ya bazı futbolcuların böyle farklı bi sempatisi olur
o ne kadar kötü oynarsa oynasın kızamazsın
delgado da benim için öyle
maç içinde yaptığı bi hareket her şeyi unutturuyo
ama tabiki olması gereken delgado bu değil çok çok daha iyi olması gerekir.

Adriano

Şöyle bi bakıyorsun geçmişteki maçlara. Derbilerde yok, Avrupa maçlarında yok.
Antalya'ya, Kocaeli'ye gol atmak marifet değil, büyük topçuysan kaliteni büyük maçlarda göstereceksin.

Hepimiz biliyoruz ki yetenekli bu Delgado. Ama hala niye oynamıyor anlayamıyorum.
Kaptan yaptılar, performansı artar dedik. Ancak ters etki yaptı, performansı dibe vurdu.

Bir an önce kendi gelmesi dileğimle, Ooo Ooo Delgadoo ;)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

husoeagle

yine şapka çıakrtılacak müthiş bir gol attı

carlito1903

Geçen sene 2-0 dan geri dönen bi Kasımpaşa maçı vardı, o maçta da bizi 3-2 öne geçiren golü atmıştı Delgado, bugün de aynısı oldu yine jeneriklik güzel bi gol attı...

İşte Delgado'dan bunu yapmasını istiyoruz, gelip savunmadan top çalsın ya da her maç 10 km koşsun demiyoruz, skora katkıda bulunsun önemli yerlerde sorumluluk almayı bilsin kısacası şıkışan maçlarda takımı sırtlasın, bunları yaptığı sürece kimse ondan şikayetçi olmaz...

djinonu

yahu hep böyle 5 mac yatipta 1 mac oynayacaksa gitsin !!!

bjkclub

Ben çözemedim bu adamı.Sadece büyük futbolcuların atabileceği kalitede bir gol attı.Ama çok sıradan futbolcuların bile yapmayacağı pas hataları ve top kayıpları yaptı.

yuNuS1903

NoPasaran

Alıntı YapFutbolda bilinen hiçbir sistem uymuyor Beşiktaş'a. Biri dar, öteki bol geliyor. Oyuncu yapısına bakınca bunun böyle olması da normal. Kafasını önüne eğip giden Üzülmez, yanındaki topa müdahale etmeyen Cisse, Kibar Feyzo Delgado'yu hangi sistem uyumlu hale getirebilir ki. Hangi tutkal yapıştırır böyle üç benzemezi bilen varsa beri gelsin. Kocaelispor emekliliği gelmiş tecrübeli oyunculardan kurulu. Kah emekli gibi davranıyorlar, kah tecrübelerini konuşturuyorlar. Yeşilsiyahlı oyuncular tecrübelerini konuşturdukları bir dakikada Beşiktaş'a iki gol attılar. Emekli gibi davrandıklarında ise 'bir dakikada buldukları hazineyi' kaybettiler...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

üzülmez cisse delgado arasındaki uyumsuzluk demiş ama burda suçlu delgado değilki
koy delgadonun yanına adam gibi top yapabileceği 1-2 topçu gör o zaman sen delgadoyu
nobre pascalın tırnağı olamaz abartmayınız lütfen

carlito1903

Bende dün aynı şeyi düşündüm, Delgado'yu eleştirirken hiç bakmıyoruz yanında arkasında kim oynuyor diye, fenerde Alex bu kadar gol atıp asist yaptıysa bunda Aurelio'nun Appiah'ın Tuncay'ın katkısı büyüktü, bu konuda hak vermek lazım Delgado'ya...

Pascal-Nobre benzetmesini bugün bi çok yerde gördüm, YAVAŞ diyorum sadece ;)

carsi52

Bağırımıza basıyoruz ama o kadarda değil.
Pascal nerdee Nobre nerdee
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: husoeagle - Kasım 08, 2008, 14:29:24
üzülmez cisse delgado arasındaki uyumsuzluk demiş ama burda suçlu delgado değilki
koy delgadonun yanına adam gibi top yapabileceği 1-2 topçu gör o zaman sen delgadoyu

Hüso doğru pastan çok yanlış pası var illa savunmayın şu adamı yahu..

Her maç 30 tane pas hatası yapıyor yemine derim..

Bunu güntekin onayla rıdvan konuşurken Güntekin örnekler vermişti..

Bu kadar pas hatası yapan dünyada başka 10 numara çıkarmı bilmiyorum demişti.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

ben savunmak için savunmuyorum delgadoyu
yanlışı varsa söylüyorum
ki çok pas hatası yapıyo doğru

benim tepkim delgadoyu 3. lig futbolcusu seviyesine indiren insanlara
çok ağır laflar söylüyorlar
delgado değerini bilmemiz gereken bi futbolcudur hepsi bu

NoPasaran

Onu kızgınlıkla söylüyorlar Hüseyin..

Hrkes çok şey bekliyor çünkü delgadodan.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

çok şey beklemekte de haklıyız
çünkü Beşiktaşın 10 numaralı formasını taşıyor sırtında
tamam performansının istenilen düzeyde olmadığı aşikar ama söyledikleri kadarda kötü futbolcu değil