Ana Menü

DELGADO!

Başlatan NoPasaran, Ekim 07, 2008, 12:38:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren06

Delgado bugün kötüydü tamam ama bir çok maçı da Delgado çevirdi bugüne kadar arkadaşlar yapmayın Allah aşkına

bjkclub

Çek git bebeğim uzaklara çek giiitt...Bavulunu topla bebeğim çek giiitt.. =)

Söylemekten dilimde tüy bitti bu adam futbolcu değil semtimin takımı Kartalspor'da oynatmam.

Ama bazı cahil yöneticiler hala satmayız ihtiyacımız var gibi laflar ediyor işte buna dayanamıyorum.

Ne yapsam da duyursam sesimi..

NoPasaran

BEŞİKTAŞ taraftarınıda hak veriyorum bazen. Yıllardır bu 10 numaranın özlemini duyuyorlar Sergenden sonra. İster istemez Delgadoyu bir süperstar sanıyor herkes..

Haftaya İnönüde bir frikik gol atar yine unuturuz herşeyi. Ha atmasın mı gol keşkle atsa. Hiç oynamadığı maçlarda 1 gol atsa başka bişey istemiyorum ben :)

Bir 10 numara bu kadar pas hatası yapmaz, yapmamalı..

Oyuncu Ülkerin oyuncusu ancak Ülker sponsor desteğini bildiğim kadarı ile çekmiyor . Bundan gelecek para ile yine iyi bir oyuncu takviyesi yapabiliriz..

Keşke iyi oynasa, keşke spektekuler gollerini çok iyi bir oyunla tamamlasa, beni yada bizi burada konuşturmayacak duruma gelse..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle

artık satılacaksa satılsın da hem onu sevenler üzülmesin artık hemde sevmeyenler her maç sonunda bu adama laf etmeyi bıraksın

carlito1903

MARADONA'NIN GÖZÜ DELGADO'DA
Beşiktaş'ta transfer edildiği andan itibaren grafiği giderek yükselen ve takım kaptanlığına getirilen Matias Delgado'nun Arjantin Milli Takımı tarafından takibe alındığı iddia edildi.

Arjantin Teknik Direktörlüğüne getirilen Armando Diego Maradona'nın Delgado'yu izlemesi için Türkiye'ye izleme komitesini göndereceği belirtildi. Komitenin olumlu rapor vermesi halinde de Delgado'nun Arjantin milli takımına davet edileceği bildirildi.

LİGTV.COM

--------------------------------------------------------------

Ne diyelim ki biz şimdi sana Ligtv :)

Komik olmayalım lütfen...

keskinli

delgado iyi futbolcu,tek sorunu sertlikten cekinmesi anladigim kadariyla
ben ümidim kesmedim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

ciddi anlamda sogudum artık ondan kritik maçların hiçbirinde istediğimiz gibi oynamıyor yeteneklerini sergileyemiyor yıldız oyuncu dediğin kendi cabasıylada olsa takımına yararlı olmalı
baktıgımızda hafta sonu dokulen fenerbahcede alex kendi cabasıyla 2 gol atıyor oyuna son 15 dk giren yattara 1 gol 1 asist yapıyor delgadoda tık yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

husoeagle

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 03, 2008, 17:38:31
delgado iyi futbolcu,tek sorunu sertlikten cekinmesi anladigim kadariyla
ben ümidim kesmedim

bi senin bide benim ümidim var sanırım ahmet abi

keskinli

ama biz ikimizin hakli cikmasinida istemeyen yoktur herhalde :)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

iyi futbolcu old. kabulum hatta bi çok insanın kabulu ama yeteneklerini gosteremiyor ve sertlikten aşırı derecede çekiniyor bence sorunda burada

husoeagle

kesinlikle şöyle ağzımız açık izlemeyi kim istemezki

Cem Goren

Alıntı yapılan: husoeagle - Kasım 03, 2008, 17:44:02
kesinlikle şöyle ağzımız açık izlemeyi kim istemezki
herkes istiyor ama........

carsi52

Benimde ümidim var delgadodan.
Delgadoya ben güveniyorum en azından sezon sonuna kadar sabretmek gerekir.
Bölünür senin için uykular!

ist.hatirasi/3-4

boooooooşşşş yalan
YÖNETİM İSTİFA !!!

beckyZWICKY

son kayseri maçına kadar umudum vardı artık oda yok GÖNDERİLSİN. çok bile sabredildi bugune kadar ne kadar oldu geleli? peki verdikleri??!??!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..